Közlemény

Collapse
No announcement yet.

XIII. Orosházi Veterán Találkozó

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    XIII. Orosházi Veterán Találkozó

    2018 július 13-15.lesz a XIII. Orosházi Veteránjármű- találkozó és a XIII. Horváth Károly Emléktúra
    Kezdete
    2018 júl. 12 23:00
    Vége
    2018 júl. 14 23:00
    Helyszín
    Orosháza, Gyopárosfürdő
    wsievers, jagdtigger és Zénó kedvelte ezt.

    #2
    Feltételek............?
    Kedvezmények ????
    Műsor ????
    Szállás ???
    Étel ???
    Lábvíz .
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      #3
      Máté! Amit tudok a lábvíz lehet meleg gyógyvíz lévén. Szállás lehet a fürdő kempingjében sátorban is vagy egyéni megoldással. Éjszakai fürdőzés lehetséges szombaton. Étel egyéni ízlés szerint vagy nálam egy közös vacsora!!???
      kvaga, mátéapu és Zénó kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        de erre általában már szinte előző évben elkelnek a "jegyek "- betelik a létszám ..
        mátéapu kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          ...én minden esetre ezt a programot is igyekszem futtatni. Korábban egy kollégám, aki Orosházán élt, csak jókat mesélt erről a rendezvényről...

          Komment


            #6
            Szervusztok!

            Beszélek az egyik fő-fő szervezővel az orosházi találkozót illetően és akkor megírom a nevezési díjakat,hogy ebben a díjban mi foglaltatik benne,........ .Nem olcsó mulatság,az már biztos és van egy csomó szervezett program,díjazások,közös motorozás,autózás,kiállítás .

            A régebbi találkozókról töltöttem fel képeket,valahol megvan itt a fórumon.

            Üdvözlettel:Che

            mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Máté és a Többiek!

              Amennyiben van kedved,vagy kedvetek,gyertek nyugodtan,itt nem fogtok elveszni,lesz hova lehajtani a fejeteket és éhen sem fogunk halni,szomjan meg pláne!Nincs nagy luxus,csak amolyan prolis körülmény,de abból a legjava,-oszt kész.

              Üdvözlettel:Che
              sepy, Fergusson és 2 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Van egy kiskertem egy kis házikóval igaz egyenlőre még villany nélküli de kultúráltnak mondható, szalonna sütővel ággyal vagy ágyakkal egy helyiséges sátorozásra alkalmasan a város szélén Gyopárostól nem túl messze. Ki úgy gondolja lóra vagy autóba és gyertek. Ide nem kell jegy csak elhatározás. Egy krumpli paprikást némi kolbásszal bográcsba készítve össze ütünk akár Józsi barátunkkal együtt.
                kvaga, és 2 további látogató kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Már csak nem krumplit rakunk a bográcsba,amikor kerül errefelé döglött ló is,-félre a viccel,-minden meg szokott oldódni a maga idejében,méghozzá flottul.

                  Próbáltam ma hívni a fő-fő-főt,igaz így este felé,de nem vette fel a telefont,tehát nem vagyok okosabb,így nem tudok megosztani veletek semmit ami az orosházi találkozó.anyagi részét illeti.Holnap újra próbálkozom.

                  Üdvözlettel:Che

                  Komment


                    #10
                    Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    ,így nem tudok megosztani veletek semmit ami az orosházi találkozó.anyagi részét illeti.Holnap újra próbálkozom.
                    Ugy tűnik még van idő ! Ne siess most a tavaszi melók a lényeg majd utána kinyomozod a lényeget.Egyszer Orosházán a Bíróság utcájában láttam valami veterán talihoz hasonlót:nem mertem odamenni(kb 35-éve...) azóta is emlegetem....
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      #11
                      A kezdetekben ott tartották a kiállítást,de az már régen volt,egyébként Táncsics Mihály utca.

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X