Közlemény

Collapse
No announcement yet.

2021 Fórum találkozó

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    MAdorka kérte, hogy legyen áthelyezve ide a hozzászólása.
    madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én mentem volna tavaly is,csak az az időpont nem jó. (tigris kérte, hogy ide ne írogassunk, helyre tenné vki?)

    Komment


      #32
      Ez a szavazósdi lehet akár a problémák okozója. 7 éven keresztül jó ő volt úgy, ahogy a sors megadta. Most szavagatunk a semmiről! Bocsi! Én aztán igazán szeretném. Gondolom ez nem kérdés! De ez így komolytalan...
      emu, Igrich és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #33
        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ez a szavazósdi lehet akár a problémák okozója. 7 éven keresztül jó ő volt úgy, ahogy a sors megadta. Most szavagatunk a semmiről! Bocsi! Én aztán igazán szeretném. Gondolom ez nem kérdés! De ez így komolytalan...
        Valakinek valóban ki kell mondani a végső szót. Hagyományosan Július utolsó hétvégéje volt a találkozó. Ez most, ez évben Júlisu 30- Agusztus 1 közé esik. Intétzzük így. E hagyomány szerint.
        jagdtigger kedvelte ezt.

        Komment


          #34
          Nyugi,elvileg le van zárva az ország.....Én még emlékezem arra a meghívásra amit a FIAT-klub vezetője jelentett ki,jövőre is várnak minket is.
          Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2021 márc. 25, 20:13.
          jagdtigger és Igrich kedvelte ezt.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #35
            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nyugi,elvileg le van zárva az ország.....Én még emlékezem arra a meghívásra amit a FIAT-klub vezetője jelentett ki,jövőre is várnak minket is.
            Igen, most lezárás van, de tán nem lesz így mindig. Egyébként már ennek ellenére szervezzük a gyerektáborokat is nyárára, aztán ha lehet megyünk, ha nem, maradunk.
            Megkéne keresni a fiat klub vezetőt, hátha ők is már gondolkodnak a lehetőségeikről.

            Komment


              #36
              Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Ez most, ez évben Júlisu 30- Agusztus 1 közé esik. Intétzzük így. E hagyomány szerint.
              Okké, akkor átírom szavazást a szokásos "jelenlétire"...
              Igrich kedvelte ezt.

              Komment


                #37
                Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Megkéne keresni a fiat klub vezetőt,
                Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Megkéne keresni a fiat klub vezetőt,
                Nem veszett el ! Aktív tag nálunk !

                Amennyire ismerem nem fog lerágott csontot nyalogatni.
                wsievers, és kedvelte ezt.
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #38
                  Én azeretném fel bolygatni a díszes társaságot ezen nagy nyugalomból!! Van nekünk egy nagy múlttal rendelkező Fő szervezőnk ki mostanság igen csendben van! Így most tisztelettel felszólítom nyilatkozzon!! Leányfalu tudna bennünket esetlegesen fogadni? Ne vessük el ezt a lehetőséget sem. Gyurikám nem korai ez hisz ha ezen okoskodunk legalább él a Fórum mely mostanság oly lapos mint az a bizonyos tejtermelő lepénye. Egyszer majd csak elmúlik ez a nyavajás bezártság és akkor olyan lesz az ország mint a méhkas.

                  Komment


                    #39
                    Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sziasztok!
                    Ok! Tudom mi a helyzet! Nem a a Marsról jöttem! De azért csak kéne ezen gondolkodni, nem?
                    " Ki a Tisza vizét issza, mindig vágyik oda visssza!" Oda-vissza...
                    Aki meg a Duna vizét issza, a saját vizeletét issza vissza.

                    Komment


                      #40
                      Végre gondolkodunk! Tervezünk! Van jövőnk! Van téma! Veterán Fórum! Fórumisták! Így szeretlek!
                      https://www.youtube.com/watch?v=w23zRGGSNok

                      Komment


                        #41
                        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Okké, akkor átírom szavazást a szokásos "jelenlétire"...
                        Részemről ok az átírás.

                        Komment


                          #42
                          Én már beírattam a hagyományos időpontra a szabimat, kényszerhelyzet sajnos mert benyögték melóba hogy nincs egységes leállás hanem párosával mehetünk el 2 hét szabira. Persze 20 perccel később már az összes időpont foglalt volt ami nekem jó lett volna . Így aztán csak egy ember fogja tudni kivenni a saját szabiját a kövi 5 hónapban....

                          Komment


                            #43
                            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Én már beírattam a hagyományos időpontra a szabimat, kényszerhelyzet sajnos mert benyögték melóba hogy nincs egységes leállás hanem párosával mehetünk el 2 hét szabira. Persze 20 perccel később már az összes időpont foglalt volt ami nekem jó lett volna . Így aztán csak egy ember fogja tudni kivenni a saját szabiját a kövi 5 hónapban....
                            Akkor a találkozó Jűlis 30-Augusztus 1.
                            Erről kéne egy hagyományos szavazás, hogy ki jön, a hely még nyitott. Lehet Csongrád, de lehet Leányfalu.
                            Mit szóltok?

                            Komment


                              #44
                              Meg szeretném kérni ezennel Jókert próbáljon meg kutakodni Csongrád irányába? A Fő Szervezőnk pedig sajnos nagyon hanyagolja közösségünket a jelenlétével. Ez nálam Taluga személye hisz Őszervezte meg, hogy csapatunk Kesziben találkozott! Igaz szerencsére vannak segítői kik a tavaly kezdődő zűrben megszervezték a Talinkat. Én személy szerint / igaz nem sokat számít / örülök neki, hogy mozgolódik a díszes társaság.

                              Komment


                                #45
                                Igrich eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                                Akkor a találkozó Jűlis 30-Augusztus 1.
                                Erről kéne egy hagyományos szavazás, hogy ki jön, a hely még nyitott. Lehet Csongrád, de lehet Leányfalu.
                                Mit szóltok?
                                Már átírtam a korábbi szavazást .

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X