Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          Őrület ez egy órámba telt,a sok összevisszaságért elnézést"Majd sorban lefordítjuk"...igéret részleges,emiatt sokszor vakvágányra megyek,sőt nem merek feltölteni nem tudom hová teszem....
          nem tudom rendezni az uj rendszerrel,nekem magas...,viszont a legtöbb képet sikerült felpakolnom és belefeledkeztem néha a nézegetésükbe.Remélem nektek is idéz kedves emlékeket.!

          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            Szomorú vagyok ,hogy ez a sok remek kép Józsi bácsitól, és Mátétól csak most került elő. A naptárba jól mutattak volna.

            Komment


              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szomorú vagyok
              Sajnálom nem volt hozzá energiám többször is megpróbáltam,de mindig elakadt a feltöltés vagy szétestek a képek.....
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Szomorú vagyok ,hogy ez a sok remek kép Józsi bácsitól, és Mátétól csak most került elő. A naptárba jól mutattak volna.
                Nekem is pont ez volt az első gondolatom...

                No de sebaj! Jobb későn,mint soha!

                Nagyon jók a képek!

                Idén másik mocival készülök,az ETZ eltávozott tőlem.....

                Komment


                  Ráérősködünk? Halogatunk? Bojkottálják az urak a naptár sokszínűségét!? Ejnye! Na majd jövőre nem a slusszkulcsokat, hanem a fényképezőgépek memóriakártyáit kobzom el, de csak indulás előtt.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2019 jan. 02, 14:37.

                  Komment



                    Kedves Attila!

                    Nem ráérősködésből nem töltöttem fel a képeket,csupán a következő megfontolásból.A találkozók utáni hetekben,viszonylag annyi képi anyag kerül fel a rovatba,hogy dúskálhatunk bennük.Azután telnek-múlnak a hónapok,csökken a fórum látogatóinak az aktivitása és olyan szendergősen múlnak a hónapok.Ahogy telnek,múlnak a napok egyre közeleg a következő,aktuális fórumtalálkozó időpontja is és az ember már ki is van éhezve egy újabb kézszorításra,egy ölelésre,egy baráti szóra,-nos ezért szoktam általában a szentestén feltölteni a képeket,egy kissé ajándékként,egy kissé azért,hogy felpezsdítsem a fórumtársak aktivitását.Ilyenkor már majdnem félidőben vagyunk az újabb fórumtalálkozót illetően,tehát aktuális is már a téma egy kissé.

                    Az általam készített képek,úgy vélem nem a legjobbak talán,ha szerkesztem őket többet is ki lehetett volna belőlük hozni,főleg az utolsóból,ahol a Bence fórumtársunk,megszakérti a Zoli autójának kívül is doblemez bal hátsó kerékjáratát,hát abból lehetett volna egy jó naptárkép esetleg,a többi az átlagos.Nem gondolom,hogy szegényebb lenne a fotóim nélkül a világ,de azért köszönöm a dicsérő szavakat.

                    Most a Karácsonyi képfeltöltés azért nem ment,mert inmodiumos napjaim voltak,-felénk úgy mondják,hogy elkapott a szapora mosás,nem a legjobb ünnepem volt,de most már biztos tudom,hogy megmaradok.

                    Üdvözlettel:Che

                    Komment


                      Józsi Bátya,
                      köszönöm, valóban nagyon összebarátkoztam azzal a három-ötvenessel, és az igazi jóbarát önzetlenül segít, amikor kell, és ősszel szükség volt rá... tehát segített.
                      hanem ne bánkódj, lesz mivel bevárnom Benneteket a település határában...

                      Komment


                        Kedves Józsi bátyám!

                        Egyrészt vicceltem, másrészt tényleg sajnálom, hohy kimaradtak ezek a képek a válogatásból, mert vannak közötte naptárba valók, miközben a karácsonyi feltöltés miértjét értem. Szép gondolat!
                        ​​​

                        Komment


                          Kedves Attila!

                          Tudom,hogy vicceltél és egy percig sem gondoltam komolyan a memória kártyák begyűjtését.Lassan már másom se lesz,a régi énemből,csak a humorérzék,-legalábbis úgy érzem,hogy az mindig volt nekem.

                          Ami az elkövetkező éveket illeti megpróbálom majd idejében feltölteni az olyan képeket előbb,amelyeket méltónak vélek,hogy a naptárban szerepeljen.

                          Üdvözlettel:Che

                          Zénóhoz!

                          Nem tudom milyen komoly problémád volt,hogy meg kellett válni a trisztopariszatytól,-de én nagyon sajnálom,valahogy olyan jól álltatok egymásnak és jó bőrben is volt az a motor.

                          Komment


                            Vannak olyan esetek mint a menyasszony esete is akkor kell férjhez menni mikor visz egy normálisnak tűnő / a többi majd viselve válik /, máskor hiába is akarná. Ilyen esetben ha egy olyan árat mondanak melyen elgondolkodik az ember lehet oda kell adni. Sajnos van egy rossz oldala is az meg a Muszáj ami nagy úr kisebb ha van mit eladni és megszabadul az ember egy nyűgjétől. Írom mindezt úgy, hogy én is megtapasztaltam már jót és rosszat egyaránt de még eddig bár mekkorát is estem mindíg sikerült feltápászkodnom!! Nem mindíg motorral de tudjátok két féle motoros van egyik már elesett a másik még eztán fog! Olyan, hogy sosem fog elesni és motorozik nincs!!

                            Komment


                              Kedves Sándorom ezt nagyon jól fogalmaztad meg, az áthallással együtt, hogy az életnek nevezett utazásban is pont így van.

                              Komment


                                Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Lassan már másom se lesz,a régi énemből,csak a humorérzék
                                Ha esetleg "el is veszik" egy kevés belőle biztos vagyok benne hogy valami jobb/értékesebb darabbal pótolódik majd . Az ember énje nem egy konstans dolog, folyamatosan változik, fejlődik. Kinek lassabban kinek gyorsabban, a változás iránya meg csakis az adott személyen múlik. Szóval kár ezen búslakodni .

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X