Közlemény

Collapse
No announcement yet.

lakókocsi

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    lakókocsi

    Egy kérdés .


    Nincs valakinek egy nagyon romos -ezért nagyon olcsó - PREDOM N126 ( lengyel lakókocsi ) a látókörében ? Csak átirható és nyitható ablakos érdekel .

    #2
    A lakókocsi megvan . Kérdés tárgytalan .
    emu és sepy kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      A meló viszont indul . Keresek alapozó festéket erre az üvegszálas műgyantára . Cserébe adok bármit ( ami fellelhető a suphniban ) ésszerü határok közt . Végső esetben pénzt -ha olcsóbb mint a boltban . Én nem tudom miez -de mondták , hogy ilyen kell .
      OdinHEM, mátéapu és Atti69 kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Esőként..üvegszálas anyag hibáknál kijavítva műgyantával üvegszállal kötésekre figyelve. 2: visszacsiszolni,s a hibákat javítani műanyag kittel. 3. : Síkbacsiszolni. 4. Ahol a csiszolás miatt a műanyag kilátszik ott műanyag alapozóval átfújni... utána kompaktprimer az egészre s mehet a szín. Most nincs műanyag alapozóm mert bedöglött...de majd lesz addigra mire neked kell. Szó elszáll.... vagy csak elfelejtjük.. Néha jól jön egy rövid emlékeztető..
        OdinHEM, mir-mur és 5 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Köszönöm --ha mást nem is , de emlékeztetni azt tudok
          OdinHEM és Atti69 kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Szükség van rá sajnos.... Sokmindenem a régi,de az agyam az nem.. Vagyis igen...régi,és olyan is..

            Komment


              #7
              Én a kajakomat, miután felújítottam, trinát zománccal fújtam át. Ahol sokat lett kavicsokhoz csüszkölve ott már megkopott. De egyébként elég jól tartja magát már 4 éve. Azóta Télen nyáron kint van az udvaron.

              A javított és a gyári részeit is átcsiszoltam festés előtt, egy kis porolás és fújtam is. Kitteléshez én műgyantát kevertem össze gipsszel(műgyantához mellékelt leírásban volt, és tényleg jó. Bár én javított részeken az apró légbuborékokat töltöttem fel csak vele).

              Click image for larger version

Name:	IMG_20120803_162756.jpg
Views:	1
Size:	194.5 KB
ID:	148956Click image for larger version

Name:	IMG_20120803_162812.jpg
Views:	1
Size:	198.8 KB
ID:	148957Click image for larger version

Name:	IMG_20120803_165219.jpg
Views:	1
Size:	198.2 KB
ID:	148958


              És olyan nincs, hogy Suzukival nem lehet elvinni
              Click image for larger version

Name:	IMG_20120626_182746.jpg
Views:	1
Size:	194.5 KB
ID:	148959
              Utoljára szerkesztve a következő által: heeegany; 2016 júl. 04, 21:53.

              Komment


                #8
                Jó a dizájn.. tetszik.

                Komment


                  #9
                  Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Jó a dizájn.. tetszik.
                  Köszi


                  (hirtelen átfutott az agyamon hogy milyen jó lenne ezzel lemenni Keszire Csak kár hogy fél óra után már nem érzem benne a lábaim... Na nem a másik hogy nem tudok kajakozni, még állóvízbe is beborulok )

                  Komment


                    #10
                    a másik hogy nem tudok kajakozni, még állóvízbe is beborulok
                    Hol itt a gond? Búvárfelszerelés!!! Csak a lapátolás lesz így kicsit érdekes. Fordítva kell húzni, vagy eleve háttal beleülni.

                    Komment


                      #11
                      Hol itt a gond?
                      Ezt én sem értem....apróságokon problémázik,mikor nagyobb gondokat is meg tud oldani.....

                      Komment


                        #12
                        Oké
                        Click image for larger version

Name:	481231_452550178103013_348755674_n.jpg
Views:	1
Size:	50.3 KB
ID:	148961



                        (bár ez kölcsönkajak, de ugyan olyan mint az enyém)

                        Komment


                          #13
                          Nem látszik a képen hogy mosolyogsz...

                          Komment


                            #14
                            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nem látszik a képen hogy mosolyogsz...
                            Azért van alatta a szmájli

                            Egyébként vízben jobban szeretek úszkálni mint versenykajakban ülni. Lehet azért mert vagy 8 évig úsztam, nem pedig kajakoztam, fene tudja. De ez asszem már így is marad.

                            - - - Updated - - -

                            Joker, az oldalkocsis motor készül már amivel húzhatod a lakókocsit?

                            Merthogy lehet. Van itt Edelényben egy illető, egy bebőrözött BMW-je van. Régebben motor utánfutóval mászkált vele (egy hordó volt a futón), nemrégiben mellécsapott egy Ural oldalkocsit(vagy valami szovjet vasét), az motor egy BMW autónak az első futóművét kapta meg, és még sok-sok átalakítás. Lényeg hogy le van papírozva(és meglepően jól fekszi az utat, volt szerencsém ülni az oldalkocsiban), súlya 700kg fölött van. B-s jogsi kell rá és ha rak rá egy vonóhorgot(persze azt is papírozva) akkor vontathat vele autóhoz való utánfutót(300kg-ig ha jól emlékszem).

                            Komment


                              #15
                              Úristen! Erre kíváncsi lettem rögtön.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X