Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

  • Jankó51
    replied
    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudjátok nagyon hosszú egy nap már igy a hatodik x után...
    Na itt van egy komoly ellentmondás, amit nem tudok megfejteni. Egyrészt egyetértek Veled valóban hosszú egy nap, egyébként a hetedik x után is (így aztán sok jóra ne számíts). Ugyanakkor az idő mégis borzasztóan felgyorsul. Fiatal koromban (még nem volt szabadszombat) hétfőn bementem dolgozni és sóhajtoztam: mire lesz még itt hétvége. Aztán 50 felett bementem hétfőn és már péntek is lett. Valaki figyelmeztetett: vigyázz, ha nyugdíjas leszel még gyorsabban megy az idő és valóban már nem is a napokat számolom, hanem az évszakokat. Nyakunkon a nyár, ami úgy elröppen majd, hogy észre sem vesszük. Annyi mindent terveztem műhelymunkát a télre, aminek a fele sem valósult meg idő hiányában. Most akkor gyorsan, vagy lassan telik el az idő?

    Leave a comment:


  • mátéapu
    replied
    Holnaptól szerelős napom lészen .Munka után . Ma fűnyírás szigorúan a fasor mentén, hogy járható legyen. Mindenféle méreg és réztartalmú kotyvalék kipermetezése ,mivel erőm már elfogyott :a szomszéd őszibarack főzetével tuningolva.....
    .ui. Tudjátok nagyon hosszú egy nap már igy a hatodik x után...
    Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2024 ápr. 23, 19:03.

    Leave a comment:


  • anet.moto
    replied
    Ah, ez az időjárás ugyanez történik velem is az esők miatt csak megy tönkre az egész

    Leave a comment:


  • Jankó51
    replied
    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jelentem egyszer
    Sajnos gondok vannak. Permetezni csak szélben, vagy esőben nem lehet. Itt mindkettő van egyszerre. ...ja és megfagyunk!!!

    Leave a comment:


  • mátéapu
    replied
    Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mátéaputól meg sem merem kérdezni,
    Jelentem egyszer ,mert a párom jelezte ,hogy valami eszi a mandulafa levelét .Akkor megfogtam viszont most az esők miatt csak megy tönkre az egész . Nem tudom lesz e termése most mutatkozott először rajta virág.

    Leave a comment:


  • jagdtigger
    replied
    Hoztam egy kis anyagot a rally kedvelőknek:
    https://youtu.be/lERa5QCPHHs

    Még nem végeztem az összes kazival úgyhogy lehet hogy kerül még elő.......

    Leave a comment:


  • pasetta
    replied
    Szervusztok! Jankó51 olvasom, értelmezem és igazat adok írásodnak! Minden érthető! Sok dolog volt és lesz ami még megbeszélésre vár! Én is tevékenykedek egy ismerősnél, aki házat vásárolt és igyekszik lakhatóbbá tenni/ tetetni. Reggel elmegyek és délután, kora este érkezek haza. Gondolom hasonlóan vannak a barátaink is! Jaj, meghát utána kertimunkák is vannak.... Úgyhogy való igaz! Csak látszólag vagyunk hallgatag stádiumban, de nem tűntünk el! Jó erőt és egészséget Fiúk! Állítólag ma és holnap NYÁR lesz! NAGYON!

    Leave a comment:


  • Jankó51
    replied
    pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tényleg én látom csak olyan elhagyottnak a fórumot
    Szerintem igen. A fórumnak a legnagyobb erénye, előnye, értéke okozza a LÁTSZÓLAGOS vesztét. (a "vesztét" kifejezés nagyon nem jó ide, de nem jut jobb az eszembe). Kitárgyalásra került itt már szinte minden, ami motorszerelés. Aztán mivel kérdezni csak olyant illik, ami korábban már nem került megválaszolásra, jön a vendég, nem kérdez hanem böngészget, megtalálja a választ, aztán távozik. A régi szép időkben minden napra esett néhány megválaszolatlan kérdés amit nagy élvezettel kiveséztek a hozzáértők a hozzá nem értők nagy örömére. Ma már ezeket csak fel kell lapozni. Olyan hatalmas tudásanyag van itt, ami mindörökre életben fogja tartani a fórumot, csak nem annyira látványosan mint régen. Talán a vendégek beköszönhetnének és elmondhatnák, hogy mi hasznosat találtak?
    (Gondolom a kertész-fórumon most nagyobb a pezsgés Mátéaputól meg sem merem kérdezni, hogy hányszor permetezett már )

    Leave a comment:


  • horex
    replied
    pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csend királyt" játszunk?

    Tüntesd el a rendet, megtörjük a csendet,
    Csavard fel a szőnyeget!

    Leave a comment:


  • pasetta
    replied
    Szervusztok! Tudom itt a TAVASZ és a kerti tenni valók is elkezdődtek! Meg a jó idő miatt van tennivaló bőven.... Mégis rá kérdeznék: Tényleg én látom csak olyan elhagyottnak a fórumot, vagy csak RÉMEKET ( Riga, Verhovina, Babetta, Mobra,... kinek mi a rém) látok? Vagy van valami amiről nem tudok? Esetleg "csend királyt" játszunk? --- Akkor én vesztettem!

    Leave a comment:


  • mátéapu
    replied
    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van esemeny,csak nem tudom kozolni.

    Leave a comment:


  • Atti69
    replied
    Kicsit lenditeni kene...no majd veszek akkut es kattogtatom a gepet. Van esemeny,csak nem tudom kozolni...ékostelefonhoz nem vagyok eleg ugyes...no majd nemsoká.

    Leave a comment:


  • jagdtigger
    replied
    horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a kisebb 2-3 cm ami az ülés és a tető pereme között van, külön techniikát kíván beüléskor, hogy a fejem beférjen
    Jogos, beüléskor nekem is oldalra el kell döntenem a fejemet hogy be ne verjem....

    Leave a comment:


  • emu
    replied
    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért lássuk be fene egy ízlése van ennek a Mikulásnak
    A Mikulásnak qrvajó az ízlése, ez a motor "tette helyre" az európai motorgyártást, melyet azóta sem tudott utolérni, pedig hatalmas erőfeszítéseket tesznek a mai napig divatgyártással, csakhát a jót, tartósat, olcsón nem tudták elérni máig sem.

    Leave a comment:


  • sepy
    replied
    Azért lássuk be fene egy ízlése van ennek a Mikulásnak

    Leave a comment:

Ugrás az oldal tetejére
Working...
X