Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Suzuki GS márkatársat keresek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Suzuki GS márkatársat keresek

    Sziasztok!

    Suzuki GS tulajokat keresek, dugjuk össze a fejünket, segítsük egymást az alkatrész beszerzésben, szerelésben!

    #2
    Suzuki GS tulajokat keresek
    Jé, micsoda témát találtam... Nekem is van GS-em, kettő, darabokban és kétszer annyi henger van rajta, mint az újabb modelleken.
    taluga kedvelte ezt.
    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

    Komment


      #3
      Nekem is van GS-em,
      Én már egyre kevésbé vagyok rá büszke !
      wsievers és taluga kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én már egyre kevésbé vagyok rá büszke !
        Kedves mir-mur!

        Ne írj ilyet .....én most nézegetek valami hasonló "jószágot" csak kicsit fiatalabbat.
        Mi az oka a büszkeség csökkenésnek ?

        Üdvözlettel....

        Komment


          #5
          Mi az oka a büszkeség csökkenésnek ?
          Nem a motor maga, és nem a Japánok tehetnek róla ! Egyszerűen bosszantó, hogy az előző tulaj ( tulajok ) barbárságának a levét iszom. Egyre nagyobb a szakadék a ráköltött " energia " és az eddig megtett kilóméterek között. A hozzánemértésem miatt, ez pedig csak fokozódik !
          Gábor Molnár kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Egyre nagyobb a szakadék a ráköltött „energia” és az eddig
            A GPZ-vel semmi bajom,de úgy jártam mint te!Éppen gurul...majd jövőre!

            Tudom nem nagy vigaszDE nem vagy egyedül.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #7
              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Nem a motor maga, és nem a Japánok tehetnek róla ! Egyszerűen bosszantó, hogy az előző tulaj (tulajok) barbárságának a levét iszom. Egyre nagyobb a szakadék a ráköltött „energia” és az eddig megtett kilóméterek között. A hozzánemértésem miatt, ez pedig csak fokozódik !
              Mondhatnám hogy én is hasonló cipőben járok de egy másik márkával. Mondhatnám, de úgy mondom hogy a cipőt eltettem ínséges időkre.

              Sajnos az van hogy a japán motorokhoz alkatrészt márkakereskedésben lehet venni. Öreg motor alkatrésze drágább mint az újé. Mondhatnám hogy talán sosem kell de ez ugye nem igaz mert az is kopik a gumi a műanyag megöregszik.
              szóval meg kell adni neki ami jár és az nincs ingyen, a félmegoldást viszont nem tolerálja,
              Fergusson és sepy kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nem a motor maga, és nem a Japánok tehetnek róla ! Egyszerűen bosszantó, hogy az előző tulaj ( tulajok ) barbárságának a levét iszom. Egyre nagyobb a szakadék a ráköltött " energia " és az eddig megtett kilóméterek között. A hozzánemértésem miatt, ez pedig csak fokozódik !
                Na, azért nem kell feladni (gondolom, nem is akarod)!

                Jók azok a gépek és Te is jó gazdája vagy....úgy is kitalálsz valamit, hogy rendesen működjön, ahogy kell.
                Itt olyan emberek vannak,akik nem torpannak meg egykönnyen

                Üdvözlettel...
                mir-mur és Che kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Egyszerűen bosszantó, hogy az előző tulaj (tulajok) barbárságának a levét iszom. Egyre nagyobb a szakadék a ráköltött „energia” és az eddig megtett kilóméterek között.
                  Ez de nagyon ismerős... Csaknem nálad is találomra kötögetett vezetékek, átalakított vagy csak elbarmolt menetek, sufnimegoldások (pl. olajteknő-tömítés sziloplaszt-fólia-sziloplaszt-kartonpapír-sziloplaszt-fólia-sziloplaszt szendvicsből), végletekig elhasznált alkatrészek, be nem tartott csereperiódusok mutatkoznak?

                  Az enyém ezért van darabokban: a vázra vissza kellene hegeszteni a tartófüleket, a fényezett részeket lefújni, a blokkot gatyába kell rázni... A blokk konkrétan a barmolás központja: kívülről jónak nézett ki, a 4 hengeres GS-eknél előforduló vezérműtengely felől jövő nagyon enyhe kattogáson kívül semmi különös. Aztán megbontottam: a kuplunganya laposvágóval + kalapáccsal meghúzva, vezérműlánc szemei szinte lötyögnek, az olajszivattyú előszűrőjén mindenféle meglepetés...

                  De én sem adom fel, lesz még ebből motor.


                  A hozzánemértésem miatt, ez pedig csak fokozódik !
                  Azért ezt kétségbe vonnám: mármint ha a hozzáállás megvan a gazda részéről, márpedig a hozzászólások alapján megvan (személyesen sajna nem ismerjük egymást és ez előreláthatólag idén sem fog változni ), akkor a helyzet már csak javulhat.
                  Fergusson kedvelte ezt.
                  There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                  Komment


                    #10
                    csak most találtam meg ezt az aloldalt..
                    nekem is van Suzuki GS-em
                    mir-mur ki is próbálta

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X