Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Örülök hogy apacsávó megkerült, de nem örülök hogy nem jelentkezett be dongos, Czsolti Demeter és Ildikó, Odin a már korábban résztvevők közül ( Félek neveket említeni, dehogy kifelejtsek olyanokat akiket nem kéne )

    Komment


      jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nem inkább vörös báró?
      a "szürke" kifejezés leginkább egy hasonlat, bányaló munkakör jelleghez köthető, sokat tapossa az aszfaltot, így rendszeresen gondozva van, nem nyöszörög...

      Komment


        menetre megállunk kilenc lyuknál , eszünk egy marhapörit
        Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2018 júl. 26, 10:15.

        Komment


          Talán kilenc pincérnő van ott,- azért hívják kilenc lyuknak?

          Itt volt egy csehó,azt hat csöcsűnek hívták,mert három pincérnő volt ott,azután volt egy szőke tehén,mert ott meg egy eléggé testes szőke kocsmárosnő volt,-tovább nem sorolom,ezeket is inkább a móka miatt írtam le.


          Teljesen más,olyan felhívás szerűség!

          Azokhoz a társainkhoz szólok,akik vagy már voltak Keszin,vagy még soha,de kedvet éreznek és idejük is van arra,hogy eljöjjenek.

          Most van lehetőség arra,hogy egyszer egy évben személyesen is találkozzunk,-gyertek!Nem kell okvetlen veteránnal jönni,én sem azzal megyek és még sokan,de ettől még jól szoktuk magunkat érezni.Sátorhely van,sőt a faházban is meg lehet oldani,azt a fél éjszakát amit alvással szoktunk tölteni és akkor még sátor sem kell.Személyes ismeretég hiányában is lehet jönni,mert először mindannyian ismeretlenek voltunk egymás számára és ez egy pillanatig sem számított.A társaság jó és befogadó,nincs különbség,-mindannyian egyenlőek vagyunk,-na jó azért vannak egyenlőbbek,de azt hamar helyre tesszük!

          Nem okvetlen kell hozni semmit,amire szükség van azt össze szoktuk dobni,-de igen alacsony költségvetéssel működünk!

          Üdvözlettel:Che

          Komment


            Na végre! Gyula bátyám (Apacsavo) megérkezett a Fórumba...innen már csak egy ugrás keszi...Hajrá!!!

            Komment


              Azon gondolkodok , az IFA belsőt felfújjam , és úgy vigyem , vagy ne ?

              Komment


                Hacsak nem akarsz egy irtó nagyot zakózni szerintem inkább leeresztve hozd...

                Komment


                  joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  az IFA belsőt felfújjam ,
                  Viszek vicc kompresszort !

                  Komment


                    Ismét útra kész
                    Click image for larger version

Name:	20180726_221402.jpg
Views:	58
Size:	671.9 KB
ID:	213199

                    Komment


                      Bepakoltunk mi is,most fürdés,fekvés,-alvás úgy sem nagyon lesz,-már legszívesebben indulnék,de azért egy kis pihi ránk fér.Szeretnék egész korán elindulni de,ha mégis elnyom az álom,akkor később,szépen öregesen,-gondolom a mögöttem jövők szidnak majd mint a bokrot,-én elengedem őket.

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        Szervusztok!

                        Felébredtünk,néhány falat,kávézás és úgy 30' múlva indulás.

                        Üdvözlettel:Ircsi,Józsi

                        Komment


                          Megérkeztünk

                          Komment


                            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            azt hat csöcsűnek hívták
                            Innen származik a rigmus, miszerint 3 pInA, 6 csöcs, 4 forint egy nagyfröccs!

                            Komment


                              Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              egyszer egy évben személyesen is találkozzunk,-gyertek!
                              Mert a fórum 3 napra szabadságra megy!

                              Komment


                                Útra keltem!Mentem,repültem öregecske ,,sárkányommal"............aztán Mezőkövesd után elkezdett kihagyogatni.Lehajtottam a pályáról és le is állt!Rövidke hibakeresés után rájöttem hogy a központi kapcsolónál van baj.A gyujtás kábel csatlakozása kissé megégett.Direktre kötöttem a gyújtást és biztonsági okokból Mezőnagymihály lehajtótól visszafordúltam.Szépen hiba nélkül haza is értem!Elnézést hogy nem lehettem veletek!Jó szórakozást kívánok mindenkinek!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X