Közlemény

Collapse
No announcement yet.

VALKÓI IKARUS, CSEPEL ÉS PANNÓNIA TALÁLKOZÓ ÉS FŐZŐVERSENY 2013. július 20.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    VALKÓI IKARUS, CSEPEL ÉS PANNÓNIA TALÁLKOZÓ ÉS FŐZŐVERSENY 2013. július 20.

    Sziasztok!

    Július 20-án lesz egy ígéretes találkozó Pest megyében,Valkón!

    programok.old-ikarus.hu

    Én mindenképpen megyek,jó volna,ha minél többen lennénk,innen a fórumról is!

    Üdv;Zsolt

    #2
    Tetszik az ötlet! Rögtön el is kezdtem gondolkodni a szervezésén.

    Komment


      #3
      Köszi Beagle!
      Végre egy rendezvény, ami közel lesz a lakhelyemhez.
      Sajnos a trophyn addig biztosan nem lesz műszaki, de lehet dongóval átrötyögök...

      Komment


        #4
        dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Sajnos a trophyn addig biztosan nem lesz műszaki, de lehet dongóval átrötyögök...
        Nem muszáj veterán járművel érkezni,de a dongó biztos nagy érdeklődésre tenne szert! Én kint leszek a citromsárga T5-el,keress meg,ha gondolod!

        Komment


          #5
          Persze, ha más nem, a tucat-swiftemmel megyek, de mégiscsak más érzés lenne egy alkalomhoz illő masinával odagurulni.
          A T5 citrom színben nem túl gyakori. Tehát citrom T5= Beagle
          Beagle kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Tehát citrom T5= Beagle
            Bizony! Elvileg többen leszünk,a baráti kőrből,fekete T5H; Jawa 559;MZ TS 250 De Luxe.....

            Komment


              #7
              .........ha jó idő lesz(az eső kizáró ok!Nem eshetek el a két csípő protkóm miatt!)Mint régi buszos mindenképpen szeretném tiszteletemet tenni e nemes járművek előtt!.........bocsi! Megnéztem a térképen,olyan közel van hogy odáig el is tolhatom a bringát!
              Utoljára szerkesztve a következő által: apacsavo; 2013 jún. 24, 17:06.
              taluga és Beagle kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Szia Beagle!
                Köszi az információt, ha időnk engedi, lehet hogy felutazunk a rendezvényre!
                Beagle kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mint régi buszos mindenképpen szeretném tiszteletemet tenni e nemes járművek előtt!
                  Hát igen! A csajoknak és a 66-os Ikarusoknak mindig a "farát" nézem meg először. A Polgári Ikarus találkozón mindig lehet utazni is rajtuk (ingyen),remélem itt is így lesz.
                  apacsavo, sinter és taluga kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Én mindenképpen megyek,jó volna,ha minél többen lennénk,innen a fórumról is!

                    sinter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Tetszik az ötlet! Rögtön el is kezdtem gondolkodni a szervezésén.

                    dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    de lehet dongóval átrötyögök...

                    Sziasztok!

                    Ha tényleg mentek, most beszéltem a szervezővel, aki várja sok szeretettel képviselőnket aláírást gyűjteni! Ferencsik Richárd Úr nagyon segítőkész volt!
                    Ezt írta a petíciónkról:

                    "
                    Korrekt egyérteomű érthető petíció:-)
                    Ferencsik Richárd"

                    És ezt a plakátot küldte:

                    Click image for larger version

Name:	ikarus_A3_jav_06_27.jpg
Views:	1
Size:	200.9 KB
ID:	137793


                    Lehet tőletek ilyet kérni?




                    apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Megnéztem a térképen,olyan közel van hogy odáig el is tolhatom a bringát!
                    Ricsi95D eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Köszi az információt, ha időnk engedi, lehet hogy felutazunk a rendezvényre!
                    Ha ott lesztek, felétek is ugyan az a kérdésem.
                    Én is megpróbálok ott lenni!
                    Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2013 júl. 03, 17:26.
                    supermax, dongos78 és sinter kedvelte ezt.

                    Komment


                      #11
                      Remélem megengedik hogy beülhessek valamelyikbe .............hátra a sarokba.................pityeregni egy picit!Néha olyan jól esik az elvirágzott leányságom romjain búsúlgatni!Szerintem a veteránozás is valami ilyesmi érzésből fakad!!!!Mert valjuk meg ezek az Ikaruszok nem voltak a technika csúcsai és vezetni is sokkal munkásabb és fárasztóbb volt mint a mai modern buszokat!!!!!!.......................de 22-...akárhány évesen ki a fenét érdekelt a fáradtság!....na jó elég!!!!Ami elmúlt elmúlt legyünk hálásak hogy vannak akik időt,pénzt,fáradtságot nem kímélve megőrzik e régmúlt idők tanuit!Köszönet érte!!!!!(Az utolsó buszom!)(.....és szerény személyem!)

                      Komment


                        #12
                        Sziasztok! Ferencsik Richárd vagyok az esemény szervezője,természetesen a buszos felvonulás ingyenes lesz és nagyon jó látni olvasni,hogy ennyiőtöket érdekel a rendezvény és remélhetőleg el is jöttök:-)

                        Komment


                          #13
                          ik55 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          remélhetőleg el is jöttök:-)
                          Naná,hogy jóhogy!!

                          Komment


                            #14
                            Téged pedig köszöntünk itt a fórumon, és örülünk neki, hogy a petíciós levélváltásunk után felkeltette az érdeklődésed ez a közösség!

                            Komment


                              #15
                              taluga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Téged pedig köszöntünk itt a fórumon,
                              Bizony-bizony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X