Közlemény

Collapse
No announcement yet.

K-55 alkatrészek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    K-55 alkatrészek

    Elnézést, lehet, hogy rossz helyre írom, de tanácstalan voltam hova is tegyem ezt az üzenetet..
    Olvastam a fórumon, hogy valaki keres k-55 alkatrészeket, most találtam a vaterán egy olyan hírdetést,
    ahol 3 db k-55 plusz 3 db még alkatrésznek eladó.
    Igaz egyben adná el a tulajdonos, de hátha megválna egy-két alkatrésztől külön is.
    Íme a link : 3 db. K55-ös veterán mkpár+még három alkatrésznek
    Remélem segítettem.

    #2
    Kedves Attila!


    Köszönöm,hogy felfigyeltél a hirdetésemre és felhívtad a figyelmemet a ..terás hirdetésre.Sajnos a K55-ös alkatrészek keresése kapcsán én is napi többszörös látogatója vagyok,a nevezett árverési oldalnak,-úgy két éve,de már rettenetesen unom.Unom nézegetni a sok,néha aranyért árult,rozsdás vackot,-a miszlikre bontott járműveket,melyeken csavaronként próbálnak túladni,-mindenesetre tanulságos,de fárasztó.

    Az említett hirdetést ismerem,mert már kétszer "lepergett".és ha megfigyeled,-már kérdést sem tesznek fel az eladó felé,vajon miért?Az első hirdetés alkalmával még voltak alkatrészekre vonatkozó kérdések,de a hirdető mereven ragaszkodott,az egy tételben való eladáshoz,-a kikiáltási ár 350 000,-Ft..A képen látható motorok közül egy db.van,amely érhet,kb.100 000.-Ft.-ot,ha tiszták a papírjai.Természetesen lehetséges,hogy a hiányosabb motorok főtengelye gyémánt görgőket rejt és ezért ennyi az ára,-de lássuk be ennek kicsi a valószínűsége.Valahogy úgy vagyok ezzel a hirdetéssel,mint a horgász a hallal,-had "fáradjon".Megtanultam az éltben,hogy ne mond azt,hogy csak vagy soha,mert nem tudod mit hoz a holnap,de nem gondolom,hogy az említett motorok valamelyikére is licitet teszek.

    Nem akarok most a hányatott sorsú,de azért egyre gyarapodó K55-ösömröl írni,mert már írtam róla a, régi motorossal (Tünde 175/80R), folytatott levelezésünkben és ne ismételjek,de ha kíváncsi vagy a történetre ott elolvashatod.Egyébként a régi motoros egy rendkívül kedvemre való "gyerek",-sajnálom,hogy nem a szomszédom,mert jól megértenénk egymást.

    Köszönettel vettem értesítésed a ..terás hirdetést illetően,-mondhatom jól esett.


    Üdvözlettel:Che (Kotasz József)
    Utoljára szerkesztve a következő által: Che; 2012 jan. 06, 01:08.
    régi motoros és soveny kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Üdv!Moszkva k55 alkatrészeket keresek,nagyon örülnék ha esetleg lenne valakinek

      Komment


        #4
        Írtam privátot, annyit lefelejtettem, hogy cserébe érdekel Pannónia, Csepel, Simson alkatrész, szürke forgalmi.

        Komment

        Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X