Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Itt a gép! Pannónia T5 1968

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Már most is tapasztaltam, nehéz hozzáférni. Most úgy próbáltam, hogy kivettem a a tank hátsócsavarját, az elsőket kilazítottam, egy kicsit előre lehet tolni és a tankot megemelni, így kényelmesebb a csere. Macerásnak, macerás az biztos.




    Már most is tapasztaltam, nehéz hozzáférni. Most úgy próbáltam, hogy kivettem a a tank hátsócsavarját, az elsőket kilazítottam, egy kicsit előre lehet tolni és a tankot megemelni, így kényelmesebb a csere. Macerásnak, macerás az biztos.




    Megtudnád mondani, hol találom a cikket?

    Komment


      #17
      Szerezz egy t-6-os tankot,és nem lessz baj a gyertycsrével,abban középen üreg van.
      Nekem is van egy hasonlóan sötétebb burám,gyári.

      A motorozás a lényeg,sok kellemes utazást!!!
      Ricsi95D, sepy és sricsi70 kedvelte ezt.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        #18
        Az én Spot cz-men is nagyon kevés a hely ezért a gyári kulcsa is és én is amit csináltam csak olyan hosszú mint a gyertya.Derékszögbe rá van hegesztve egy kulcsra és úgy használható. Kissé macerásan ugyan de ott is alig férni a tanktól.

        Komment


          #19
          Helló a beköszöntő szöveg hatalmasat durrant azt hiszem hogy mindannyian ilyen érzéseket tapasztaltunk annó,csak nem osztottuk meg másokkal.Egyébként a problémáidra egyszerű orvosság ha veszel másik zárat és hengerfejet 7-8 ezer-ből kijön.További kellemes élményeket.
          Ricsi95D kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            csacsa73 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            mindannyian ilyen érzéseket tapasztaltunk annó,
            Az MZ vásárlásakor semmi különöset nem éreztem. Persze volt egyfajta izgalom, várakozás, és öröm, hogy végre az enyém, van egy saját veterán nagymotorom!
            Viszont amikor apám által vásárolt falusi parasztház csűrjében ott pihent egy T5 Pannónia, na az tényleg valami varázslatos volt, tényleg megmozgatta az ember fiának lelkét, és hasonló gondolatokkal bírkóztam én is. Aztán sajnos az nem lett az enyém... Talán mert Pannónia? Vagy a meglelés körülményei, a fene tudja...
            Igrich, Ricsi95D és sricsi70 kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Az MZ vásárlásakor semmi különöset nem éreztem.
              Persze, hisz az csak egy MZ!

              ----------------
              (Nem megsértődni! A MZ jó megbízható, jó motor,de akkoris csak egy MZ!)

              Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Még hiányzik róla a szívatókar
              Szívatókar gyárilag csak a T1-es típuson volt, ettől függetlenül javaslom a felszerelését, kényelmesebb!
              CZsolti, és 2 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                #22
                Én is erre gondoltam. Kényelmesebb és tisztább. Apámnak t5-je volt, de azon is fel volt szerelve.

                Komment


                  #23
                  Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Megtudnád mondani, hol találom a cikket?
                  Hello, itt ebben a fejezetben volt róla szó ha úgy emlékszem.
                  http://veteran.forum.hu/pannoniak-sz...rmanyzar-1031/

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X