Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Viccek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Feng shui
    Ez az igazi: https://www.youtube.com/watch?v=3qxT8iBk9WA

    - - - Updated - - -

    párom nélkül kell folytatom
    Mi akik már jártunk ebben a cipőben értjük, megértjük, és sajnáljuk. Én is azt szoktam mondogatni, hogy megint húszéves vagyok ( van egy kocsim,feleségem, és albérletben élünk), de ma voltunk babamoziban, és egy méretes kukacot láttam, így most nem lehet nem vigyorognom, bocsánat.

    Komment


      Visszakerestem a Danuviás fórumon a Csepelem felújítási beszámolóját. Az a tervem,hogy összeállítok egy Word dokumentumot a fényképekből és az írásokból,hogy legyen mit olvasgatni a télen.
      Közben megtaláltam ezt a hozzászólást is:

      © Ricsi 2012. márc. 24. 21:15 | Válasz | #1191
      Tudjátok-e,hogy ki tevezte a Pannoniát?
      Janus Pannonius by: Pannoniás fórum

      Komment


        Magyarul Pannóniás János?

        Komment


          Szervusztok!

          Remélem felétek is szép idő van ma! Orosházán ragyogóan süt a nap és a hőmérséklet is elfogadható,-olyan 10 fok körüli pluszban,-ami a tűzifa hasogatáshoz a legjobb.
          Click image for larger version

Name:	Humor 44.PNG
Views:	1
Size:	62.9 KB
ID:	150222Click image for larger version

Name:	Humor 45.PNG
Views:	1
Size:	589.4 KB
ID:	150223Click image for larger version

Name:	Humor 46.PNG
Views:	1
Size:	351.6 KB
ID:	150224Click image for larger version

Name:	Humor 47.PNG
Views:	1
Size:	590.6 KB
ID:	150225Click image for larger version

Name:	Humor 48.PNG
Views:	1
Size:	316.2 KB
ID:	150226Click image for larger version

Name:	Humor 49.PNG
Views:	1
Size:	432.2 KB
ID:	150227Click image for larger version

Name:	Humor 50.PNG
Views:	1
Size:	792.2 KB
ID:	150228Click image for larger version

Name:	Humor 51.PNG
Views:	1
Size:	755.3 KB
ID:	150229Click image for larger version

Name:	Humor 52.PNG
Views:	1
Size:	811.5 KB
ID:	150230Click image for larger version

Name:	Humor 53.PNG
Views:	1
Size:	881.4 KB
ID:	150231

          Mindenkinek jó derülést kívánok,aki idetéved és ahol esetleg rosszabb az idő mint itt,-azoknak egy kicsit jobb kedvet!

          (Forrás:Bal-Rad.com)

          Üdvözlettel:Che

          Komment


            Remélem felétek is szép idő van ma! Orosházán ragyogóan süt a nap és a hőmérséklet is elfogadható,-olyan 10 fok körüli pluszban,-ami a tűzifa hasogatáshoz a legjobb.
            Jászberényben ugyanilyen.

            Komment


              süt a nap és a hőmérséklet is elfogadható,-olyan 10 fok körüli pluszban,-ami a tűzifa hasogatáshoz a legjobb.
              ...még egy rövidke motorozáshoz is jó volt. Sőt, utána még szerelgetni is nekifogtam a garázsban, megszakító hézagot és előgyújtást állítottam

              Komment


                Ma láttam egy choperest elhúzni azt hittem az Erzsébet nap miatt van ,de most egy fél órája visszafelé ment kissé felébredtem!!!!!

                Minden Erzsikének sok boldogat! ..............................

                Nálunk is jó idő volt!!!!
                Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2016 nov. 19, 18:22.
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  .....sajnos lassan már igy állunk!

                  Komment


                    Ügyesen sikerült az Anyukámnál is felállitani a fát!Megdícsért érte és megsimogatta a buksimat!......igyekeztem is!Szebb lett mint a miénk!

                    Komment


                      Szervusztok!

