Közlemény

Collapse
No announcement yet.

utolsó kérdés

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    utolsó kérdés

    helló!hogyan lehet a regisztrációt +szüntetni???

    #2
    soveny kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      János eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      helló!hogyan lehet a regisztrációt +szüntetni???
      Te kárpitos Vagy, nem sértődős! Ne szüntesd meg a regisztrációdat, sok tag van aki nem szól, nem ott reklámoz ahol nem szeretik a reklámot, mégis jól érzi magát! Nem mindenki akar kárpitos lenni, aki kíváncsi hogyan lehet egy "kédert" elvarrni! Ne félj a 'konkurenciától', főleg ne itt a fórumon!
      Aludd ki Magad!
      OdinHEM, mir-mur és 5 további látogató kedvelte ezt.
      A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

      Komment


        #4
        igaz!!!!!ha valaki akar valamit az adott elér7őségem +talál...a többi+keresse a további lehetőséget....

        Komment


          #5

          Komment


            #6
            János eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            helló!hogyan lehet a regisztrációt +szüntetni???
            Nekem ez az egész olyan fura. Most azért töröljelek ki, azért foglalkozzak még ezzel is külön, mert nem tudod megállni magadtól, hogy ne írogass ilyen zagyva – a veterán fórum stílusához képest – provokatívabb szövegszerűségeket?

            A saját stílusodban, kicsit szerencsétlenebbre sikeredett bemutatkozásod után, úgy tűnt, hogy egyenesbe kerültünk. Többen igyekeztek kitüntetet kedvességgel fordulni feléd. Erre megint teljesen negatívan reagáltál.

            Én azt javaslom, ha nem akarod, akkor ne látogasd az oldalt. Ennyire egyszerű. Nem kell ehhez külön adminisztráció.

            Ha viszont látogatod, akkor próbálj meg alkalmazkodni a közösséghez. Ez nem különlegesség, minden közösséghez kell tudni alkalmazkodni. Szerintem.

            Törölni akkor foglak csak - de a nem a kérésedre -, ha továbbra is folytatódik ez az értelmetlen zagyváskodás.
            apacsavo és Che kedvelte ezt.
            Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

            Komment


              #7
              Tisztelt ApaE!

              Kérdésedre a válaszom:A puding próbája az evés.....



              oké!
              Én ilyen vagyok...fikáznak,hogy:hogyan írok...hogyan fogalmazok????Miért ne tenném?
              nekem ez így jó...A zagyvaságért nem csak én felelek...sehol sem találtam tiltó mondatokat a reklámozásomra..bocsi!az,hogy pár "vasas"nekem esett ezért..bocs ők támadtak nem én estem nekik.

              Komment

              Ugrás az oldal tetejére
              Working...
              X