Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos? Uraim? Egyéb vélemények a második találkozóhoz?
    Sziasztok !
    Számomra mindenképp elérhetőbb lenne a helyszín közelsége végett. Bár igérni így sem tudok semmit.
    Még igy is nagyon dátum függő. Viszont több mint 200km vel közelebb van!
    Az idei motoros szezonom kimarad, viszont amint lehet nyeregbe ülök !!
    Jó szórakozást a keszii összeröffenésen !
    Üdv

    Komment


      Gondolom erre Keszi után kerülne sor. Én magam is a Pesten való átvergődés miatt óckodok kissé. Annak megkerülésével - elkerülésével talán jobb lenne. A hosszabb út lehet időben kedvezőbb lenne talán. Mivel én sátorhoz kötött vagyok viszem a házam oda is. A csapattal töltött idő pedig kárpótolna. Távolságban valóban majd mindegy Keszi vagy Oroszi.

      Komment


        Nu,
        én ma átkarikáztam Mezőcsátra, az ottaniak szerveztek valamit,
        nem volt sok időm, így ebéd után távoztam, minden esetre egy villámkitérőnek teljesen megfelelt: volt minitúra, üzemlátogatás, kaja...
        hazaúton kiugrottam a révházhoz is...

        Komment




          Köszönöm Zénó,hogy vetted a fáradtságot,hogy ellátogattál Tiszakeszire és feltetted a képeket,-jó nézni is,nemhogy ott lenni.

          Komment


            Gyönyörű lombosak a fák és amint látom a tavalyi helyem még üres!!!

            Komment


              Szeretném látni a dátumot a címben...emlékeztetőnek .....meg amúgy is.!!!!
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Kedves Barátaim!

                A találkozó fix időpontja július 27-29. A szokásos utolsó hétvégéje júliusnak.
                Tehát jubileumi ÖTÖDIK találkozónk a szokott időben, a szokott helyen!

                Tiszteletem a fórum tagoknak, most olvasom,hogy mikor lesz a találkozó,és úgy nézki,hogy eltudok menni én is.
                IGAZ csak egy éjszakát tudok ott tölteni sajnos.

                U.I: Még nem a Mérayval de már készülő félben van.

                Komment


                  Fiúk!

                  Túl nagy a csend!

                  Komment


                    [QUOTE=Che ;n212846]Fiúk!

                    Túl nagy a csend![/QUOTE

                    A műemlék Czetka faragásból lesz valami? Mert akkor el kellene dönteni az illetékeseknek hogy jogosultak vagyunk-e, és ha igen milyen mértékben.
                    Befestjük bordóra és/vagy feketére Krómok helyett kályhaezüst? stb.
                    mert akkor szerszám, festék ha ott nincs villany aggregátor vagy valami egyéb.
                    Ezt úgy gondoltam Jokerrel Sepyvel letisztázzuk Csongrádon, de hát a pálinka és a sör a halászléfőzés a piac és egyéb tevékenységek összessége miatt nem aktualizálódott.

                    Komment


                      Akárhogy is lesz elkezdtem a készülődést,ami jelenleg a sátor és tartozékai,csajka sikálás és a zöld üveg feltankolásánál tart,-úgy szép apránként,mert elméletileg két hét múlva pacsizunk.Nem szeretem a nagy cihelődést,de azért nagy vonalakban jó előre tudni,hogy pl.,főzünk,nem főzünk,már csak azért,hogy a bográcsállványt vigyem,-ne vigyem,milyen nyersanyagokat szedjünk össze,......,ne ott kelljen vakarózni.

                      A CZ surbakolásában én is benne vagyok,ha más feladat elé nem állít a társaság,-hogy mi lesz belőle azt nem tudom,de a hemorite nyilván tartósabb lenne,mint a kályha ezüst,bár úgy vélem tartóst eredményt nem fogunk tudni produkálni,ha továbbra is a szabad ég alatt marad,-kár azért a motorért,-nagy kár!

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        Szerszámokkal tudok segíteni ha kell, illetve árammal is 150W erejéig. Festékből meg olyat kéne keresni ami bírja az időjárás viszontagságait meg az UV-t(ha van olyan amit nem aranyárba mérnek és nem gagyi).

                        Komment


                          Akkor , szólok elsőnek . A tőlem már gondolom megszokott , másképp közelítve .

                          Szerintem az ötlet abszolút jó , szívemből szóló ..... stb, stb . Viszont a kivitelezés módját és idejét teljesen rossz ötletnek látom . Elképzelem magam , amint egy sör után , fürdőgatyában csiszolom a rozsdát ....aztán ha kész , a ...dik sör után hadonászok a sprájjal ....

                          Én azt látnám jónak , ha odavonulnánk , megfelelő mennyiségű agystimuláló szerrel . Aztán ott megbeszélnénk a mit- hogyan- mivel . DE a legfontosabb : hol és kivel ??

                          Ezek után : ki ? mit ? hogyan ?

                          Azt hiszem , nem is ragozom tovább , szerintem érthető . Nem biztos , hogy jó gondolat - de az enyim


                          Indoklást , majd szóban ( sook szóban )


                          na , nem lettem első ---- ilyen amikor az embernek -elmennek féktávon ...

                          Komment


                            Tigris!


                            Nehogy cipeld megint nyugatról-keletre a három hordó sört,mert tavaly se érdemelte meg a társaság,mert kettő fel se lett bontva,egyet meg jó egyharmad tartalommal mi hoztunk haza!Csak magadat hozzad,hogy élvezni tudjuk a társaságod!

                            Üdvözlettel:Che

                            Komment


                              Az biztos nem a pódiumon kellene csinálni, hogy utána a Tisza vize kelljen annak a lesikálásához. Kellene egy vezér olyan ki már többet csinált ilyet. Gondolok itt Atl -ra remélem ott lesznek. Meg kellene határozni mi és mennyi kellene mit tudunk vinni és mit kellene venni. Én részemről az is menne ha valaki hozzáértő felsorolná és résztvevőkre lebontva meg lenne határozva az Anyegin. Megvenné amit nem tudunk vinni és helyben megfizetnénk Neki. Más ötlet??? Lassan tényleg ébredeznünk kell mert ketyeg az idő / szerencsére / és azért csak ez lesz az V. !!! Résztvevők sorát is jó lenne látni.

                              Komment


                                Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Tigris!


                                Nehogy cipeld megint nyugatról-keletre a három hordó sört,mert tavaly se érdemelte meg a társaság,mert kettő fel se lett bontva,egyet meg jó egyharmad tartalommal mi hoztunk haza!Csak magadat hozzad,hogy élvezni tudjuk a társaságod!

                                Üdvözlettel:Che
                                Ezúttal dinnyére gondoltam...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X