Közlemény

Collapse
No announcement yet.

V. Veterán Fórum Találkozó Tiszakeszi ( Július 27-28-29 )

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    gesszti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A nyugati veteránfórumosoknak is van egy jó évi rendes találkozója.
    Akkor miért titkoljátok ?

    Komment


      Ricsi95D eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hirtelen csak ők jutottak eszembe,de ha végignézzük az aktív tagokat,biztosan jópár dunántúli akad köztük. Pl Emu
      Az,hogy a fórum találkozó részt vevőinek nagy része a keleti országrészből jön (és,hogy ők aktívabbak a fórumon), a helyszínből adódó következmény.
      Ha pl. a Balatonnál kerülne megrendezésre,akkor a nyilván többen jönnénk mitőlünk. A pestieknek meg tökmindegy,hogy keletre mennek 150-et vagy nyugatra

      De félreértés ne essék,én nem akarok egy jó bevált helyszíntől eltérni,ha a részt vevők többsége ezt nem szeretné,csupán egy ötletet dobtam fel...
      Nem a helyszín következménye az aktivitás. Pár ember hozzáállása csupán mely jellemző a Kesziben össze röffenésre is. Hidd el Ricsi ha ez a mag a dunán túlra szervezné akkor oda mennénk. Elsődlegesen a résztvevők személye miatt és a helyszín benne másodlagos bár hozzánk nőtt azalatt a lassan 6 év alatt. Természetesen ez az én teóriám mely nem törvényszerű!.

      Komment


        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Akkor miért titkoljátok ?
        Nincs titkolva, mindig meg van hirdetve itt is. Attól, hogy nem Veterán-fórum találkozó a neve, az összes "ápolt" ott van, aki számít. :-)

        Komment


          gesszti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

          Nincs titkolva, mindig meg van hirdetve itt is. Attól, hogy nem Veterán-fórum találkozó a neve, az összes "ápolt" ott van, aki számít. :-)
          Már azt hittem csak azért nehogy oda is lepöfögjek a babettával... (/joke)

          Komment


            gesszti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

            Nincs titkolva, mindig meg van hirdetve itt is. Attól, hogy nem Veterán-fórum találkozó a neve, az összes "ápolt" ott van, aki számít. :-)
            Ezek szerint,aki nincs ott,az nem számít.......

            Komment


              Ez csak rossz szóhasználat lehet ne kezdjünk rossz dilemákat szövögetni. Nem vagyunk politikusok, hogy egymás ellen hangoljunk másokat. Számunkra a Duna mind két oldala a miénk Magyaroké!!

              Komment


                Igen a miénk,-ha meg tudjuk fizetni.

                Komment


                  Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Igen a miénk,-ha meg tudjuk fizetni.
                  Józsi Bátyám megint bölcsen elmondta Keszi nagy előnyét, csak az út a költség, ugyanez egy campingben vany annyi mintha én elmennék Rozályba.

                  Komment


                    Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                    Ezek szerint,aki nincs ott,az nem számít.......
                    Jó, inkább nem írok semmit. :-(

                    Komment


                      gesszti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Jó, inkább nem írok semmit. :-(
                      Akkor megint nem jutunk tovább ...
                      Pedig én szeretem ,ha írsz: az sem baj ha nem tetszik,legfeljebb majd kibékülünk,de akkor is kíváncsivá tettél !!!
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        Szerintem mindannyian tudjuk,hogy nem úgy értetted,mint-ahogy azt értelmezni lehet,ezért úgy gondolom,hogy senki nem vette magára és nem sértődött meg,-Beagle csak úgy egy kicsit "kötözködött",de ezt nem kell sértésnek venni!Nincs itt semmi baj,itt mindenki számít,én most pl. Fergusson miatt aggódom,mert már egy kis ideje nem szólt hozzá,-tán csak nem beteg,ebben az influenzás,takonykóros időben?A SIntérről már nem is beszélve,ott még nagyobb az aggódás,mert egyáltalán semmi életjelet nem ad,-pedig szeresssssük,-aki tudja adja át!

                        üdvözlettel:Che

                        Komment


                          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Pedig én szeretem ,ha írsz: az sem baj ha nem tetszik,legfeljebb majd kibékülünk,de akkor is kíváncsivá tettél !!!
                          Sepy is kiváncsi volt, az én hibám hogy még Ő sem számít
                          A lényeg hogy ha mentem volna én is akkor eljött volna, de ez sajnos nekem akkor nem volt lehetséges.
                          Majd idén jól elmegyünk és mindenkivel kibékülünk. Vagy rábeszéljük Zénót is és megharcolunk a békülőkirály címért.

                          Komment


                            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ez csak rossz szóhasználat lehet ne kezdjünk rossz dilemákat szövögetni. Nem vagyunk politikusok, hogy egymás ellen hangoljunk másokat. Számunkra a Duna mind két oldala a miénk Magyaroké!!
                            Én nem szövögettem semmit,csak "hangosan gondolkodtam" és próbáltam értelmezni a leírtakat.
                            Valóban volt benne egy "kis kötöszködés" a részemről,de ennek csak az volt a célja,hogy kicsit rámutassak milyen súlya lehet a leírt szónak.....
                            Természetesen nem vettem magamra és nem sértődtem meg,de Keszin kibékülök mindenkivel!
                            (még magammal is...)

                            Komment


                              oké,
                              megyek,
                              intézzük!

                              Komment


                                Nnna, tudtam, hogy lassan elkezdődik a békülési indokok gyártása.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X