Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Az élet dolgai (Amit nem tudod hol mondj el, mondd el itt)

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Az élet dolgai (Amit nem tudod hol mondj el, mondd el itt)

    fogtam a nejlonszatyromat s elpakoltam..
    A házat

    #2
    A házat
    Neeem...magamat..........
    mátéapu és Fergusson kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Neeem...magamat..
      Vagy úgy. Ismerős... Csak nekem a swiftbe befért az összes motyó amit vittem magammal. Még a hátsó ülést se kellett lehajtani. Na de legalább így nem maradt sok fölösleges kacatom
      sepy és Atti69 kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Vagy úgy. Ismerős...
        Vagyunk itt páran akiknek szintén.
        sepy, Fergusson és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Na jó...de én ezt ismételgettem is... Csak az sok szép vas ami ráment... Tudni kell válogatni.. De most ezen a téren rendben vagyok..

          - - - Updated - - -

          A témához: Van egy lemezkonvektorom aminek a hőkapcsolója hibás...csavarhúzóval szabályozom. Tavasszal felajánlom tuningolási,vagy bármilyen célra ha valakit érdekel.
          OdinHEM, sepy és 3 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Joker én sem tartozom a milliárdosok közé. Az pedig nekem is " átélt élmény" mikor csomagol az ember és kívülről becsukja az ajtót! Addig nekem is még a konyhában is szine tv- m volt utána pedig Junost lett fekete fehérbe. Sok éven keresztül nappal a műhely éjjel pedig a libatömés ment. Rá 10 évre született az eredménye ki Kesziben találkozott a lányommal látta sokba került de ez nem veszteség hanem az élet nyeresége.
            Lemezjáték, és 6 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Kezdek egy picit megijjedni mert igen sok itt a csomagolós ember. Ez remélem nem törvényszerűség.

              Komment


                #8
                Sinter igaz rövid az ismeretségünk Veled és Pároddal de én ennek a költözős megoldásnak a veszélyét nem láttam a kapcsolatotokban, Szerencsére. Én még most is azt tartom jobb megoldás mint a " vanért" egymást kerülgetni.! Anyagilag ha nehezen is de minden pótolható , általában veszteséggel de ha nincs meg a kölcsönös megbecsülés az az igazi veszteség. Ekkor jön a külső kilincs örökre elengedése.
                Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2016 jan. 08, 18:52.

                Komment


                  #9
                  sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Kezdek egy picit megijjedni mert igen sok itt a csomagolós ember. Ez remélem nem törvényszerűség.
                  Nem, nem törvényszerű, de ha úgy dönt a két fél,akkor muszáj lesz belőle....és akkor jön a szatyor, és a többi.....Nekem is volt párszor alkalmam "hátrahagyni" mindent....a békesség kedvéért

                  Komment


                    #10
                    „hátrahagyni” mindent...a békesség kedvéért
                    Aztán van hogy akkor sincs békesség, ha mindent hátrahagysz. Ha egyszer soha nem volt elég semmi, akkor ilyen helyzetben sem lesz... De az ember mindig remél, hátha a következő... Aztán vagy bejön vagy nem... De ebbe nem bonyolódom bele, mert az nemcsak másik téma, de másik weboldal

                    Komment


                      #11
                      De ebbe nem bonyolódom bele, mert az nemcsak másik téma, de másik weboldal
                      Nos, itt is elmenne.....csak más cím alatt futna ( moderátorok). Lenne pár oldal, azt hiszem...

                      Komment


                        #12
                        Csak azért kérdem mert mostanság vannak némi zökkenők nálunk is, amit persze próbálunk megoldani, és hálistennek azért a külső kilincs még nem lett felajánlva, de azért nem vagyok teljesen nyugodt. Úgy vélem valami téli depresszió féleség kerülgeti a párom és elég nehéz a kedvére tennem.

                        Komment


                          #13
                          A női lélek kiszámíthatatlan....volt, aki szerette volna "megfejteni"...sajnos, belehalt Ezért vagyunk olyan tanácstalanok, ráadásul Ők sem segítenek...ha kérdi az ember, hogy mi a baj, a válasz röviden és tömören: - semmi!
                          Na, ezzel aztán ki vagyunk segítve, rendesen.

                          Komment


                            #14
                            Elegánsan kell csinálni ---minden marad , egy kisbőrönd ,farmer, fürdőgatya --bedob a zsiga hátsó ülésre , aztán irány a Balaton . Aztán majd hétfőn kezdődik az élet -a másik .

                            Komment


                              #15
                              nem vagyok teljesen nyugodt. Úgy vélem valami téli depresszió féleség kerülgeti a párom és elég nehéz a kedvére tennem.
                              Tetszik, pedig dehogy
                              Ugyanebben vagyok, nem lehet jót tenni. Mert azt biztos azért tettem hogy....
                              Ezért is keresem inkább az egyedülléteket, pontosabban a hideg téli garázs nyugalmát.
                              De igen, biztosan téli depresszió. Aztán jön a tavaszi, nyári...

                              - - - Updated - - -


                              a válasz röviden és tömören: - semmi!
                              És ez a leg vészjóslóbb válasz. Ilyenkor biztos lehetsz benne hogyvan valami... De nem is akármilyen valami

                              ...most már tényleg kéne valami férfibánat mappa nekünk vagy mifene. Vagy ki leszünk hajítva a híd parkba, aztán fogdoshatjuk a téli garázs kilincsét is vágyakozva
                              Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2016 jan. 08, 22:06.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X