Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pannonia P21

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pannonia P21

    Sziasztok!
    Mostanában nagyon el voltam veszve... Jött egy olyan lehetőség amit nem nagyon tudok kihagyni. Nagyon rég szerettem volna egy 2 hengeres pancsit és most nagyon úgy tűnik hogy sikerülni fog beszerezni egyet!
    Felújítási segítséget és alkatrészek pótlásában szeretném kérni a veterános kollégák segítségét!
    Ő lenne a kiszemeltem!
    Üdv.: Totya

    Attached Files
    zahi és movisz kedvelte ezt.

    #2
    Egész pontosan mit is akarsz ? A hiányzó alkatrészek beszerzése , - főleg ha gyáriakat szeretnél - , nagyon nem lesz egyszerű !

    Nos nézzük mi is hiányzik erről a ragyogó kb 74-es felújítási alapról ... :

    - fék , kuplung és gáz-bowdenek + Km spirál (börzén van , az oldmotorsnál is szokott lenni 6000-10000)
    - láncvédő (gyári esélytelen szerintem , Pristyák féle utángyártott Nyíregyházáról , esetleg műanyag -ha Laci bácsi még készít ... 30000- )
    - bal kipuf.könyök (jó állapotú gyári ritka , utángyártottat az idei első lőrinci börzén láttam párban: 20000-)
    - gyujtás kapcsoló kulcsal (szokott lenni de aranyárban 15000 - 20000- )
    - e. sárvédó támasztó pálca (van rá esély , de figyelj oda mert eredetileg nem "D" , hanem "O" keresztmetszetű 5000- )
    - e.teló porvédő gumi (szokott lenni kb 5000-/pár )
    - a tankra térdpárna ( börzén utángyártott 6000- / pár )
    - csepp , vagy gömbvégű héblik (nehéz dió...)
    - küllők anyákkal (Csatáriéknál kb 11000- /garn. )
    - ráf (nem érdemes krómoztatni , mert annyiba van mint az új ... minőség függvényében 12000 - 18000- )
    - E. lábtartó (ritkán van börzén , 10-12000- /pár )
    - vezeték köteg ( kb 5000- + kábelvégek+zsugorcső+forrasztó ón)
    - ülés egy jó kárpítosnál felújíttatható (10-15000 - )
    - kormánymarkolatok (old motors kb 3-4000-/pár)
    - Lánc , csapágyak a szaküzletből...
    - dobozfedél (szerintem van a neten is új utángyártott zár nélkül)
    - kormány és dobozfedél zár (börzén szokott lenni kb 8-10000- )
    - szerintem hiányzik belőle a sebváltó ,km kihajtás + kihajtó fgk megvezető , a komplett kuplung ... (jófogáson mintha láttam volna)
    - Etc.-etc.-etc. ......
    Utoljára szerkesztve a következő által: zahi; 2019 dec. 14, 12:58.
    sepy, mátéapu és Totya97 kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Köszi Zahi a gyors válaszod!
      Első sorban gyári alaktrészekkel próbálnám helyreállítani. Papirossá szeretném tenni de ez nem lesz egyszerű mert nincs papírja a motornak. Így szerintem csak maximum Ot minősítéssel lehetne forgalomba helyezni. Az meg elég macerás véleményem szerint.

      Komment


        #4
        Nézd , az enyémnek sem voltak meg az okmányai , de a rendszámát sikerült megtudnom a hivatalos tulajdonostól hogy mi volt (pontosan) , és pár hónapnyi KKEKH levelezés után sikerült OT nélkül is forgalomba helyezni , kapott egy új forgalmit ! Egyébként nem vagyok benne biztos hogy semmiféle okmány nélkül, még OT-val is egyáltalán forgalomba helyezhető !

        Totya97 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Első sorban gyári alaktrészekkel próbálnám helyreállítani.
        Na az ami nehéz lesz .

        Totya97 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Nagyon rég szerettem volna egy 2 hengeres pancsit és most nagyon úgy tűnik hogy sikerülni fog beszerezni egyet!

        Korábban már beszereztél egyet nem ?


        https://veteran.forum.hu/forum/cseve...1beli-g%C3%A9p




        " 2013 szept. 21, 08:25



        Köszönöm válaszaitokat és a biztatásotokat!!
        Igen, ahogy mondjátok sok pénz kitartás és idő kell, de ráérek apránként majd meg lessz!
        Már rég óta fájt a fogam egy p 20- asra úgy nézki, hogy most jött el az idő!
        Üdv.:Totya97 "



        Utoljára szerkesztve a következő által: zahi; 2019 dec. 14, 13:36.

        Komment


          #5
          Majd nem meg volt de a végén még sem sikerült nyélbe ütni az üzletet sajnos.
          mátéapu kedvelte ezt.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X