Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Az élet dolgai (Amit nem tudod hol mondj el, mondd el itt)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #46
    Azt a tizenöt-hat évet nem szeretném én sem a lecsóba dobni. Na meg persze ott vannak a gyerekek. Ők innák meg igazából a levét az egésznek.
    De azért ettől nagyon messze vagyunk hálistennek. És ahogy a dolgok állnak távolodunk. Egy kis beszélgetés, kompromisszumkészség sokat segíthet.

    Komment


      #47
      Találjátok ki, hányba került be cserepes virág, gyerekruha, kis banánfa, kosár gyümölcs stb. 8 ablakba.
      Nálunk ez pont fordítva működik ! Én szorítok ki mindenkit, mindenhonnan. Már az asszony zöldséges sarkát is kezdem belakni, pedig anno megbeszéltük, hogy az számomra tabu.

      - - - Updated - - -

      Kezdek megnyugodni hogy mindenki egyformákat írogat
      Mi a párommal,ha megéljük az idén leszünk 47 éves házasok
      Sinter ! Nézd a pozitív adatokat ! Bár szerencsére mindenkinek bejött a második nekifutás. Én is egyre inkább látom hogy milyen szerencsés vagyok, hogy az asszony 33 éve jól választott ! A költözködés velejárója,( a lakáscserére gondolok ! ) hogy jönnek a problémák csőstűl. Ez ingerlékenyebbé, robbanékonyabbá teszi a embereket. Biztos vagyok benne, ahogy csökkennek a gondok, nálatok is minden rendbe jön.
      Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2016 jan. 11, 04:24.

      Komment


        #48
        Click image for larger version

Name:	2016-01-11 08.46.28.jpg
Views:	1
Size:	184.8 KB
ID:	148003

        Csapataink harcban állnak!
        A nappaliban bő egy év után újra Danuvia blokk!

        (Mivel én se akarok túl nagy kuplerájban élni, ez csak átmeneti állapot :-)

        Komment


          #49
          Végig olvastam a hozzászólásokat és nem tudok okosat mondani!Példálózni szerettem volna az én fajtámmal az ,,örök szerelmesekkel"! De ízléstelennek tartanám..........DE! Akkor is úgy érzem az a dolog nyitja.....(vagy nem(!)Most altattak és kérdezte az altató orvos:Kiről vagy miről szeretnék álmodni? Mondom a feleségemről!A személyzet egy része nevetett más része csodálkozott........de egy kis fiatal műtőshölgy annyit mondott hogy ,,nekem is ilyen pasi kell aki 40 év után is rólam szeretne álmodni!" 1977-2016 együtt,egymásért.....és a régi sláger,,Szeressük egymást gyerekek!"
          Bocsi hogy megint olyasmibe ártom magam amihez nem értek!De szerintem nincs olyan bölcs tanácsadó vagy tudós aki jobb dolgot mondana mint a szív!Ő megmondja mit tegyél!Feltéve ha meghallod és megérted a szavát!
          Mindenkinek BOLDOG párkapcsolatot kívánok!...........(bocsi a képért!)

          Komment


            #50
            De szerintem nincs olyan bölcs tanácsadó vagy tudós aki jobb dolgot mondana mint a szív!
            Gratulálok a hosszú házasságotokhoz!
            De ahogy írod erre nincs recept.
            Amikor megismersz valakit messze nem ismered, de sokszor csak egy nehéz helyzet döbbent rá hogy 10-év után sem...
            Valamint ez a szívre hallgatás is valahol nem jön be.
            Nekem az első feleségem annyira a szívére hallgatott hogy mindjárt beleszeretett a szomszéd egyedülálló poéta srácba!
            Igaz szép versikéket írt..(olvastam a volt feleségem telefonjába)

            Minden esetre 1,5-évig bírták is.......

            Komment


              #51
              apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Végig olvastam a hozzászólásokat és nem tudok okosat mondani!Példálózni szerettem volna az én fajtámmal az ,,örök szerelmesekkel"! De ízléstelennek tartanám..........DE! Akkor is úgy érzem az a dolog nyitja.....(vagy nem(!)Most altattak és kérdezte az altató orvos:Kiről vagy miről szeretnék álmodni? Mondom a feleségemről!A személyzet egy része nevetett más része csodálkozott........de egy kis fiatal műtőshölgy annyit mondott hogy ,,nekem is ilyen pasi kell aki 40 év után is rólam szeretne álmodni!" 1977-2016 együtt,egymásért.....és a régi sláger,,Szeressük egymást gyerekek!"
              Bocsi hogy megint olyasmibe ártom magam amihez nem értek!De szerintem nincs olyan bölcs tanácsadó vagy tudós aki jobb dolgot mondana mint a szív!Ő megmondja mit tegyél!Feltéve ha meghallod és megérted a szavát!
              Mindenkinek BOLDOG párkapcsolatot kívánok![ATTACH=CONFIG]31462[/ATTACH]...........(bocsi a képért!)
              Gyula bátyám!

              Még, legalább 200 év teljen így el, ahogy leírtad....attól függetlenül, hogy nem értesz hozzá(?!) elég jól fogalmaztál.....

