Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Ha még nem hallottál Róla!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ha még nem hallottál Róla!

    Barátaim! A héten két lámpaváltás között egy Uri emberrel ki egy Herivel érkezett és röviden méltattuk/ bámulós még nincs!/ egymás gépét az én Cz-m re szólt hisz nívós a különbség ! /igaz az övé vagy 40 évvel fiatalabb volt /. Május 1-én Szarvason Veterán Motoros Találkozó lesz. Tehát Békés Megyeieknek de bárki másnak is Lóra Fiatalok!. Az elsődleges megkülönböztetés csak helyileg értendő " kis távolság- kevés költség" miatt! Itt Tavaly is akkora tömeg volt ,hogy a város végén a csárdánál a híd áteresztő képessége miatt a cukrászdáig dugó volt.

    #2
    E hónap 26. napján mely Szombati napra esik ha virrad - ha nem a Békés Megyei Kaszaperen Falunap lesz melyre szeretettel várnak minden járgánnyal érkezőt! Békés Megyeiek Nyergelj -Fordulj és találkozzunk!
    CZsolti, mátéapu és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Közérdekű: FONTOS !!!!! HERCEGHALMI TÚRA KUPA ELMARAD !! OSZD MEG, HOGY NE INDULJON EL SENKI A KÉT NAPOS ESŐBE. RÉSZLETEK :www.pannoniamgtsz.hu
      ------------------------------------------------------------
      Valószínűleg a Söjtöri Motoros Találkozó átkerül vasárnapra!
      dongos78 kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        https://www.facebook.com/szittyamoto...=3&theater

        Komment


          #5
          A hétvégén rendezik Rozsdamarós Barátaink a XVI. Veteránjármű találkozójukat.
          A szombati túrához mi Keszthelyen csatlakozunk.
          Aki még nem volt,érdemes eljönni, színvonalas, jó találkozó!
          Következő Események – RVE. XVI. Találkozó Balatonederics – Rozsdamarók Weboldala
          joker és -t5- kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Hogy szalad ez rohadék idő . Amikor elkezdtek alakulgatni ezek a Rozsdamarók , akkor rendeztem a vigántpetendi veterán motoros hegyifelfutó versenyeket ( 3 évig ) Aztán még próbáltam is beszélni velük , hogy csinálják tovább , ne ilyen messziről keljen intézni . Mnden tudást , tapasztalatot és minden egyéb segítséget megadtam volna ..... de csak a nyeeee, ááááá , júúúú .......


            Csak egy érdekesség , jut eszembe : akkoriban azért lementünk pestről , hogy a környező faluk , városok buszmeggálóiba , tanácsházi hirdető oszlopra és persze minden kocsmajtóra kitegyük a rendezvény plakétját . Ami akkora volt mint amit a focimeccekről szoktak akkoriban kitenni .
            Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2016 jún. 17, 15:57.
            sepy, CZsolti és Atti69 kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Hétvégén Sárvár Veterán Piknik vagy a veszprémi találkozó tervben van valakinek?

              Komment


                #8
                2019.06.08.(szombat) Pannonia Magyar Gépjárművek Túraszövetsége futam/találkozó lesz Herceghalmon.Tájékozódhatsz még a szövetség honlapján is.
                ÉRDEMES ELJÖNNÖD!

                Komment

                Ugrás az oldal tetejére
                Working...
                X