Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ellopott motorok

Collapse
Ez egy kiemelt téma.
X
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #76
    OdinHEM és kollarg kedvelte ezt.

    Komment


      #77
      ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      A 'rendes' az 1,6 millóba kerül
      .....tééééélleg? namostmegyekt.könszurommagamat



      ----akkor most TZ bicaja tényleg TESCOs?
      Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2013 jan. 04, 21:01.
      OdinHEM és kedvelte ezt.

      Komment


        #78
        OdinHEM kedvelte ezt.

        Komment


          #79
          Szervusztok . Platinából? Bajor , öreg , 12 hengeres 2 db kipufogódobjáért 50.000.- t adtak, mivel elég sok van az említett anyagból benne . Üdvözlettel.
          OdinHEM kedvelte ezt.

          Komment


            #80
            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Ez számomra egyenlő ,az öngyilkossággal ! Az sem normális, aki ilyet létrehoz.
            Ezt mondták régen a gőzgépre is, meg az első motorbiciklire.
            OdinHEM és korompaiistvan kedvelte ezt.
            Everything is better when you decide you don't care.

            Komment


              #81
              Beszélünk biztonságról és biztonsági rendszerekről! A tuti az mit Te tudsz a többi már bizonytalan. Addig míg a törvényesség nem Nől fel országunkban nem lesz rend, ha azt mérlegelik ,hogy a rendőrt verővel szemben jogos.e a fegyverhasználat nincs miről beszélni.Ha szemből le lehetne lőni a behatolót tetten éréskor biztosan meggondolná mikor megy be más portájára. Én biztosan ha fejbe verem utánna kérdezem meg, hogy mit keres a kerítésen belül! Csak mi védhetjük meg javainkat a többi csak duma szerintem egyenlőre míg fentről nem változtatnak róla!
              taluga, OdinHEM és 2 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                #82
                sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ha szemből le lehetne lőni a behatolót tetten éréskor
                BELENYULTÁL.....SZEMBŐL LE LEHET.... PONTOSABBAN , EGYSZERÜ, ELFOGADOTT A MAGYARÁZKODÁSOD . csak nagyon le kell lőni ha nincs papír a fegyverről ---aztán össze kell vele fogdostatni -----ha van papirod nincs gáz .

                Viszont a vérmesebbek körülnézhetnek a szabadon tartható gumilövedékes fegyverek közt és nagyon ütős dolgokat találhatnak .
                taluga és OdinHEM kedvelte ezt.

                Komment


                  #83
                  Segítsünk neki is, ha tudunk.

                  http://veteranapro.hu/szolo-motorker...ottak-pannonia

                  Zárt garázsból ellopták, 100%ban gyári alkatrészekkel felújított, 100%ban típus tiszta, gyári fényezésű, piros színű Pannónia P21es motorkerékpáromat. Váz, és motorszáma: 73102190. Eredeti rendszáma OR 64-17. Első, és utolsó hivatalos tulajdonosa én vagyok. Kérek minden veteránost, ha érdemben segíteni tud azt jelezze az elérhetőségeimen. Minden segítséget köszönök.
                  taluga, sinter és 3 további látogató kedvelte ezt.

                  Komment


                    #84
                    Nagyon szomorú hogy ennyi lopás történik! Mért van az hogy pl Németországba legalább 80% ban kinn hagyhatod a fűnyírót, az autódat, a szerszámaidat és nem beszélve a motorjaidról vagy a többi másfajta veterán járművedről?? Itthon meg egy roncs biciklit nem hagyhatsz kinn mert 1 óra múlva hűlt helye lesz?! Katasztrófa hogy jó pár magyarnak nem sül le a képéről a bőr :-( Szegény "öreg bácsi" az a motor volt az élete, na és a Pécsi fickó is imádta őket !
                    wsievers és taluga kedvelte ezt.

                    Komment


                      #85
                      Hát az én kis motorkámon is akkora lánc fityeg, alig bírja el... sajnos. Szomorú ez!
                      sinter és taluga kedvelte ezt.

