Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

  • Titus
    replied
    Élőben ugyan nem láttam, de kép alapján nincs semmi szégyellnivalónk a kinézetével. A 40-es 50-es években tervezett gépeknek finomabb a formája mint a későbbieknek.

    Ez pedig Atti képe a K.M.GY. blokkjáról: Click image for larger version

Name:	K.M.GY..jpg
Views:	115
Size:	157.0 KB
ID:	232823

    Leave a comment:


  • Atti69
    replied
    Már pedig igenis hogy de' Az szep es kesz' ....már ugy ahhoz a mihez kepest......ha meg nem..akkor is kulonleges meg ritka. Meg az felett eltekintve van ott mit nezelodni...No iszok egy sort..

    Leave a comment:


  • emu
    replied
    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebbe a békülős vita partiba én is jelentkezek
    Akkor mondd azt Te is azt hogy szép az a lemezvázas Csepel. Mert a Te hangod mélyebb.

    Leave a comment:


  • sepy
    replied
    Ebbe a békülős vita partiba én is jelentkezek

    Leave a comment:


  • Titus
    replied
    emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát ezt me kéne vitatnunk egy sör mellett
    Én benne vagyok, de a sört Te iszod, én pedig maradok a fröccsnél vagy pálinkánál.

    Leave a comment:


  • Atti69
    replied
    Nem tudom feltolteni a rajzot. valami angol hibauzenetet kuld,

    Leave a comment:


  • mir-mur
    replied
    emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát ezt me kéne vitatnunk egy sör mellett
    És ha nincs egyesség , lehet békülni !

    Leave a comment:


  • emu
    replied
    Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, a háború alatt készült egy kisebb sorozat. Nem igen volt hozzá nyersanyag, ez meg is látszik rajta, de egy szép kis motor.
    Hát ezt me kéne vitatnunk egy sör mellett

    Leave a comment:


  • Atti69
    replied
    Nem maradt rola semmi.En is megprobáltam már rákeresni,szinten eredmenytelenul. Majd lerajzolom emlekezetbol....csak kozel harminc evet visszaviszem az agyam.

    Leave a comment:


  • Titus
    replied
    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az egyik legerdekesebb a lemezvázas százas....no abbol valoban keves maradt....
    Igen, a háború alatt készült egy kisebb sorozat. Nem igen volt hozzá nyersanyag, ez meg is látszik rajta, de egy szép kis motor. Ez a gép volt a Veterán egyik számában is pár éve. Elmondások alapján a fogyasztása igen kevés volt, nem evett 2 litert 100 km-en. Persze nem volt egy rakéta.
    A K.M.GY-ről nem maradt képed? Érdekes lehet, google nem hoz fel róla semmit, csak mindenféle műszereket látni.
    Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2023 okt. 16, 19:54.

    Leave a comment:


  • Atti69
    replied
    Az itt láthato motorok kozul szerintem aegyik legerdekesebb a lemezvázas százas....no abbol valoban keves maradt....de attol meg az is sorozatban gyártott db.

    Leave a comment:


  • Atti69
    replied
    Ez egy eleg komoly hazai gyujtemeny....nem osszetákolt darabokbol. Van pár db amibol valoban csak igen keves keszult,,,,volt szerencsem látni a raktárat is. Nos..ott láttam eletemben másodszor boxer csepelt.....ami ugye nincs is..meg egyebeket,,amik szinten nincsenek, Sajnálom hogy eladtam a K.M.GY-met....az egy 100ccm negyutemu magyar motor.....most már az sincs..

    Leave a comment:


  • mir-mur
    replied
    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    vagy félkész darabok voltak
    Nem véletlenűl, az öszes összetákolt csepel "átmeneti"

    Leave a comment:


  • jagdtigger
    replied
    Szép gyűjtemény .




    Sikerült kiszednem azt a vackot a kocsiból. Próbaképp ráadtam 5V-ot a mozgatómotorra és forog...... Faxa, holnap dugdoshatom össze a minimum kellő cuccokat és imádkozhatok hogy ne legyen gáz abból hogy hiányos állapotban helyezem áram alá.

    Leave a comment:


  • mátéapu
    replied
    Érdekes ,hogy prototípusok kerülnek elő különböző gyűjtőknél .mert ugye azokból egy , vagy félkész darabok voltak csak..

    Leave a comment:

Ugrás az oldal tetejére
Working...
X