Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Veterán Fórum találkozó 2022

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Veterán Fórum találkozó 2022

    Vannak ugyan ígéretek, de várom az ötleteket.
    Igrich, Kopasz 1 és 3 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Minekutána.
    Megtekitettük ugye a Mindszenti Tiszapartot. Én egy kicsit érdekesnek találtam a vendéglátóipari egység debil módon bömböltetett zenéjétől, de alapfokon jónak tűnt. Azt jó lenne tudni, hogy az a látogatatlanság általános jellemzője, vagy csak mi fogtuk ki, hogy sehol senki nem volt.
    Mir-mur megtekintett valahol Keszi tájékán egy kempinget, nem tűnt egy vagyonnak, kérdés hogy ott pandamédia nélkül milyen a látogatottság, mert ugye előre sosem tudjuk jól megsaccolni a résztvevőket.
    Az Attila féle variációt nem ismerem túlzottan.

    szőrös, pasetta és 3 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Én nem ragaszkodom Mindszenthez csak egy lehetőség ként vetettem fel mivel közel voltunk hozzá és egy pár képnél a valóság csak jobb. Nekem annyiból rossz csak mindszent, hogy nagyon közel van / 60 km / és még egy rendeset motorozni sem tudok máris oda értem. Tudom sokan mondják hol van az még de jó lenne kicsit hallani a véleményeket akár az időpontról is! Gyuri fújd a kürtöt és ébred a csapat!!.
      Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2022 febr. 02, 16:50.
      Kopasz 1, pasetta és 2 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Sajnos a választás utáni intézkedések befolyásolhatják az idei programokat...........Senki nem tud biztosat,így szinte lehetetlen helyet időt konkretizálni.

        Viszont tervek nélkül semmire nem számíthatunk!!!
        zahi kedvelte ezt.
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          #5
          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          választás utáni intézkedések
          Nem hinném ,hogy az esetleges új kormány első intézkedése a Veterán Fórum betiltása lenne !

          Komment


            #6
            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Veterán Fórum betiltása lenne !
            Nem a fórumra,hanem az üdülőcégekre gondoltam.kártyás belépés és annak érvényessége 2-3-4.oltás igazolása...voltunk olyan koncerten ahol csak érvényes oltással engedtek be...
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              #7
              Közben rátaláltam a Taluga féle verzióra:
              https://evezzitthon.hu/cikk/megujult...zis-leanyfalun

              Elég szimpatikus!

              Komment


                #8
                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nem a fórumra,hanem az üdülőcégekre gondoltam.kártyás belépés és annak érvényessége 2-3-4.oltás igazolása...voltunk olyan koncerten ahol csak érvényes oltással engedtek be...
                Nem hinném hogy kicsi magáneseményekre behoznának bármit is. Egyszerűen lehetetlen lenne betartatni. Amúgy meg jobb helyeken még a koncertet is úgy-ahogy megoldották. Két részre oszlott a sátor, színpadhoz közelebbi részen voltak az oltottak, a távolabbiban meg az oltatlanok(ezen a felén a sátornak levették az oldalát). Nem a legjobb tán de még mindig jobb mintha be se mehetnél....

                Komment


                  #9
                  ...akkor nyáron találkozunk!!
                  csövi

                  Komment


                    #10
                    Sajnos Csongrád megsemmisült ......................!.

                    Komment


                      #11
                      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Sajnos Csongrád megsemmisült
                      Hogy, hogy? Mi történt?

                      Komment


                        #12
                        Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Hogy, hogy? Mi történt?
                        A Strandot mely jóárasított helyet biztosított a FIAT850 klub tagjainak, akik közé mi is befogadódtunk csicsás welness központként mossa a pénzt.

                        Komment


                          #13
                          emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          csicsás welness központként mossa a pénzt
                          Hűha! Akkor gondolom, volt meglepetés.

                          Komment


                            #14
                            Információ hiba történt!! Miután Kesziből eljött közösségünk és újabb helyet kerestünk kevés sikerrel Jóker dobott egy mentőővet! Ez lett csongrád mely a maga valóságával a leg jobb helyünk lett nekünk is. Igaz ennek a fedőneve FIAT 850 klub. Volt árnyas sátor helyünk és tudtunk fürödni , tisztálkodni és nem utolsó sorban olyan higénikus illemhelyek fogadtak bennünket mik eddig még soha! Nos ennek az idilnek van most vége mivel kaptak pályázati pénzt és feldúrják azt az ösfás környezetet sajna. Szűken szomorúan ez a történet. Egyetlen dolognak örülök úgy érzem kezd a kis közösségünk ébredezni. Attila már említette keresgélésünk közben is Leányfalut mi dél alföldiek keszibe mentünk kicsit hosszabbat de a közösségért bárhova legalább is ez az én mozgatóm. Nem szivesen megyek Pestre meg kell vallanom de.... mivel Leányfalu nem jön kicsit sem közelebb így ha a közösség úgy dönt oda megyünk! Várom a véleményeket hisz előbb utóbb és remélem mielőbb majd csak tavasz lesz. Igaz a motorom széjjel de lesz még egyben is !

                            Komment


                              #15
                              Csongrád a megkapott szolgáltatásaival és feltételekkel pompás találkozóhely volt! Szerintem aki akar:az egyéb helyen is megjelenik!
                              Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2022 febr. 17, 19:36.
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X