Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Segítséget kérek a Trabantosoktól!!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Segítséget kérek a Trabantosoktól!!

    Kedves ismerőseim és jövendőbeli ismerősök! Keresek 1 db.új vagy új állapotú ha lehetséges eredeti DDR fényszóró betétet. Tlefonos erérhetőségem: 20/ 260-9133 vagy itt a Fórumon. Segítségeteket köszönöm nekem kellene és fontos!

    #2
    Jófogáson szokott lenni .........................................

    Komment


      #3
      Mer' van Trabantod?
      Elképzelhetetlen hogy egy ilyen fostalicskáért foglak utálni

      Komment


        #4
        Barátaim én egy pár talicska rozsdát anno kitoltam Traban alól a műhelyből!!Mikor már a fiatalok közül senki nem vállalta én még évekig megcsináltam. Még a tanulóm is kérdezte miért?az én felfogásom szerint sok ember azért járt vele mert a gyereke egyetemi főiskolai tanulmányaira költötte a pénzét. Nagyobbra tartottam és tartom most is az ilyen egyszerű embert mint a Merciben pöffeszkedő sok esetben senkit!! Bocsánat aattól ki nem így él! Mivel egy kell a nevezett fényszóró betétből ez a Guzziba volt és abba lenne! Nem OT ra készülök és az E betűs a műszakin is megfelelő meg ha bemegyek a boltba és kiejtem a számon Guzziba lesz felvéllan az eladó szeme végre egy aranytömböt vevő!
        Jankó51 és mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Úgy néz ki a kocka el van vetve! Fergosson Józsi barátom beszerzett nekem egyet. Köszönöm
          zahi, Jankó51 és mátéapu kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Bocsánat aattól ki nem így él! Mivel egy kell a nevezett fényszóró betétből ez a Guzziba volt és abba lenne!
            Nekem az Africatwinbe a nagyPolski-é jó márpedig azért mert az már halogénégős míg az eredetibe villanykörte van.
            Amúgy szívesen utáltalak volna egy Trabant miatt.
            Jankó51, sepy és mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Ez is a 12voltos Trabantba való csak nincs előtte a fém fényterelő ebbe is jó lenne a H4 es halogén izzó de az sem közelíti meg a ledes h4 est pedig az csak 35/ 35 w os. De gondolom láttad és nem kell bizonygatnom. Te is tudod a kor haladtával/ bár neked van még időd / egyre jobb világítás kell ahogy romlik a látásunk bár az enyémet egész rendbe tették. Azért vannak esetek mikor a lencse csillogása kissé zavar. Igaz ez ahhoz képest mikor 1 szemmel vezettem maga a csoda! Hát nekem inkább egy Barkas lenne a megfelelő abba aludni is lehetne de eddig nem szántam rá magam meg más irányú elfoglaltságot talál a fiam általában. A másik meg nem igazán van kedven a rozsda port köp..ödni! , volt részem benne másra meg nem bíznám szivesen mert a mai szakik kivételtőlbocsánat sokan az ápol és eltakar művészei! Lassan a szakmai intelligencia ismeretlenné válik!
              Jankó51, pasetta és 2 további látogató kedvelte ezt.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X