Közlemény

Collapse
No announcement yet.

újra a pályán !!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    újra a pályán !!

    Nos hölgyek urak , jó lenne ha bevésnék a naptárba ezt a dátumot :2018 06 30--07 01 Aki volt katona , tudja , hogy egy eseményről csak akkor beszélünk biztosan - ha már megtörtént . Azért most , had mondjam el , nagyon úgy néz ki , valós a hír . Tiszacsege előtti falu : Egyek , ad helyet az eseménynek . Teljesen a csegei hagyományokra épülő -országúti körverseny bent a faluban . Lehet faragni a versenymotorokat ( lámpa le , kipufogó fel és kész ) még csak bennfentes infóim vannak , de valamilyen jogosítván és a motor műszaki elfogadható állapota ,zárt ruházat , csizma vagy bakancs , zárt sisak , elégséges az induláshoz . Aki nem akar faragni , azoknak faluk közti átlagtartó verseny is lesz .
    Majd lassan körvonalazódnak a dolgok , ha valamit megtudok , rögtön nyilvánossá teszem .

    Bár nem tudom , érdekel ez itt valakit ?
    Beagle, taluga és 9 további látogató kedvelte ezt.

    #2
    Ez jó .... Nem tudsz valami közelebbit ???? (versenykiírás , gépátvétel .... előírások .... átlagtartó , mért idő ... mivel lehet indulni , milyen öreg vasak vehetnek részt , nincs véletlenül más versennyel azonos időben , pálya ??? ..... nevezési díj , géposztályok ??? , hol lehet érdeklődni ? mivel több napos, táborozási lehetőség , vagy szállás ??? kb indulók száma ...) ....
    sepy és emu kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      hozzá páleszt , kolbászt ,meg valami takarót - eddig úgy néz ki ingyenes - a többi meg nem mindegy ? örömmotorozást tervezünk -

      Ha rajtam is múlik - nem fognak indulni - 30 évet betöltött ezért veteránnak kikiáltott seggrakéták .

      Mondtam ez elég friss , viszont mivel ott vagyok a luknál ahonnan a szél fúj , ezért annyi előnyötök lesz , hogy rögtön osztom amit tudok
      Beagle, OdinHEM és 3 további látogató kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        Legalább itt van a közelben. Szóval ha tehetem nézőnek kinézek

        Komment


          #5
          Benne vagy egy retró buliba?

          Emlékszel még azokra az időkre, amikor minden nyáron néhány napot együtt töltöttünk Tiszacsegén? Amikor egy hétvégére mindent átjárt a motorgőz kissé émelyítő illata? Amikor az iskolaudvar egy perc alatt átváltozott depóvá? Na, igen! Még hogy a jó dolgokból nem maradt semmi... Nem csak, hogy bebizonyítjuk vannak olyan szuper dolgok, amik nem változnak, de rögvest meg is invitálunk, hogy tarts velünk június 30. és július 1. között, amikor is Egyek területén újra élhetjük ezt a szép régi élményt. Erre a három napra az iskola udvar ismét depóvá alakul át, s míg a férfiak bütykölik a motorjaikat, hogy a versenyen mindenkinél sebesebben érhessenek célba, addig a gyerekekre változatos foglalkozások várnak. Szóval itt az idő, hogy lehúzd a poros ponyvát a motorról, hiszen ezt a 2,5 kilométeres körversenyt kár lenne kihagyni. Akárcsak az egyenletességi futamot Egyek és Tiszacsege között. Plusz jó hír, hogy nem csupán a dobogósoknak lesz nagy élmény a hétvége, hiszen a verseny után jöhet a jól megérdemelt pihenés. Akár egy tál friss bogrács étel mellett lazulnál, akár a közeli termálfürdőben csobbannál, mindenre lesz lehetőséged. És, hogy ne fájjon a fejed a nevezése díj miatt, eláruljuk, hogy ingyenes lesz – csupán a biztosítási díjat kell kifizetned. Ha szeretnéd bebiztosítani a helyedet még ma, akkor add le nevezésed a bluescorpions@gmail.hu címre június 25-ig bezárólag – ezt követően már csak a helyszínen lesz lehetőséged rá. Gyere, és tarts velünk egy nosztalgia hétvégére a szórakozás jegyében!
          Egyek 2018.05.30 - 2018.06.01
          a

          a facebukról másoltam , ....

          Komment


            #6
            Ha nem kel el addig a Horex.. megpróbálom. Tizenév kihagyás után hiányzig a fíling nagyon..

            Komment


              #7
              No akkor 5. vagy 6. hónap??

              Komment


                #8
                sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                No akkor 5. vagy 6. hónap??
                ?????????????????????????????????????

                Komment


                  #9
                  joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  tarts velünk június 30. és július 1. között,
                  joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Egyek 2018.05.30 - 2018.06.01
                  Itt van némi zavar a rendszerben

                  Komment


                    #10
                    2018. 06. 30---07. 01 ...............


                    beszéltem a Rendezővel -Ő ...szta el , majd javítja a fasabukon is

                    Komment


                      #11
                      Tisztelettel invitálom a csapatot menjünk el és szurkoljunk a Fórum tagjainak és azon kívülieknek!!!! Zoli a 100-as szám megjelenik?? Jó lenne egy versenygőzös hétvége valóban. Igaz és is csak szurkolónak- bámészkodónak szeretnék elmenni de annak lelkesen!

                      Komment


                        #12
                        Nagyon remélem :

                        Komment


                          #13
                          Vezettem egy Maikot igaz az salkmotor volt,de számomra örök emlék.!

                          Mondjuk már Ducattit is
                          Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2018 máj. 06, 21:44.
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            #14
                            ......hát , erre nehezen hajtogatnád rá magad ...

                            Komment


                              #15
                              a blokkról lehetne egy képet!!!

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X