              Komment


                #52
                ,nekem is ilyen pasi kell aki 40 év után is rólam szeretne álmodni!” 1977-2016 együtt,egymásért.
                Akkor itt az ideje a bizonyításnak ! Az idén asszonyostúl gyertek Keszibe !
                (olvastam a volt feleségem telefonjába)
                Szép dolog mondhatom ! Szerintem már ez az egyik jel, hogy ennek lőttek !

                Komment


                  #53
                  Akkor itt az ideje a bizonyításnak !
                  Nem hiszem hogy bárkinek bármit bizonyítanom kellene!(Már bánom hogy beleszóltam!)https://youtu.be/vKCFKVpIRT0?list=PL...Mjukx0KUvd6iQfBármennyire hihetetlen is szeretem a verseket ez a kedvencem!Aki érti-érti aki nem az próbálja meg érteni!

                  Komment


                    #54
                    dkari eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Igaz szép versikéket írt.. (olvastam a volt feleségem telefonjába)

                    ...hogyan ? vissza vetted az osztozkodáskor ? -( nem szép de belefér )
                    ...hogyan ? még a skandallum elött ? - ( hülyeség --látod mi lett belőle ? )

                    Komment


                      #55
                      Szép dolog mondhatom
                      Szerintem a legtöbb ember hajlamos nyomozgatni kicsit, ha már felgyűlt vagy 2 szatyornyi megérzése, és szinte érzi hogy szarva van.
                      Én is tettem ilyet anno. Na, akkor már legalább kézzelfoghatóvá vált a szarv... szééép nagy szar v

                      Komment


                        #56
                        ...hogyan ? vissza vetted az osztozkodáskor ? -(nem szép de belefér )
                        ...hogyan ? még a skandallum elött ? - (hülyeség --látod mi lett belőle ? )
                        Hát ez hosszú történet lenne
                        A lényeg hogy az elejétől fogva végigkísértem a dolog alakulását és a megfelelő pillanatban szembesítés volt
                        Na meg nagy meglepetés (nem a részemről)

                        Persze hogy bepasizott az már egy okozat volt...
                        Nyűglődtünk egy darabig és úgy gondolta előbb bebiztosítja magát aztán lép.
                        Ezért írtam hogy a szív veszélyes tanácsadó. Ha aggyal gondolkozik megmaradt volna mindenünk és a gyerekek is jobban jártak volna...

                        Akkor azért elég nagy érvágás volt de hamar sikerült túllépni a dolgon és új életet kezdeni.
                        Akárhogy is most nem győzöm megköszönni neki hogy a szívére hallgatott
                        Neki köszönhetem a jelenlegi asszonykámat és életemet. Mindenem megvan amire vágytam és azt mondom ettől rosszabb ne legyen. Ha jobb se lesz sem érdekel mert nekünk ennyi elég

                        Komment


                          #57
                          dkari
                          Akkor azért elég nagy érvágás volt de hamar sikerült túllépni a dolgon és új életet kezdeni.
                          Akárhogy is most nem győzöm megköszönni neki hogy a szívére hallgatott
                          Neki köszönhetem a jelenlegi asszonykámat és életemet. Mindenem megvan amire vágytam és azt mondom ettől rosszabb ne legyen. Ha jobb se lesz sem érdekel mert nekünk ennyi elég
                          Bizony, igazad van! Ez a fontos, hogy szinte minden helyzetből van út kifelé, és ha jól alakul, sokkal jobb helyzetbe is kerülhetsz!

                          Komment


                            #58
                            Draki! A végkifejlet tetszett, ha valakinek a szép szó és a tényeken alapuló ész érvek nem segítenek nem érdemes papolni neki. Én is papoltam kb. 14 évet és az akkortájt " divatos" meló után a maszeknál ütöttem a vasat. Nekem is anno 19 év után mikor mondtam,hogy mi nem jó akkor közölték akinek nem tetszik az megy! Mikor becsuktam az ajtót akkor mondta nem komolyan gondolta.
                            Pedig akkor épült az új műhelyem / 1979/ is amit hátrahagyva távoztam pedig talán két hasonló volt a városban. Vannak esetek mik visszafordíthatatlanok és bármekkora az anyagi áldozata mit nagyon nehéz vagy nem is lehet pótolni lépni kell tovább mert halandók vagyunk és az élet oly rövid, hogy azt csak közös szeretet és megbecsülés alapján érdemes megélni. Egy örömtől ragyogó gyermek szempár számomra többet jelent mint egy aranyrög. Sok ember gyarló módon milliárdokban képzeli el a boldogságot és azt sem tuja mi az,hogy szerető család. Holott az egyszerű gumicsizmás paraszt ember ki azért jár Trabanttal mert egyetemre járatta a gyerekeit és erre telik neki számomra különb emberebb ember.

                            Komment


                              #59
                              közölték akinek nem tetszik az megy! Mikor becsuktam az ajtót akkor mondta nem komolyan gondolta.
                              Mondom én,hogy nagyon egyformák vagyunk.

                              Komment


                                #60
                                De ízléstelennek tartanám...DE! Akkor is úgy érzem
                                Mi abban az ízléstelen, ha valaki boldog, és arra büszke ?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X