Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Régi képek, filmek - filmrészletek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Wsievers én is eltűrném ha lenne egy ilyen működő vasam még ha" oly utálatos kék" is! Nagyon klassz volt az a Lengyel videó ez hűen tükrözi milyen óriási meló és nem utolsó sorban anyagi kiadás egy ilyen gép rendbe tétele. Én biztos még a garázs ajtóból sem mutatnám neki a havat.Egy ilyen gép a második kis gyerek.

    Komment


      Ezt ma találtam a sokak által kedvelt közösségi oldalon. Néha még haszna is van
      Click image for larger version

Name:	1900087_745167055541670_4112547253310405188_n.jpg
Views:	1
Size:	99.0 KB
ID:	140705

      Komment


        ---------------------

        Komment


          a sokak által kedvelt közösségi oldalon.
          láttam én is a következőket (P21 Feri "olvtárs" osztotta meg):



          Komment


            Sziasztok,

            Nem tudom, hogy volt már, de kötelező darab:

            https://www.youtube.com/watch?v=5L4rHvtEA1w

            Komment


              A Duna World csatornán a "reklám" és "ajánló" feliratok mellet mindig megjelenik egy-egy régi fénykép is.
              Ma nagy örömömre egy motorkerékpárt mutattak,de sajnos nem sikerült alaposan megnéznem.
              Tudja valaki,hogy hol lehetne ezeket a képeket megtekinteni?

              Komment


                Click image for larger version

Name:	BIG_0012590589.jpg
Views:	1
Size:	56.3 KB
ID:	143139
                Műszaki vizsga 1964
                1964. április 8-án exponálta Lajos György a budapesti Népligetben zajló műszaki vizsgát. Nincs fékpad, szonda, számítógép, csak zord tekintetű vizsgabiztos. Pannóniák és Danuviák uralják a járdaszéli sorokat, bár akad oldalkocsis EMW, Jawa és néhány új Velorex is. Az innenső járda mellett a levizsgázott motorok, a túloldalon a várakozók. Előtérben egy vékonynyerges Danuvia kucsmás, viharkabátos gazdája éppen leszereli az akkoriban szokásos “Vizsgára” feliratú táblát. A kép középpontjában lévő Danuvia 125 Sport mintamotor más világ: sportkormány, kis szélvédő, aluhenger, feliratos nyereg. Gazdája menő fickó, ez abból is látszik, hogy a délelőtti szürkületben napszemüveget visel... (Veterán újság decemberi száma)

                Komment


                  Hihetetlenen ez a Bácsi!
                  Index - Videó - A Sztálin-szobor mögött voltak a legtöbb karambolok

                  Komment


                    Én is örömmel nézem!
                    Itt a harmadik rész: http://index.hu/video/2015/01/17/motorosbacsi3/
                    A Jawa indítási technika nem semmi!

                    Komment


                      Nem egészen idevaló, de videó. Ráadásul jogtisztán terjeszthető:

                      http://mno.hu/retrograd/a-pannonia-m...tenete-1084932



                      Azért poénos részek is vannak benne. A műsorvezető mimikája pl.

                      Komment


                        Komment


                          Pannonia reklám

                          Komment


                            Az Ikarus Gyár története

                            Komment


                              A ma délelőtti bevásárlás során láttam sok régi fotót a Göcseji Múzeum archívumából. Ez pont ide való.
                              Elnézést a visszatükröződésért,de nem tudtam így állni,hogy tökéletes legyen a kép.
                              Click image for larger version

Name:	DSC03417.jpg
Views:	1
Size:	188.6 KB
ID:	149011

                              Komment


                                A Veterán Újság Zala megyei tudósítójaként fénykép összeállításom jelenik meg a decemberi számban.
                                Tervezek még további fotó összeállítást megjelentetni.
                                Bizonyára többeknél található olyan fénykép, melyen régi jármű (motor,traktor,autó stb”¦) van. Aki szívesen megosztaná a nagyközönséggel ezeket, kérem, juttassa el nekem a fotókat!
                                Fontos,hogy hol,mikor készült s ki és milyen járművel van rajt!

                                Köszönettel Ricsi95D
                                Utoljára szerkesztve a következő által: Ricsi95D; 2016 dec. 06, 19:15.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X