Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    DSC_2960.JPG

    Számomra egyértelmű a fehér füst. megvan a pápa.

    Komment


      emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      DSC_2960.JPG

      Számomra egyértelmű a fehér füst. megvan a pápa.
      Ez jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Komment


        Számomra egyértelmű a fehér füst. megvan a pápa.
        Nem is tudtam , hogy a pápa választásnál ennyi misebor fogy.


        Wsieversnek és RedBull477-nek pedig a pacal elkészítéséért, ugyanis hősiesen főzték az ebédünket öt órán keresztül a forró üst mellett a kánikulában.
        Főleg Tibi mert még a csodálatos ének tudásomat is élveznie kellett ( ami kimerült egyetlen sor eléneklésében )

        Komment


          Annyira nem csináltam fotókat de remélem akad használható köztük :
          https://www.dropbox.com/sh/0ueyvz71a...hxaOthoha?dl=0

          Úgy nézem beszivárgott közénk pár goa'uld:
          https://www.dropbox.com/s/5ehtqo75br...05326.jpg?dl=0



          Komment


            Komment


              Komment


                Komment


                  Komment


                    Az utolsó kockára nyomtam egy NEM tetszik-et!

                    Komment


                      Hát, azért jó visszanézegetni a képeket. Jó kis három nap volt ez megint.

                      Komment


                        Egy héttel ezelőtt még sokkal jobb volt,de a következő találkozóig elméletileg,már csak 51 hétnek kell eltelnie.Nálam a sült keszeg mindent vitt,-nagyon régen éreztem már ezeket az ízeket,-hiába a tiszai hal a leg ízletesebb.

                        Köszönöm mindenkinek a feltöltött képeket,-nagyon jó visszanézni,de még jobb volt átélni.

                        Komment


                          Húúúúúúúúúúúú! Nagyon vagány képek! A feleségem is oda volt a találkozóért meg vissza, pedig nem egy motor fan. Köszönet mindenkinek! A fotósoknak és szervezőknek meg kivált! Szuper volt!

                          Komment


                            Komment


                              Komment


                                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Örülök hogy apacsávó megkerült, de nem örülök hogy nem jelentkezett be dongos, Czsolti Demeter és Ildikó, Odin a már korábban résztvevők közül ( Félek neveket említeni, dehogy kifelejtsek olyanokat akiket nem kéne )
                                Jelentem itt vagyok! Végignéztem a képeket és az éteren átjött a békepohár és a kávéillat.
                                A francba fiúk, ilyenkor jön rá az ember, hogy mennyire hiányoztatok.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X