Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Egészség tár!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Az értetlen emberektől nem szabadulsz meg
    Nyugi sinter, errefelé nincsenek értetlen emberek.
    De nem értem, mi lesz Szadán?

    (majd vasárnap elmondod? )

    Komment


      #17
      Sziasztok!

      Azt hiszem egy kis infó még kell a tervemről, mert így nem értitek miért írok ilyen dolgokat.
      Nem autószerelésben gondolkodom, mert azt itt Ózdon hosszú évek óta csinálom annak minden jó és rossz velejárójával. Tudom milyen érzés Vasárnap délben ha zavarnak, vagy ha hajnalban ugrani kell autótmenteni, stb, stb. Ezt befejezem.
      A vizsgáztatást is ideértve mert ha csak meghallom a "Közlekedési Hatóság" szavakat elkap a hányinger.
      A tervem az hogy a sógorom fogtechnikai vállalkozásába segítek be. Én csinálnám a gépészeti részét a folyamatnak, mivel a többihez hülye vagyok egyenlőre.
      Ez annyiból áll hogy lenne egy cnc marógép és egy kemence. Sógi megtervezi, én kivitelezném.
      Namármost ha ez így összejönne akkor teljes mértékben magam mögött tudnám hagyni az eddigi életem.
      Nem kell ügyfelezni, mert ímélen jönne a munka, ha kész van akkor meg én vinném el.
      Azt hogy több időm lesz azt pedig amiatt remélem hogy a cnc gép mellett nem kell végig ott állnom míg dolgozik.
      Mondjuk ezidő alatt pl le tudom nyírni a füvet, nem kell délután mikor hazaérnék a melóhelyről.
      Ha súlyos elvonási tünetek jelentkeznének szerelésileg akkor ott vannak a saját gépek, a félbemaradt "projektek" stb.
      Hát dióhéjban ennyi a terv. Persze lehet hogy semmi nem lesz az egészből,mert a pakliban ugye ez is benne van de minden erőmmel és tudásommal azon vagyok hogy ez eljusson a megvalósulás szintjére. Én nagyon bízom benne hogy ez így működhet.


      majd vasárnap elmondod?
      Igen!

      Komment


        #18
        Tiszta szívből kívánok sok sikert és egészséget a terveid valóra váltásához!

        Komment


          #19
          ha csak meghallom a „Közlekedési Hatóság” szavakat elkap a hányinger.
          Van ezzel más is így,de Pest megyében azért másképp működnek ám a dolgok. Ettől függetlenül az én tanfolyami társaim is egyre kevesebben vannak minden egyes vizsgánál, mert ugyanígy éreznek mint te, vagy én. Mindenesetre irigyellek, hogy így tudsz váltani, és kívánom hogy be is teljesedjenek az álmaitok.

          Komment


            #20
            Szívből köszönöm mindannyiótoknak a jókívánságokat.

            Ettől függetlenül az én tanfolyami társaim is egyre kevesebben vannak minden egyes vizsgánál, mert ugyanígy éreznek mint te, vagy én.
            Én is észrevettem az idén májusban hogy sok új arc van továbbképzésen. Miskolcon pedig a csaj akivel a ciméket intézzük azt mondja nem is gondolnám a megyében hányan adták vissza a bélyegzőt. Gondolj bele, egy füstértékkel buktam meg. Egy Ducaton nem volt meg az adattábla, ezért megnéztem a Data-t, ami 1,9-et írt rá. Gondoltam az 1,55 jó lesz. De buzgó ellenőrünk előásta a tipbizt, ott meg 1,43 volt. 500.000.Ft bünti, és örüljek hogy életben hagytak. Hoppá!! Ez van. Így hát szép csendben elköszönök a "gestápótól".
            Na jólvan indulok inkább Szadára lemezelni a műhelytetőt.
            Utoljára szerkesztve a következő által: sinter; 2016 okt. 29, 15:11.

            Komment


              #21
              Mindenesetre irigyellek, hogy így tudsz váltani,
              Miért ne tudna?!Erőss,okos,ügyes fiatalember!Én közel a 45.-höz is váltottam és építettem magamnak új házat!Útáltam a Pesti panelt!Nincs lehetetlen csak tehetetlenség és kifogás keresés!

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X