Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Hatartalan fantazia

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Hatartalan fantazia

    Ma kaptam egy jarmuvet osszecsukhato es talpra allithato .A motorja is meg van dobozban
    Attached Files
    Titus, dongos78 és 6 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Elég furcsa szerzet de pont ez benne az érték. Nem fog szembe jönni veled még egy!
    pasetta kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Szervusztok! Talán:--- 1979 Carnielli Moto-G

      Komment


        #4
        12 éve voltam a Trogiri kikötőben, akkor a hajókon hurcoltak elég sok ilyesmit, hogy kikötve el tudjanak menni bevásárolni várost nézni stb.
        sepy és pasetta kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Igen erre a celra meg cempingekbe lakoautokhoz stb.egyebkent Graziella Carnielli,A graziella az osszecsukhato cempingbiciglinek felel meg .Egyebkent ezen a motor az egy DKW fekvohengeres talan "mofa "moto.Egyebkent Brigitte Bardot Rolls Roys-anak is hivtak termeszetesen ennek is megvan a magyarazata hogy miert.

          Komment


            #6
            Halljuk, halljuk! Biztos köze van a sztenderre állításhoz.

            Komment


              #7
              Meg egy gyongyszeme a hatartalan fantazianak Click image for larger version

Name:	a149a0e5-332f-42c6-98f4-953b32dd2cca.jpg
Views:	179
Size:	51.3 KB
ID:	227903 Rumi Gran Turismo 125 ketutemu 2 hengeres az 50-es evek elejerol .Reg ota szerettem volna kiprobalni egyet a hetvegen volt ra lehetosegem a scooter valtozatat a Formichino-t Click image for larger version

Name:	IMG-20210620-WA0041.jpg
Views:	148
Size:	348.8 KB
ID:	227904 a vaza is aluminium ontveny ami egyben a carosszeria is Click image for larger version

Name:	IMG_20210620_113610079.jpg
Views:	135
Size:	992.1 KB
ID:	227905 Click image for larger version

Name:	IMG-20210620-WA0027.jpg
Views:	146
Size:	213.0 KB
ID:	227906

              Komment


                #8
                Ezek a mi szemünkben Csoda bogarak!

                Komment


                  #9
                  Click image for larger version

Name:	IMG-20210630-WA0003.jpg
Views:	172
Size:	115.7 KB
ID:	227978 Ez a Rumi Formichio tulajdonosanak a munkaja Motom 48 volumetrikus compressorral

                  Komment


                    #10
                    movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Motom 48 volumetrikus compressorral
                    Ez csúcs! Nagyonn tetszik mikor valaki azzal akar gyorsan menni amivel alapból nem lehet. Teljesítmény,sebesség adatok?

                    Komment


                      #11
                      Hat ez 4 utem a teljesitmenye eppen ezert mint ahogy utalsz is ra eleve korlatozott .Nem tudom a teljesitmenyet.A meg valostitasban a problema nem a muszaki reszevel van hanem a behangolasaval. Egyebkent szerintem epp a teljesetmeny hoany es a motor korlatozott lehetosege osztonzi az embereket a leg szelsosegesebb megoldasok alkalmazasara itt legalabb is ezt a modellt nagyon sokan farigcsaljak .Vannak desmo 4 szelepesek meg ki mit bir osszerakni. Click image for larger version

Name:	IMG_20190808_111230428.jpg
Views:	126
Size:	599.3 KB
ID:	227985 A morja ennyi.

                      Komment


                        #12
                        Utánanéztem neten... még szupersport típust is gyártottak.. elég komoly tábora van a típusnak, versenyeket is rendeznek.

                        Komment

                        Ugrás az oldal tetejére
                        Working...
                        X