Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Viccek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    A fecskék csapatokban érkeznek.
    1 fecske nem csinál nyarat

    Komment


      Sokan tartanak morózus hallgatag,,magányos farkas"-nak!Pedig vannak nekem barátaim is, akiket szívesen elviszek egy útra!
      Utoljára szerkesztve a következő által: apacsavo; 2016 febr. 21, 13:28.

      Komment


        Szebben is felülhetett volna mögéd. Ja és sisak sincs rajta....

        Komment


          Különben is, ki van abban a zsákban? És miért van zsákban? És tényleg miért nincs rajta sisak? (Mindenesetre a nyakánál tényleg szépen megkötötted, nehogy huzatot kapjon...)

          Komment


            dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Különben is, ki van abban a zsákban? És miért van zsákban? És tényleg miért nincs rajta sisak?
            Túl sokat kérdezett???

            Komment


              Túl sokat kérdezett???
              Ezt most kérdezed???
              Everything is better when you decide you don't care.

              Komment


                Kedves Barátom! Szivesen motoroznék veled de nem abban a zsákban!Azért látom Neked is kezd vashiányod lenni!

                Komment


                  vashiányod lenni!
                  Olyanom már szerencsére nincs. Heti 2x megkapom bőr alá (orvosilag) Bár jobb lenne ha alulról dübörögne 2 mázsa... egy kis bőr szigeteléssel.

                  Komment


                    Kedves Barátom! Szivesen motoroznék veled de nem abban a zsákban! Azért látom Neked is kezd vashiányod lenni!
                    Sort kerítünk rá!(Remélem zsák nélkül!) De most már nektek kell erre járni!Én már 2x voltam!Egyébként még csak a nagy síkítónál tartok!Vágom szét darabokra,aztán jön a puzle!(vagy hogy is híják?)Idei terv Szabolcs!Szülő falu megnézése!Aztán az eddig hanyagolt Dunántúl megszemlélése!Meg itt a környéken kissebb gyüszmékelés,csak úgy nyugdíjas módon pár száz km naponta!Mert már eléggé rozoga vagyok!Bárki erre jár szívesen látom még hely is van ha messziről jön!Nincs nagy luxszus de VETERÁNOSNAK megfelelő!Kaja pia doszt!Csak szóljatok hogy itthon legyek!(meg a legyek!) Kató Gyula 2241 Sülysáp Rákóczi ut 36sz!06308606557 0629740170!
                    Na pá picinyeim!
                    Utoljára szerkesztve a következő által: apacsavo; 2016 febr. 26, 09:41.

                    Komment


                      Szabolcsban merre van az a szülőfalu konkrétan?

                      Komment


                        Gyulám azóta már nőtél mert tavalyi a kép

                        Komment


                          Szabolcsban merre van az a szülőfalu konkrétan?
                          Konkrétan:Ibrány.
                          Még ide írom hogy meglegyen a betűszám:12 évesen költöztünk el!Így aztán a közeli rokonságot sem nagyon ismerem!

                          Komment


                            Nálatok is tavaszodik ? Mielőtt elővennénk a motorokat, a következő kis szösszenetet találtam:

                            Amikor a férj őszinte!


                            A feleség jó későn tér haza bevásárló körútjáról és mit tesz Isten,
                            in flagranti találja férjurát egy ifjú hölggyel. Óriási patália, asszony
                            előrángatja a bőröndöt és röpke csomagolás után épp elviharozna,
                            amikor a férje megállítja:
                            - Csak egy szóra drágám! Mielőtt elmész, szeretném, ha meghallgatnád,
                            hogy is történt ez a dolog.
                            Jövök hazafelé a kocsival, amikor az út mentén megláttam ezt a
                            hölgyet, elgyötörve, fáradtan, csapzottan. Hazahoztam és összeütöttem
                            neki egy vacsorát abból a húsból, amit te a hűtőben hagytál, mert
                            elfelejtetted megsütni. Egy szétázott szandál volt a lábán, úgyhogy
                            odaadtam neki az egyik, még teljesen jó cipődet, amit csak azért nem
                            hordasz, mert állítólag kiment a divatból . Fázott, úgyhogy ráadtam
                            azt a pulcsit, amit a születésnapodra vettem, De sohasem hordtad, mert
                            nem tetszett a színe. A nadrágja is átázott, úgyhogy adtam neki egyet
                            a tieidből, ami még teljesen jó, csak te már kinőtted.
                            Ezután, mikor menni készült, még visszafordult az ajtóból és megkérdezte:
                            - Mondd, van még valami, amit a feleséged már nem használ?

                            - És megmutattam neki”¦ Hát, így történt, drágám..
                            A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                            Komment


                              Konkrétan:Ibrány.
                              Az itt van 20 km-re, szívesen látunk ha lesz időd.

                              Komment


                                Szervusztok!

                                Tele hímsovinizmussal,de egyiken-másikon,azért lehet mosolyogni:

                                Click image for larger version

Name:	Humor 05.PNG
Views:	1
Size:	44.9 KB
ID:	148335Click image for larger version

Name:	Humor 06.PNG
Views:	1
Size:	61.4 KB
ID:	148336Click image for larger version

Name:	Humor 07.PNG
Views:	1
Size:	49.0 KB
ID:	148337
                                Forrás:Bal-Rad


                                Üdvözlettel:Che

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X