Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Lemezjátékok

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Sziasztok
    A heten feljutottam az uj haz padlasara amit vettem es a 10 cm es poron kivul amit a pellets - es kazan okozott ugyan is ki esett a csove a kemenybol es eveken keresztul oda fujta a fustot es az egestermeket.Talaltam vagy 10 dobozt amiben tobbnyire 50-es 60-as evekbol valo gyerek ujsagok es jatekok vannak talaltam egy par jarmuvet isClick image for larger version

Name:	lemezjatekok 007.jpg
Views:	1
Size:	200.2 KB
ID:	150409Click image for larger version

Name:	lemezjatekok 001.jpg
Views:	1
Size:	199.1 KB
ID:	150410Click image for larger version

Name:	lemezjatekok 002.jpg
Views:	1
Size:	199.8 KB
ID:	150411Click image for larger version

Name:	lemezjatekok 003.jpg
Views:	1
Size:	196.4 KB
ID:	150412Click image for larger version

Name:	lemezjatekok 004.jpg
Views:	1
Size:	198.4 KB
ID:	150413Click image for larger version

Name:	lemezjatekok 005.jpg
Views:	1
Size:	199.7 KB
ID:	150414Click image for larger version

Name:	lemezjatekok 006.jpg
Views:	1
Size:	197.7 KB
ID:	150415
    UK, mir-mur és 9 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #32
      Te valami múzeumot vettél? Nagyon frankók!
      Atti69 és emu kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        Talaltam vagy 10 dobozt amiben tobbnyire 50-es 60-as evekbol valo
        Ilyenkor szokott az következni, hogy elviszed vmi szakértőhöz, vagy árverésre, és a fél ház ára visszajön.

        Komment


          #34
          Ha ügyes vagy vissza jön a ház ára.

          Komment


            #35
            El kellene menni háznézőbe.. Teccik,teccik.....És a padlást megnézhetem?

            Komment


              #36
              Látjátok mit tesz a környezettudatos viselkedés: nem dobnak ki semmit

              Komment


                #37
                1977-ben epult a haz akkor be koltoztek es akkor ezek felkerultek a padlasra es soha tobbe nem nyult hozzajuk senki .Tremeszetesen az osszes konyhai eszkoz matracok stb is ott van amit nem lessz Click image for larger version

Name:	eva telefon 026.jpg
Views:	1
Size:	192.7 KB
ID:	150417egyszeru likvidalni .Eddig a hazbol 5 furgon "szemetet" regi hasznalhatatlan dolgot vittem el A tulajok 90es 92 evesek amit ossze gyujtottek az evek soran az mind itt volt 230 nm plussz a garage 50nm

                Komment


                  #38
                  Örülök, hogy sikerült itt már elfér a Jézuska fa! és nem a pincébe kell szerelned.

                  Komment


                    #39
                    Így van ez,az ember nem győz gyűjtögetni és majd egyszer,utána is lomolnak.Sajnos én is olyan vagyok,hogy mindent elteszek,-jó lesz az még valamire,azután ez sokszor be is jön,-de igen sok esetben nem találom meg az alkalmas darabot.Arra határozottan emlékszem,hogy van,még arra is,hogy kb. hol,de vagy sokat kell pakolni,vagy közben kerül más alkalmas darab.

                    Az eltört autók csavarrugójait össze szoktam darabolni és ilyenkor télen,amikor jó parázs van a kályhámban beteszem,majd amikor izzik kiegyenesítem és a hamuban hagyom kihűlni.Amikor valamilyen jobb minőségű csavar,vagy bármi kell,abból szoktam csinálni.Kilágyítom a váltófogaskerekeket és azok is mint alapanyag szolgálnak tovább.

                    Főleg amióta az ócskavastelepek nem adnak el anyagokat,nagyon meg kell gondolni,hogy mit dob el az ember.

                    Jó nagy házatok lett Movisz,ha szépen kiüríted a lomoktól,-lehet bele gyűjtögetni rendesen és majd egyszer egy másik tulaj szintén felrakja valamilyen fórumra,hogy mit örökölt a házzal és egy részének talán még örülni is fog.

                    Üdvözlettel:Che

                    Komment


                      #40
                      En is hajlamos vagyok begyujtogetni a dolgokat, mivel ennekem kell kiuriteni mar azon vettem eszre magam hogy ket helyseg mar tele van meg mentett dolgokkal es meg nem ertem a vegere itt.Ezek utan jonnek ide a kulombozo raktarakbol az alkatreszek motorok ,szerszamgepek,motorcsonak,stb.Majd a munkalatok utan a koltozes ez az utolso lessz szerintem a leg egyszerubb.

                      Komment


                        #41
                        utan jonnek ide a kulombozo raktarakbol az alkatreszek motorok ,szerszamgepek,motorcsonak,stb
                        Remélem elférsz.. Ilyenkor szokott az történni "bár csak 1m-rel lenne nagyobb"

                        Komment


                          #42
                          Talán befér ebbe a topicba a következő, makettekkel készült kisfilm.
                          Ötletes!

                          https://www.youtube.com/watch?v=tGsZ4wmw5r4

                          Komment


                            #43
                            Click image for larger version

Name:	17880776_1871889336386949_1766710827782599019_o.jpg
Views:	1
Size:	189.0 KB
ID:	151784
                            Hát ezt sem kapkodtam el, de már gurulgat.

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X