Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts


    Harmadszor nyeli el
    Használtautó kereskedőnek elég egy OKJ eladó/kereskedő végzettség Vicc
    Látottmár bárki olyan hirdetést ahol az autó alját is mutatták? Én 1 magánt igen, pedig többszház másikat megnéztem
    Fogom javasolni hogy minden telepen legyed csápos emelő és a vevő alánézhessen az autónak. Nem a csilogást akarom megvenni
    Volt ahol áz akartak küldeni a szomdzéd haveri műhelybe,hogy ott emelőre teszik
    Megkérdeztem van-e KGFB hanetán. Ugyanmár nem kell. én nem vittem át, Azeladó sem. Ottrohadjon rá

    Komment


      Szervusztok! Halottak napja közeleg. Vannak akikre emlékeznünk kell..

      Komment


        pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Vannak akikre emlékeznünk kell..
        Nyugodjanak békében!

        Komment


          horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Használtautó kereskedő
          Engedtesséki meg hogy itt k*anyázzak
          Találtam a neten egy kellemes OPel-t. Nem olcsó, dehát az Öreg sUZUKIK SEM OLCSÓK
          öSSZE-VISSZA IROGAT A KERESKEDŐ, HOL NÉZHETŐ MEG AZ AUTÓ
          BpIV.ker vagy Ráckeve. Nem mindegy!

          Felhívtam. Melyik autó érdekli? Amelyiknek négy kereke van, mondtam ennek is.
          Mit gondolok én, épitkeznek a társával amugy is szombat van
          Vazze 12:10 VOLT ÉS VENNI SZERETTEM VOLNA HOGY A BUZI GAZDAGODJON
          Még beszélgetni sem lehetett vele. Tele sz internet keresgéljek ott, mondta. Ezzel fejeztük be
          ***Ez itt egy erősen moderált mondat***

          Kiváncsi lennék mekkora árréssel adnak-vesznek a nepperek. Ha normális, és netán leszállitja az autót, mert van ilyen is már, egy óra alatt nyélbe ütjük az üzletet. Hogy az anyjába egyeztessek;időpontot ha valakinek kuncsorognom kellene hogy vigyen oda?
          Kértem jóbarátot, váltsa be az €-mat Bpesten, ott sokkal jobb az ár
          Aha, akkorát javult a forint hogy inkább nem váltom be és áron alul fogom autóba fizetni
          Csak ne szoruljatok senkire!

          Komment


            horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Kértem jóbarátot, váltsa be az €-mat Bpesten, ott sokkal jobb az ár
            Múlt héten más simerős bevitt Bp-re és beváltottam rendes mveszteddéggel
            Ma vettem egy autót mert már rettegtem a motorozástól
            Pénteken elugrottam az ATM -hez pénzt kivenni
            Telibevágott egy csaj hátulról, előnyöm volt. Ugye nem haragszom kérdezte
            De haragszom mondtam, és olyan szerencsétlen vagyok már hogy ketten húztak fel a földröl mert nem tudtam felállni egyedül. Szégyeltem magam
            Szerencsére semmi baj nem történt, csak a gázkarom szorult be véglegesen. Kell egy komplett új

            A lényeg , összekuporgatottt pénzemböl vettem egy Mitsubishi Carismát. Szalon újnak néz ki messziröl éjjel esőben
            Tényleg nyönyörű, csak a korát ne kérdezze senki. Szomszéd újnak nézte. Szerelő majd átnézi, cseréli ami kell
            Megpróbálom megszeretni, csakhogy kéziváltós. Estem keltem mire hazaértem mert vagy 10 éve automatásat vezetettem
            A Galant hozzá képest egy uszoda mibe belefekszel. Ez tömzsibb, dehát én 190körül vagyok, ha nem több
            Utoljára szerkesztve a következő által: horex; 2024 jan. 27, 17:36.

            Komment


              horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A Galant hozzá képest egy uszoda mibe belefekszel. Ez tömzsibb, dehát én 190körül vagyok, ha nem több
              Annyira csak nem lehet vészes, ha hihetek a neten fellelhető adatoknak a golfom még attól is kisebb mégse szorulok bele..... Grat az új szerzeményhez .



              Múlt hét hétvégén összeraktam a golfot miután kicseréltem 2 állítómotort (a vezetőoldali teljesen megállt mire kicseréltem, az utasoldali még működött de ugyanazokat a tüneteket produkálta mint a vezetőoldali mielőtt bekrepált). Illetve most hogy láttam hol van a legfelső csavar belátom hogy halva született ötlet volt hogy teljes bontás nélkül megúszhatom a bulit......

              Komment


                Csak úgy mert tetszik

                Komment


                  jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Annyira csak nem lehet vészes,
                  Az a kisebb 2-3 cm ami az ülés és a tető pereme között van, külön techniikát kíván beüléskor, hogy a fejem beférjen

                  Komment


                    Azért lássuk be fene egy ízlése van ennek a Mikulásnak

                    Komment


                      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Azért lássuk be fene egy ízlése van ennek a Mikulásnak
                      A Mikulásnak qrvajó az ízlése, ez a motor "tette helyre" az európai motorgyártást, melyet azóta sem tudott utolérni, pedig hatalmas erőfeszítéseket tesznek a mai napig divatgyártással, csakhát a jót, tartósat, olcsón nem tudták elérni máig sem.

                      Komment


                        horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Az a kisebb 2-3 cm ami az ülés és a tető pereme között van, külön techniikát kíván beüléskor, hogy a fejem beférjen
                        Jogos, beüléskor nekem is oldalra el kell döntenem a fejemet hogy be ne verjem....

                        Komment


                          Kicsit lenditeni kene...no majd veszek akkut es kattogtatom a gepet. Van esemeny,csak nem tudom kozolni...ékostelefonhoz nem vagyok eleg ugyes...no majd nemsoká.

                          Komment


                            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Van esemeny,csak nem tudom kozolni.
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              Szervusztok! Tudom itt a TAVASZ és a kerti tenni valók is elkezdődtek! Meg a jó idő miatt van tennivaló bőven.... Mégis rá kérdeznék: Tényleg én látom csak olyan elhagyottnak a fórumot, vagy csak RÉMEKET ( Riga, Verhovina, Babetta, Mobra,... kinek mi a rém) látok? Vagy van valami amiről nem tudok? Esetleg "csend királyt" játszunk? --- Akkor én vesztettem!

                              Komment


                                pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                csend királyt" játszunk?

                                Tüntesd el a rendet, megtörjük a csendet,
                                Csavard fel a szőnyeget!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X