                      Szeretném,ha egy kicsit felfelé görbülne a szájatok széle ezekben a zord téli napokban,-ezért:

                      Click image for larger version

Name:	Humor 70.PNG
Views:	1
Size:	822.4 KB
ID:	151264Click image for larger version

Name:	Humor 71.PNG
Views:	1
Size:	63.1 KB
ID:	151265Click image for larger version

Name:	Humor 72.jpg
Views:	1
Size:	219.3 KB
ID:	151266Click image for larger version

Name:	Humor 74.PNG
Views:	1
Size:	57.5 KB
ID:	151267Click image for larger version

Name:	Humor 73.PNG
Views:	1
Size:	61.9 KB
ID:	151268

                      (Forrás:Bal-Rad.com)

                      Már 35 perce a Piroskák névnapja van és erős fagyok.A néphagyomány úgy tartja,"ha Piroska napján fagy,-negyven napig el nem hagy",-tehát van reményünk a további vacogásra.Megjegyzem a negyven nappal ki is egyeznék,de azután,süssön a nap ezerrel és kerüljenek elő a mini szoknyák!

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        Szervusztok!

                        Nem nagyon van kedvem viccelődni az időjárásról,mert már nagyon kikészít ez a hosszan tartó zord és szokatlanul hideg idő.Karácsony óta errefelé még a nap sem bújt túl gyakran ki a felhők mögül és az embert nagyon elgyötrik ezek a fagyos hideg napok,-dehogy könnyebb legyen elviselni:

                        Click image for larger version

Name:	Humor 76.PNG
Views:	1
Size:	661.5 KB
ID:	151364Click image for larger version

Name:	Humor 77.PNG
Views:	1
Size:	161.6 KB
ID:	151365Click image for larger version

Name:	Humor 78.PNG
Views:	1
Size:	620.3 KB
ID:	151366Click image for larger version

Name:	Humor 79.PNG
Views:	1
Size:	612.8 KB
ID:	151367Click image for larger version

Name:	Humor 80.PNG
Views:	1
Size:	725.0 KB
ID:	151368Click image for larger version

Name:	Humor 81.PNG
Views:	1
Size:	706.7 KB
ID:	151369

                        Talán a szibériaiaknak ez enyhe tavasz,de nekünk túl szigorú,-vigasztalásként Pál napja van ma,a néphagyomány szerint,-innentől kifele megyünk a télből.

                        Minden Pálnak erőt és egészséget kívánok,a névnap alkalmából!

                        Üdvözlettel:Che

                        Komment


                          Talán a szibériaiaknak ez enyhe tavasz,de nekünk túl szigorú,-
                          Ebéd után elbringáztam a boltba drótkorongért(cégnek)a boltos srác megérkezett,pulóverben autóval,megkérdezte mízújs,(5-perc ácsorgás után kicsit fáztam)...besiet a boltba és vigyorog,ki lehet bírni!Meghívtam egy kis baráti flexelésre pótkocsialváz csiszolás a program! Jól befütöttetek kérdi?

                          Ja-csak mi kint csiszolunk!!!!

                          Nem is dicsekedtem!Közel 40-éves munkaviszonnyal,már HARMADSZOR felemelték a fizetésem a minimálbérre.................
                          Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2017 jan. 26, 05:57.
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            Nem is dicsekedtem!Közel 40-éves munkaviszonnyal,már HARMADSZOR felemelték a fizetésem a minimálbérre...
                            Akkor én jobb vagyok, én alig több mint 20 év után értem el ugyanezt.

                            Komment


                              Kisgyerek a strandon bemegy az árushoz
                              -Kérek szépen egy úszógumit!
                              -Jó zsiráfos ötezerért?
                              -.... Józsi ne fosson rá semennyiért!!!


                              Piroska az erdőben összetalálkozik a vadásszal. A vadász mondja neki:
                              -Piroska vigyázz, mert erre járkál a farkas.
                              -Hűűű, vadász bácsi, ez olyan ijesztően hangzik! El tudnád nekem űzni?
                              -Pürüskü, vügyűzz, mürt ürrü jűrkűl ü fürküs.
                              Utoljára szerkesztve a következő által: dongos78; 2017 jan. 26, 07:07.

                              Komment


                                A másodikat értem !

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X