Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Riga Delta

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mint annó a Csepel helyett a Pannóniát.
    Ezt most nem értjük félre, ez hasonlat a névváltoztatásra. Nem akar minősíteni, csak szemléltetni.
    mátéapu, Fergusson és sepy kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Szervusztok!

      Egy Lett embernek,azért ne mondjátok,hogy a Riga Orosz,-mert még zokon veszi.

      Üdvözlettel:Che (Forrás:Wikipédia)
      sinter, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        "Jóvanna!" Igazad van. Belátom az egyszerűsítésem primitívségét. Mert hogy én sem románozom le az erdélyi magyart és ezt el is várom másoktól is.
        sepy, sinter és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #19

          Kedves Igrich!

          Nem bántás és nem fricska akart lenni,-csak a pontosság kedvéért,ha már beszélünk valamiről,akkor annak próbáljuk megismerni a részleteit is.A másik dolog,hogy most hajlamosak vagyunk mindent leh.gyozni ami Orosz,beérett a propaganda.Nem vagyok egy Orosz fan,de nem is utálom őket,egy nép,pont olyan mint mi vagyunk,hibákkal és erényekkel.A Szovjetuniót belső erők megbuktatták,most azután Ők is élvezhetik a kapitalizmus előnyeit,ott is van egy pár mérhetetlenül gazdag és sokkal több mérhetetlenül szegény,viszont homár felvonulás még nincs,-sajnos van még tehát hová fejlődniük.A technikájuk olyan,amilyen,de azért az USA műholdakat Orosz rakéta hajtóművek juttatják a kozmoszba,tehát a balalajka gyártásnál azért egy kicsit tovább jutottak.Biztos ott sokan szeretik a vodkát,itt meg a szilva pálinkát.

          Üdvözlettel:Che
          Lemezjáték, sepy és 6 további látogató kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kedves Igrich!

            Nem bántás és nem fricska akart lenni,-csak a pontosság kedvéért,ha már beszélünk valamiről,akkor annak próbáljuk megismerni a részleteit is.A másik dolog,hogy most hajlamosak vagyunk mindent leh.gyozni ami Orosz,beérett a propaganda.Nem vagyok egy Orosz fan,de nem is utálom őket,egy nép,pont olyan mint mi vagyunk,hibákkal és erényekkel.A Szovjetuniót belső erők megbuktatták,most azután Ők is élvezhetik a kapitalizmus előnyeit,ott is van egy pár mérhetetlenül gazdag és sokkal több mérhetetlenül szegény,viszont homár felvonulás még nincs,-sajnos van még tehát hová fejlődniük.A technikájuk olyan,amilyen,de azért az USA műholdakat Orosz rakéta hajtóművek juttatják a kozmoszba,tehát a balalajka gyártásnál azért egy kicsit tovább jutottak.Biztos ott sokan szeretik a vodkát,itt meg a szilva pálinkát.

            Üdvözlettel:Che
            Teljesen egyetértek az írásoddal. Ezért is idéztem az egészet.
            Nem akartam nagyon a mélységébe belemenni a dolognak. Nem is a kor és a mai kor politikai helyzete inspirált az írásra. Nyilván én is másképp értékelem azt a kort, amit mint a szovjet megszállásként tartunk számott és másként mint annak elmúltát, a mostani viszonyunkat. A Szovjetúnió nem egyenlő a mai Oroszországgal, ami a tradicionális értékeket tartja szem előtt az internacionalista lenini és sztálini irányzatokkal szemben. Az akkori szovjet katyvaszt mi egyszerűen ruszkiztuk, most már ezt csak arra a visszaemlékezés okán teszem.
            Mint írtam, írásoddal és annak mondanivalójával teljesen egyetértek.

            De én csak egy Delta sebességváltókart kerestem és keresek most is. A segítségkérés esete ebben mint tényálladék most is fenn áll.

            Barátsággal ajánlva Chenek, a vilá lejobb kávéfőző mesterének és sokan másoknak is!
            Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2018 febr. 05, 15:46.

            Komment


              #21
              Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szétbontom, csak írd meg mi kell.
              Ha lehet még jelentkezni akkor én ezzel a pirossal neveznék egy ülésre. Kerekeket már szereztem hozzá, blokk, km óra és első lámpa talán kerül börzén is, a gyújtás elektronikában nem vagyok biztos. Aztán ez nagyjából ennyi is, és kész a motor
              Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2018 febr. 05, 21:19.

              Komment


                #22
                Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Ha lehet még jelentkezni akkor én ezzel a pirossal neveznék egy ülésre. Kerekeket már szereztem hozzá, blokk, km óra és első lámpa talán kerül börzén is, a gyújtás elektronikában nem vagyok biztos. Aztán ez nagyjából ennyi is, és kész a motor
                Lehet jelentkezni. Nézd át rendesen, hogy mi kell, mert akkor egy postával elmegy az egész.

                Komment


                  #23
                  Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Lehet jelentkezni. Nézd át rendesen, hogy mi kell
                  Oké, köszi előre is! Majd írok hogy mire jutottam a hiányokkal.

                  Komment


                    #24
                    Szia. Azt kérdezném, hogy a deltádon megvan-e még a berugókar? Ma sikerült eltörnöm. Köszi a választ mahd!

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X