Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

  • pasetta
    replied
    Szervusztok! Halottak napja közeleg. Vannak akikre emlékeznünk kell..

    Leave a comment:


  • horex
    replied

    Harmadszor nyeli el
    Használtautó kereskedőnek elég egy OKJ eladó/kereskedő végzettség Vicc
    Látottmár bárki olyan hirdetést ahol az autó alját is mutatták? Én 1 magánt igen, pedig többszház másikat megnéztem
    Fogom javasolni hogy minden telepen legyed csápos emelő és a vevő alánézhessen az autónak. Nem a csilogást akarom megvenni
    Volt ahol áz akartak küldeni a szomdzéd haveri műhelybe,hogy ott emelőre teszik
    Megkérdeztem van-e KGFB hanetán. Ugyanmár nem kell. én nem vittem át, Azeladó sem. Ottrohadjon rá

    Leave a comment:


  • jagdtigger
    replied
    Én ezért kerültem a független neppereket. Persze a márka hivatalos használt autó hálózata sem szent de legalább ha lebeszélsz valamit akkor az úgy is lesz..... (nyilván ez most csak az én tapasztalatom)

    Leave a comment:


  • horex
    replied
    Vettetek már használt autót kereskedésben?
    Nem? Elmondom hogy megy
    Ha csak andalogsz és egy pillantást vetsz a kereskedés autóira, az eladó kiköpi a szivarját, felugrik a székéböl és barátságosan invitál beljebb, mondván már várt és féretett egy autót csakis a te számodra
    Amikor az árra akarsz kérdezni, nem hagyja, mutogatja tovább az autókat
    Végül is mivel ugyis vettél volna autót, a 100USD-s AUTÓ HELYETT örömmel megveszel egy 1000USD-s autót. Az eladó besegít ülni az autóba, jó utat kiván és mondja ha el akarod adni szivesen visszaveszi csöppet olcsóbban, hisz neki is élni kell +családja van
    Jahogy ez egy amcsi filmben volt

    Mo-gon
    Keresek a neten autót, mindenhol azt irja , mielött odamennél egyeztess telefonon mert nem, vagyunk/vagyok ott
    A másiknál van üzenetrögzítő, persze nem hív vissza.. Addig keresgéltem, míg két jóáras autót is elvittek elölem, legalább is törölték a netröl
    Barátnőm látja hogy meg fog ölni ez a helyzet. A lelki szenvedés kihat a testire is, az meg egy rakás izé…
    Hívd fel amelyik tetszik, hívj egy taxit, nézd meg, vedd meg ha olyan és nyugodj meg

    Már úton volt a taxi, amikor felhívtam a kereskedőt.Tudom, a hülye én voltam.
    Bla-bla, egyeztessünk időt. Mondom, 15 perc és ott vagyok
    Hol? Vidámvásár/kiírom hogy rohadjon meg/ utca, ahol hirdetik a telephelyet
    Milyen autó érdekli? Leginkább négykerekű, mondom. Ha kiflit akar venni, elöbb felhívha a Pen….t hogy nyitva van-e és van-e kiflije?
    De hova akar jönni? Ahol hirdetik, Vidámvásár utca. Jaaa, azt a telepet már rég eladtuk. És miért nem törli akkor? Bla-bla
    Taxi ott volt, ennyit rászánok, odamentem ahol a térkép mutatta
    Ja, ott volt az "eladott" telephely, kb 5 autóval és zárva
    Mondtam a taxisnak menjünk haza. 9ezer volt ez az út, hogy nyomja szájba az anyját a rohadt magyar kereskedő.

    Nézd meg a netet autót keresve
    Szinte minden kereskedő azt irja „előre egyeztetett helyszinen és időben átvehető”, természetesen megkímélt 300ezer km-rel
    Ami nem is lenne baj, de kiindulva a Galantomból, tudom hogy egy 20-25 éves autó alváz/karosszériája mennyire megkimélt
    Az árakról csak annyit, hogy 20 éves szétrohadt, mert felsorolja a bajokat/rohadásokat Mitsu.Galant 800ezer
    https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...0_gls-1990802
    Az enyém 1998-as volt két jeladó hibával, a rohadásokat kb 500ezerért csinálták meg.
    Csak jön egy hülye és megveszi. Szia Uram rozsdamentes 25 éves Mitsubishi nem érdekel?
    +egyszer, rohadjanak meg az ilyen kereskedők

    Teszem hozzá
    felhívtam a karosszériás ismerősömet, vinne el autót nézni, megvizsgálni, természetesen megfizetem
    OK visszahívom.mondta
    Azóta is hív
    Van kedves ismerősöm is, Bp-en be kellene váltani párszáz EUR-t
    Persze, beváltom
    Ja, azóta is váltja.
    30km-re van egy kellemes friss vizsgás Astra
    Nem tudok eljutni oda vonattal/busszal, mittudomén mivel
    Én nem tudok tömegközlekedni, mert…Simsonnal már nem merek akkora távot megtenni, sőőt, még helyileg is igen ciki. Érzem, megöregedtem ebben is ☹
    Utoljára szerkesztve a következő által: horex; 2023 okt. 25, 19:52.

    Leave a comment:


  • Atti69
    replied
    Támogatnám egy jo ebeddel...meg valami plusszal. Szervezkedjetek,

    Leave a comment:


  • sepy
    replied
    Kicsit előre tervezve ehhez a gyűjteményhez jövőre elmehetnénk legalább motoroznánk is közben

    Leave a comment:


  • Atti69
    replied
    Szerintem errol a százasrol van szo.

    Leave a comment:


  • mátéapu
    replied
    Akkor szeretnék valamiféle képet a motorról amitől megy a diskura ,én azt hittem ez az.....

    Leave a comment:


  • Atti69
    replied
    Ennek jukas a kozepe....de attol szep, Mi már csok olyanok vagyunk...szeressuk az ilyeneket...

    Leave a comment:


  • mátéapu
    replied

    Leave a comment:


  • Atti69
    replied
    Meg egy kis info: Akkik husz eve (kb) borzere jártak,láthatták....az auto tetejere pakolva árultam sokáig...egy szakállas pesti vette meg...joker biztos ismeri,o is pesti.

    Leave a comment:


  • Titus
    replied
    Élőben ugyan nem láttam, de kép alapján nincs semmi szégyellnivalónk a kinézetével. A 40-es 50-es években tervezett gépeknek finomabb a formája mint a későbbieknek.

    Ez pedig Atti képe a K.M.GY. blokkjáról: Click image for larger version

Name:	K.M.GY..jpg
Views:	114
Size:	157.0 KB
ID:	232823

    Leave a comment:


  • Atti69
    replied
    Már pedig igenis hogy de' Az szep es kesz' ....már ugy ahhoz a mihez kepest......ha meg nem..akkor is kulonleges meg ritka. Meg az felett eltekintve van ott mit nezelodni...No iszok egy sort..

    Leave a comment:


  • emu
    replied
    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebbe a békülős vita partiba én is jelentkezek
    Akkor mondd azt Te is azt hogy szép az a lemezvázas Csepel. Mert a Te hangod mélyebb.

    Leave a comment:


  • sepy
    replied
    Ebbe a békülős vita partiba én is jelentkezek

    Leave a comment:

Ugrás az oldal tetejére
Working...
X