Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kinek mit hozott a Jézuska?

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Kinek mit hozott a Jézuska?

    Csak dicsekvés képpen indítottam a témát, tehát semmi komoly vakbélgyulladásos téma. Tudom, a karácsonynak nem az ajándék tárgyak az üzenete, de az igazi lelkiségével ezek mellett kedvesek. Ajándék elmondás ér, de nem kötelező!
    Ami(k) a legkedvesebb(ek): Régi szép Pannóniák 1-2, Méray, Magyar motorkerékpárok. Na meg április 6-ra kaptam egy konferencia belépőt a Maróti könyvkiadóhoz ami még egy veterános kiállítás is kísér. Tehát oda vagyok meg vissza.
    zahi, Atti69 és 2 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Szóval ezt . Szerintem senki ( a jelenlevők közül ) nem tudja mi ez . De ez nem baj , a nagyvilágban is csak kevesen . Ez nem -AZ - csak nagyon hasonlít rá ! Mert ha -AZ - lenne , akkor én lennék a gázszerelő segédmunkása ... Viszont figyelembe véve az évek alatt , itt-ott látottakat ,nyugodtan mondhatom : -egy van belőle a világon ...... Persze sok hasonló létezik , de ilyen profit még nem láttam . Mi előtt bárki kérdezné---igen ! - én csináltam , Dola bá , nélkülözhetetlen segítségével , Heegany támogatásával .

    Szóval , nálam a nevezettek --- a Jézuskák
    mátéapu, emu és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Heegany
      Heeegany ! Ha már" isteníted" !
      Utoljára szerkesztve a következő által: mir-mur; 2018 dec. 26, 20:49.
      Igrich kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Nekem Imodiumot,-mert sajnos szükségem volt rá.A "Jézuskát" a vejem személyesítette meg.Kaptam még fejlámpát és új egeret a PC-hez,mert a régi megkopott és a görgető gombjával már nehezen boldogultam.Nem valami jó Karácsonyom volt,itt van a sok finomság,de ..........,no sebaj majd jövőre.

        Komment


          #5
          mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Heeegany ! Ha már" isteníted" !
          felőlem - higany is lehet vagy higany3' , - vagy az is ? olyan jól mozog a szeren !

          Komment


            #6
            Megleptem magam egy Parksideos porbeles hegesztővel... Szerintem a hegesztési igényeim kielégíti...az apám munkakábelből tekercselt trafója feladta, és valamivel kéne vékony lemezt hegeszteni.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              #7
              No ezek a könyvek amiket kaptam. Amin sok motor van az képeslap csomag, 15 darabos, azt ajándékba adták. A Maróti könyvkiadótól lett rendelve. Érdemes megnézni a kiadó honlapját. Nagyon jó könyveik vannak. Ajánlom a böngészést ott, aki még nem ismeri őket. Persze azoknak is, aki ismeri.
              Itt találjátok meg az oldalt.
              http://marotikonyvker.hu/
              Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2018 dec. 27, 08:46.

              Komment


                #8
                Akkor most büntiből ezt nevezd meg mert nem ismerem:


                Aztán szólj a jézuskádnak hogy engem elfelejtett.

                Komment


                  #9
                  emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Akkor most büntiből ezt nevezd meg mert nem ismerem:


                  Aztán szólj a Jézuskádnak hogy engem elfelejtett.
                  Ezek a képeslapok. Tizenöt darabos. A honlapon külön darabonként is lehet kapni. http://marotikonyvker.hu/
                  A Jézuskának szóltam az érdekedben. Nagyon örült a megrendelésednek. Szállítás névnap, születés nap, vagy jövő karácsony, hacsak hamarabb nem rendelsz a kiadónál.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: Igrich; 2018 dec. 27, 09:00.

                  Komment


                    #10
                    Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    a Maróti könyvkiadóhoz ami még egy veterános kiállítás is kísér.
                    Hú... én vagy 10-13 éve voltam egy Maróti könykeres előadáson, nagyon jó volt! A padlástérben kialakított kiállítás is nagyon jó volt!

                    Akkor zúgtam bele a Berva formavilágába :-P Szerettem is volna egyet, de hamar rájöttem, hogy nem kifizetődő és nem életképes a dolog :-(

                    Ha már Karácsony, és ajándék, én a mérőszalagnak örülök a legjobban, aminek a cserépkályha építésben nagyon nagy hasznát fogom venni.
                    Az agyag és a víz 2 mérőszalagot kinyírt egy év alatt.
                    Remélem 2019-ben sok mérőszalagot kell vennem. Mert az nagyon sok kályhaépítést jelent :-)

                    Komment


                      #11
                      Szüleimtől nyári motoros gúnyát. (Picit mérges voltam rájuk mert úgy volt nem veszünk egymásnak dlágaságot .)

                      Komment


                        #12
                        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szüleimtől nyári motoros gúnyát. (Picit mérges voltam rájuk mert úgy volt nem veszünk egymásnak dlágaságot .)
                        Ne haragudj rájuk, biztos olcsó volt. Meg szeretnek és semmi sem drága.

                        Komment


                          #13
                          Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ne haragudj rájuk, biztos olcsó volt. Meg szeretnek és semmi sem drága.
                          Vagy úgy gondolták, ha már mindenképpen össze akarja törni magát, csökkentsük a kárt.

                          Komment


                            #14
                            Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                            Ne haragudj rájuk, biztos olcsó volt. Meg szeretnek és semmi sem drága.
                            Nem úgy ismerem őket hogy pont egy olyan dologból vesznek olcsót amin az életem múlhat... (Természetesen nem néztem utána.) Na mindegy, legközelebb nem hagyom magam lebeszélni az eredeti ütletemről .

                            Komment


                              #15
                              Sokkal ironikusabban értettem az olcsót. Idézőjelbe kellett volna tenni meg olyan mosolygós szmájli itána.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X