Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kawasaki KH250-750 ; Suzuki gt 380-750 márkatárs kereső

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Kawasaki KH250-750 ; Suzuki gt 380-750 márkatárs kereső

    Sziasztok,

    Kawasaki KH (250) tipushoz keresek márkatársakat információgyűjtés,tapasztalatcsere miatt.
    Szivesen beszélgetnék még,Pannonia P20as-P21esből átépített háromhengeres tulajokkal is(vagy volt tulajokkal),illetve Suzuki GT(háromhengeres) tulajokkal is.
    Üdv

    Click image for larger version

Name:	20150720_190423.jpg
Views:	1
Size:	208.1 KB
ID:	157906Click image for larger version

Name:	20150720_190455.jpg
Views:	1
Size:	211.6 KB
ID:	157907Click image for larger version

Name:	BIG_0001974143.jpg
Views:	1
Size:	60.3 KB
ID:	157908

    #2
    Én majdnem tulaja lettem egy Gt 380-as Suzukinak.
    De szerencsére nem én vettem meg
    Nagyon be voltam rá indulva de igen csak sok lett volna a rendbetétel végösszege.
    Azóta is örülök hogy nem sikerült elhoznom !

    Különben nagyon szép motor és remélem találsz sok "kollégát" és sikerül tip-topra felújítani!!
    Sorel kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Néha elgondolkozom azon, vajon mit tudhat egy összeépített 4 hengeres Pannónia gyorsulásban?

      A sima talán 10 vagy 11 másodperc alatt megy fel százra...
      zahi és bokor28 kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Van fent a youtube-on pár video P 500 járatása néven, ott van állókamerás gyorsulás.

        Mondjuk ez:
        https://www.youtube.com/watch?v=0yxL1G92R3w
        zahi, Atti69 és 2 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          Szia.

          Köszönöm szépen. Viszonylag jó állapotban került hozzám a gép.10év állás után is nagyon könnyedén indult (persze a karbikat rendbe kellett tenni).Érdekel az egész Kawasaki KH tipuscsalád,illetve érdekel a suzuki GT tipuscsalád is(380tól fölfelé),hiszen azok is háromhengeresek :-)..Na és a Pannonia is :-) Reménykedem benne,hogy sikerül itt összefutnom néhány márkatárssal.Idén nyáron volt a Csepel Művek területén egy Pannoniás összejövetel.Ott láttam egy nagyon szép 750es GT-t,de sajnos nem tudtam beszélni a tulajjal.

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X