Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Régi tervező eszközök

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #61
    Anangyalka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    így nem nagyon szólok hozzá olyan témákhoz,amihez nem értek.
    Csak nyugodtan. Én is ezt teszem rendszeresen. ...

    Anangyalka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megtört a nagy titkolózás??? undefined
    Előbb utóbb minden titokra fény derül. ...

    Komment


      #62
      joker,
      wsievers, remélem ti nem tartoztok közéjük
      De azt hiszem,magára ismer,akire gondoltam

      CZsolti, átadtuk az ajándékot. Nagy sikert aratott. Aki kapta, nem szokta kifejezni örömét,de most még rajta is látszódott,hogy tényleg örült neki. Ki is rakja majd az irodába
      Sőt, megbeszéltük,hogy más alkalomra kaphat ilyesmit pl kőműves szerszámokkal: spakli, fandli, kanál,kalapács simítók,stb. Vagy mondjuk: egy kis kupac habarcs, beton, misung, malter, aszfalt
      Esetleg szeletekbe vágott: tömör kisméretű tégla, béléstest, lyukacsos tégla, ytong, zsalukő

      Komment


        #63
        Anangyalka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sőt, megbeszéltük,hogy más alkalomra kaphat ilyesmit pl kőműves szerszámokkal: spakli, fandli, kanál,kalapács simítók,stb.
        Akkor már egyszerűbb egy új falat építeni a régi elé és abba szépen ezeket bedolgozni. Az más kérdés, hogyan lehet egy ilyen ajándékot titokban tartani és meglepetésszerűen átadni.




        Anangyalka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        nem mindenki veszi jó néven itt létemet a fórumtársak közül
        Szerintem is itt a helyed. Azért az a kis Csepel csak nyom valamit a latban szakmailag is. Az éteri tisztaságú benzinfelhőbe pedig nagyon kellemes, ha néha egy kis parfümillat is keveredik.

        (Ezt tegnap úgy tapasztaltam meg, hogy egy varrógépen kellett meglazítani egy bállt alkatrészt. A csavarlazító hatott, de a lakásban ez a szag nem elfogadható. Zsírtalanításhoz egy kis körömlakklemosót kölcsönöztem a feleségemtől és láss csodát: már az acetont is illatosítják. A rozsda is eltűnt és a petróillat is felülíródott.)
        , Che és wsievers kedvelte ezt.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X