                      Komment


                        #86
                        joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Viszont a vérmesebbek körülnézhetnek a szabadon tartható gumilövedékes fegyverek közt és nagyon ütős dolgokat találhatnak .
                        Nekem is van egy Keserű Művek (ide lehet ezt írni?) által hivatalosan átalakított Baikal 12-es kaliberű sörétes, ami most szabadon tartható gumilövedékes fegyver! Még sosem használtam, de ha a szeretteimet (ide a motoromat is sorolom), fenyegetné valaki, biztosan gondolkodás nélkül kuszálnám össze a bordáit azzal a két nagy kemény gumi darabbal!
                        Egyébként akkor vettem, amikor Tiszakesziben a szüleim házára vigyáztam míg nyaraltak. Éjjel kettő körül csörög a telefon, hogy szól a riasztó a boltunkban (kis vegyesbolt és nem először mentek oda éjjel vásárolni). Felhívom a Mezőcsáti rendőrséget... a takarító nő vette fel Elmondtam mit szeretnék, erre közli. "Háát a fiúk kint vannak mind járőrözni, nem is lehet őket utolérni ilyenkor!" Mi van??? Nem bajlódtam többet, hogy esetleg a központon keresztül elérjem őket, ki a kocsihoz, irány a bolt, ahol a két fiatal ember még javában pakolászott. A hosszú fém házas elemlámpámmal voltam kénytelen elbeszélgetni velük holmi tulajdon jogokról és siettetni távozásukat. Utána gondoltam bele, mi van, ha kissé kitartóbbak, nem akarnak gyorsan megpattanni, vagy van náluk valami az én lámpámnál hatékonyabb eszköz? Marha nagy mázlim volt!
                        És ha épp akkor érnek oda a rendőrök (Nem jöttek, hiába hagytam üzit a takarító néninél), még lehetett volna az is a sztori vége, hogy én önbíráskodom!
                        Mert ez tényleg szomorú!

                        Egyébként a legújabb törvények szerint már az sincs, hogy a védekezésnek arányban kell lennie a támadással. De talán jobb lenne, ha nem kellene védenünk állandóan azt amink van!




                        Zundapp1942 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szegény „öreg bácsi” az a motor volt az élete, na és a Pécsi fickó is imádta őket !
                        Sajnos ezek nem szempontok az illetőknek!




                        sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Csak mi védhetjük meg javainkat a többi csak duma szerintem egyenlőre míg fentről nem változtatnak róla!
                        Ráadásul utálok így élni, hogy amikor valahol ott hagyom a gépet, hiába van leláncolva (tudjuk mennyit ér +2 másodperc), állandóan eszembe jut ott van e még!!!




                        Ja igen!
                        Itthon viszont szerencsére biztonságban tudhatom a dolgaim, mert profin kiépített Humán Térfigyelő Rendszer működik! A szomszéd néik kíváncsisága mindenre kiterjed!
                        Amikor jövök haza, csak úgy libegnek a függönyök!
                        Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2013 máj. 15, 19:50.
                        OdinHEM kedvelte ezt.

                        Komment


                          #87
                          taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A szomszéd néik kíváncsisága mindenre kiterjed!
                          Amikor jövök haza, csak úgy libegnek a függönyök!
                          Legalább megmondják percre pontosan ,mikor tolták ki a motorodat, és hányan. ( vagy inkább)

                          Komment


                            #88
                            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Legalább megmondják percre pontosan ,mikor tolták ki a motorodat, és hányan.
                            Ja! És ha szerencsém van még a rendszámot is felírják (mármint a motoromét)
                            Bár inkább tényleg

                            Komment


                              #89
                              Sziasztok!
                              Az éjjel ellopták Bp. XII. kerületi társasházunk hátsó kertjéből, a loggiánk alól a napi használatos youngtimer motoromat:

                              VESPA PX125E Arcobaleno
                              rendszám: UIC-492
                              szín: arany
                              alvázszám: (167720M) VNX2T 266171
                              motorszám: VNL3M 153642
                              gyártási év: 1986

                              a képekhez képest apró változások: rövidebb szárú, de hasonló kerek, krómozott tükrök voltak rajta, meg egy grafitszínűre szinterezett csomagtartó, a pótkerék meg nem volt rajta éppen...
                              Click image for larger version

Name:	CIMG5537.JPG
Views:	1
Size:	180.6 KB
ID:	138255Click image for larger version

Name:	CIMG5536.JPG
Views:	1
Size:	179.5 KB
ID:	138256Click image for larger version

Name:	CIMG5538.JPG
Views:	1
Size:	180.4 KB
ID:	138257


                              Komment


                                #90
                                Kedves Pirx pilóta!

                                Nagyon sajnálom és ha rábukkanok,az általad közzétett azonosítójú Vespára,azonnal értesítelek.Nagyon sajnálatosnak tartom ugyanakkor,hogy a bemutatkozásod egy kétségbe esett ember segítség kérése,egy közösség felé és a kérésen kívül semmit sem tartalmaz.Abban biztos lehetsz,ha tagjaink közül bárki is felismeri a Vespádat,próbál majd segíteni,de azért jó lenne,ha nem csak Te,de mi is számíthatnánk rád,minimum egy bemutatkozás erejéig!


                                Üdvözlettel:Che

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X