Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Boldog Új Évet!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Boldog Új Évet!

    Mindenkinek Békés, Meghitt, Boldog Új Esztendőt Kívánok!
    Titus, Zénó és 7 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Szervusztok!

    A fórum minden tagjának és családtagjának,valamint a fórum olvasóinak,egészségben és sikerekben gazdag boldog Újévet kívánunk!Kívánjuk továbbá,hogy jövőre is tudjunk jókívánságokat írni és akik ezen sorokat olvassák most,azok a jövőben is olvashassák azokat!

    Üdvözlettel:Irénke,Józsi
    Titus, Zénó és 8 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Sikerekben gazdag boldog új évet mindenkinek .

      Click image for larger version

Name:	stock-photo-happy-new-year-from-colorful-sparkle-on-black-background-520060582.jpg
Views:	29
Size:	25.8 KB
ID:	208763

      Komment


        #4
        Boldog új évet kívánok minden Veterán Pannóniásnak, MZ-s motorosnak!

        Komment


          #5

          Kedves Szőrös!

          Köszönöm a jókívánságokat,de mi legyen azokkal akik JAWA-sok,CZ-sek,Junakosok,........?

          Jól van tudom én azt nagyon jól,-hogy szándékod szerint a jókívánságaid,az itt jelen lévő összes veteránosra vonatkoznak,függetlenül attól,hogy milyen márkájú motorjaik,vagy autóik vannak,-csak úgy hüjékedtem.

          A magam nevében,-nagyon sok jót kívánok neked az egész Újévben,kerüljön el mindenféle betegség és anyagi gond!

          Üdvözlettel:Che

          Komment


            #6
            " A magam nevében,-nagyon sok jót kívánok neked az egész Újévben,kerüljön el mindenféle betegség és anyagi gond!


            Üdvözlettel:Che "





            Nos , érdekes de ahogy változunk , egyre jobban egyszerűsödnek illetve ki alakulnak a fontossági sorrendek az ember életében . így teljes egyetértésben Che kollégával , magam is ezt a két dolgot és ebben a sorrendben , kívánom minden itt megjelentnek .

            --a többi meg le .........

            Komment

            Ugrás az oldal tetejére
            Working...
            X