Közlemény

Collapse
No announcement yet.

A Veteran fórum Hyde parkja.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ez mind igaz de és de megbeszéljük szalonna sütés kozben péntek este Csongrádon mert szombaton nem tudunk beszélgetni a Lakodalmas háztól. És ami lényeges Politika mentesek vagyunk Itt és ekkor

    Komment


      A mai napig nem tudok semmit megtalálni az oldalon,csak a többi hsz-éhez kapcsolódva.egyszerűen nem tudom miként lehet .pl a kemotox kocsmáját,vagy a csepel karbit megtalálni????

      Lényeg a szalonnasütésről eszembe ötlött,az elmúlt évi szerintem kudarcos sütés ? Nem kicsit vagyunk szervezetlenek....ebben van jó is!

      Ezúton előirányozom az :egy közepes méretű tábla szalonnát viszem magammal ! Nem bánnám,ha a moderátorunk megfelelő helyre illesztené eme nyilatkozatot.
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Lényeg a szalonnasütésről eszembe ötlött,az elmúlt évi szerintem kudarcos sütés ? Nem kicsit vagyunk szervezetlenek....ebben van jó is!

        Ezúton előirányozom az :egy közepes méretű tábla szalonnát viszem magammal ! Nem bánnám,ha a moderátorunk megfelelő helyre illesztené eme nyilatkozatot.
        Csak szólok, volt szalonna, volt pálca, leginkább kedv nem volt.

        Komment


          emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          leginkább kedv nem volt.
          Oké akkor a bátorítóból ,készítek még egy keveset!
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            907-ben az egyesült nyugat európai haderő felvonult a Magyarság kiirtására... Árpád apánk két fia megvédte a hazát és kiirtotta az ellent. Nos.... ezt a nyugat máig nem feledte... Gyertyát gyújtottam a hőseink emlékére.

            Komment


              Nos.... erősen gondolkodtam, de csak le kell írnom...csak. Kedves fórumtársak! Kevesen látják át,de a világ nagyon gyors ütemben fordul.. (hülyül). Választások jönnek s döntenünk kell az irányról. Arra kérnék mindenkit..ha már elmegy szavazni,akkor tájékozottan tegye, vegyen át előtte egy-két matek példát. Pártállástól függetlenül kérek mindenkit, okosan döntsön ne szimpátia vagy az ellenkezője hatására. .....................................................................Nem vagyok a kormányváltás ellen,de akkor csak jobbra cseréljük le. Személyes véleményem: A jelenlegi ellenzék karalábé tolvajnak is (IS) alkalmatlan...+ számos más kártékony hatása is lenne az országra és a Magyarságra. Aki a jelenlegi ellenzéket támogatja..az szememben elárulja a hazát, (mindegy tudatlanságból,írígységből,más okból) Ezt le kellett írnom, Őseimre való tekintettel nem tehettem másként. Próbáltam óvatosan fogalmazni,s nem túlragozni...ez így sikerült...ez én vagyok. ................................................................................................Beta rtottam a szabályt,nem szidtam az uralkodót,és mást sem. A Hyde Park erre lett alkotva..vélemény közlésre.

              Komment


                Az előző választásnál is mindenkit csak szidalmazni hallottam a kormányt:kérdeztem mindenkit akkor hogyan nyertek? Két egyénnel találkoztam aki nyíltan vállalta.Mindig becsültem aki bevállal valamit és ahhoz tartja magát.

                Most is csak röhögök a sok köpönyegforgatón aki rikácsol ismét !!!!!
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mindig becsültem aki bevállal valamit és ahhoz tartja magát.
                  Nem tehetek mást,erre neveltek. A család történelme iránymutató...Magyarnak kell maradnom.

                  Komment


                    Ami engem illet: váltanék én, ha volna kire...!

                    Komment


                      EN nem otthon élek de az ellenzéket én innét csak elmarasztalni tudom már csak azért is mert lehetetlen egy ilyen összetett koalíció mellett dönteni.Lehetetlen teljesen egymásnak ellent mondo pártokat összegyúrni csak a győzelem érdekében.Meg különben is a jelenlegi kormánynak van egy HATAROZOTT hozzáállása és kitartása az elvei mellett ha másért nem csak ezért is becsülendő.A kormány döntései sok esetben főleg külföldön nem épp szimpatikusak az elején, de később még is érdekes módon több nemzet követi példáját.Termeszetesen minden szentnek maga felé hajlik a keze ,de teljesmertekben egyet értek e fontos döntésekkel kerítés ,LGBT,fegyverek nem szállítása a szomszédnak stb.

                      Komment


                        Nem észleltem egyetlen egyéb pártot sem:aki valamit feltudna mutatni...................acsarkodáson,bizonyíték nélküli vádaskodáson kívülezek szerint senki nem képes igazán változtatni!
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          később még is érdekes módon több nemzet követi példáját.
                          Ja.... Mai nap elmentem Tiszakécskére MZP beszédére kiváncsi voltam. Tébláboltam ott kb fél órát...közben a környéken bevásároltam,de ott nem volt senki. Mire hazaértem kiderült,a piacon tartotta a beszédet.... Hát nem egy Kossuth Lajos az az biztos... (félt az esőtől pedig szép idő volt)

                          Komment


                            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            ezek szerint senki nem képes igazán változtatni!
                            Dehogyisnem! De váltani akkor kell amikor pozitív irányba változhatnak a dolgok.

                            Komment


                              movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              HATAROZOTT hozzáállása
                              Ezt felénk másképp nevezik.....!

                              Komment


                                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ezt felénk másképp nevezik.....!
                                A határozott hozzá állást úgy értettem hogy a külföldi kritikák ellenére ami nagyon népszerűtlenul tünteti föl a Magyar kormányt a fent említett döntéseik végett ,meg is végig viszik a döntéseiket és próbálják betartani amit elhatározták Annak ellenére hogy nagyon erős negatív kritikát kapnak a külföldi sajtótól.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X