Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Veterán Fórum találkozó 2022

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #31
    Gondolom nézelődtél már a pár évvel ezelőtti képeken van nézelődni való a kis közösségünkről! Szerencsére azért szép számmal össze szoktunk jönni . Igaz lassan fogyunk is sajnos de hát ez ellen nem tudunk tenni. Ez viszont meglátszik a közösségünkön. Gondolom tudod eddig a szokásos időpont Aug. utolsó hétvégéje . Az új szervezés szerint Csütörtöktől Vasárnapi csomagolással. Ha nem tévedek ez jubileumi 10. Találkozó lenne. A régi szerint péntektől vasárnapig tartott de a színe java rövidnek találta / Jogosan!!/ Így is oly gyorsan elszáll és az ilyen szép korban lévők csak reméljük a következőt!! Reméljük lassan eljön 3. a és gondolom a döntés hozók is rá mondják a társaságunk jelenlétére az Áment! Jó lenne hisz Csongrádon meg ízleltük egy fürdő adta lehetőségét annak komfortjával. Tehát ha meg lesz a hely és dönt a társaság az időpontról biztos találni szállást és tisztelettel várunk Benneteket.

    Komment


      #32
      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Aug. utolsó hétvégéje
      JÚLIUS utolsó hétvégéje !.........................................................

      Komment


        #33
        Köszönöm lehet elkellene a Cavington Valóban hisz Aug. 20. a után szokott nagyot változni az idő de most ki tudja mi és ,hogy lesz. A szomszédban szétlővik az esőfelhőket is sajnos. Nem tudom Máté barátom addig meg szabadulsz a nemes fémektől? Tudod dinnye beszerzés arra felé a mi feladatunk szokott lenni!.

        Komment


          #34
          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Gondolom tudod eddig a szokásos időpont Aug. utolsó hétvégéje
          Ezek szerint az időpont már biztos: augusztus 25 - 28. -ig.
          De a helyszín még nem biztos.
          Ha jól értem.

          Komment


            #35
            kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            augusztus 25 - 28. -ig.
            julius !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #36
              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              julius !
              Köszönöm a módosítást!
              Ezek szerint félreértettem.

              Komment


                #37
                Bocs nem értetted félre én írtam hüleséget.Tehát JÚLIUSban lesz eddig utolsó hétvége volt.

                Komment


                  #38
                  Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ezek szerint az időpont már biztos
                  Sajnos még semmi sem biztos !

                  Komment


                    #39
                    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Sajnos még semmi sem biztos !
                    Tehát még keresitek a helyet és az időpontot. Értem.

                    Komment


                      #40
                      Ne csüggedj mivel mi nyugdíjasok vagyunk/ megsugom mindenki ossza az időnket / időtől függetlenek vagyunk oly módon, hogy a szabinkat úgy vesszük ki az időpontnak megefelelően!!. Eddig még mindíg kialakult . Az meg csak helyesírási hibának veszem részedről, hogy keresitek. Légyszives Te is kutakoggy és úgy mondjuk Keressük eggyütt hisz te is közösségünk tagja vagy és az külön öröm , hogy elhatároztátotk jöttök!! Vissza emlékszem az elsőre bizony mindannyian kicsit kétségek közepette mentünk vajon hova cseppenünk?, vajon hogy fogadnak milyen lesz?? Vagyunk egy páran furcsa Figurák a ffffffő fffő hallgató pozícióba burkolózik mióta becsukta a bóótot és neki is osszák az idejét. remélem néha azéé olvasni fog! De hidd el az élő szó tisztáz mindent.. Egy szónak 100 a vége készüljetek ti is mint mi kik bár hova megyünk a közösségünkért! Ha van elképzelés a találkozó helyszínével kapcsolatan kutakodj és dopd a közösbe. remélem lassan ébredezik a csapat. Láttam és olvastam a mennydörgő is útra kész Tibinél így nem lesz akadály hasszabb menetelnek sem.

                      Komment


                        #41
                        sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ne csüggedj mivel mi nyugdíjasok vagyunk
                        Szia Sepi!
                        Nem csüggedek, csak szeretem előre beosztani az ilyen jellegű "időmet", pl. nyaralás, kirándulás, stb., hogy ne keresztezzék egymást.
                        De az is lehet, hogy ez még a "munkás" időből visszamaradt "rossz" szokás. Idővel gondolom ez is, mint minden változni fog.
                        Ötletem az nekem is lenne a helyszínhez, ha szeretitek a hegyeket akkor pl.: https://darazshegyivendeghaz.hu/
                        Időben le kell foglalni, mert eléggé felkapott hely. Mi már 9 éve ide járunk nyaralni. Van medence, jakuzzi, lehet bográcsozni, sütögetni, túrázni, stb.
                        Nagyon kedves, aranyos, mindenben segítőkész középkorú pár a tulaj.

                        Komment


                          #42
                          Kisebb költségvetéssel szervezzük az összejövetelünket általában. Nem azt jelenti, hogy igénytelenek vagyunk de! Reprezentatív az ajánlatod és valóban gyönyörű a környezet is de olcsóbb megoldást keresünk és mi általában sátorral megyünk és köszönet ki mindíg biztosítja kényelmünket. Ki mivel járul hozzá / amivel tud / étkünkhöz itókánkhoz / van hivatásos Méreg keverőnk!/ ki igen profin képes megszólalást gátlót keverni és profi módon előadni ! Valamit mindenkor főzünk bográcsban máskor a Lányok / nagy betűvel mert nagylányok / kik aranyosak és keresik kedvünket mit Köszönünk!!!! Van hivatásos kolbász sütőnk ugyan most nemes ember nemes fémmel . Védjük a fém tolvajoktól!

                          Komment


                            #43
                            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nem azt jelenti, hogy igénytelenek vagyunk de!
                            Nem tartok senkit sátorozás szempontjából igénytelennek, van aki nagyon kedveli a sátorozást. Én egy olaszországi (Kaszavio, kb. 25 éve) rosszul sikerült sátorozás után többé soha nem sátorozom. Inkább gyűjtögetek, többet fizetek a szállásért, mint a sátorozás. Akkor a lányok megbeszélték, hogy minden nap más főz, hogy mindenkinek legyen egy jó nyaralása. Ebből, ahogy lenni szokott, nem sok minden valósult meg, mert sohasem egyedül főztek. 5 család ment 5 autóval, gyerekekkel. A lányoknak nem nagyon volt idejük nyaralni. Azóta inkább félpanziós ellátással megyünk nyaralni, még ha többe is kerül, és spórolnunk kell rá. De akkor legalább együtt vagyunk, és tényleg nyaralunk, kirándulunk, túrázunk.

                            Komment


                              #44
                              Néhányan ragaszkodunk a motorral való megjelenéshez,ez korlátozza a felszerelést,van ki kisbusszal hozza a felszerelést ellát minket főzőfelszereléssel pavilonnal egyéb szereléssel.már van lakókocsis motorosunk is.Akkor még nem beszéltünk a Fiat-Vf-tagokról akik lakóautóval vannak felkészülve.
                              Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2022 márc. 28, 18:41.
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                #45
                                Nekem meg mindegy..ha a földön alszom is jól érzem magam.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X