Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Tiszacsege- Feltámadás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Tiszacsege- Feltámadás

    https://www.facebook.com/csegering/v...type=2&theater


    ....komment , csak érdeklődés esetén .

    #2
    Bár én ismerem a sztorit, a te Csegei kötődésedről is meséltél, de érdeklődöm. Tessék leírni!
    Beagle, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Tetszik a video, és érdekelnek a vele kapcsolatos sztorik. A te előadásmódod pedig nehezen űberelhető. Ennyi.
      sepy és Che kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        ...komment , csak érdeklődés esetén .
        Micsoda cinikus megjegyzés ez. Érdeklődés az van bőven.

        Jut eszembe, ha lesz valami jó kis rendezvény, szóljál róla, hátha kedvem támad elmenni videózni egyet!
        taluga, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.
        Everything is better when you decide you don't care.

        Komment


          #5
          Pont ma jártam ott horganyoztatni. ( Akarom mondani, pályát bejárni !) De hogy a jó égbe lehet egy falu ennyire girbe- görbe ? ( Biztosan motoros volt a tervező )
          taluga, Atti69 és Fergusson kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            ...hát , cinikusnak aztán semmiképp nem szántam , csak itt a sok békés országút faló motoros nem biztos hogy vevő agy olyan hülyének a gondolatira aki megrestaurál gyönyörüre egy 80 éves motort , aztán a versenyen meg kitekeri a nyakát .


            UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Jut eszembe, ha lesz valami jó kis rendezvény, szóljál róla, hátha kedvem támad elmenni videózni egyet!
            Ha jövőre összejön és tényleg szegényeknek sikerül összehozni a versenyt , akkor mindenképp számítok rád .Jó lenne nekem is ott egy --Fehér Hajó KF -- aki megörökíti a dicsőséges vagy nyomorúságos pillanataimat ( az utőbbit jobban megvágjuk és kész ) Mert sajnos az ott elversenyezgetett 10 év ból csak néha -néha látszódok a vásznon . Most a hét végén összejott mindenki ( majdnem ) aki számit .Ettünk , ittunk , vetítettük a régi videókat ..... 20 éve rendeztem már hegyifelfutót a vigántpetendi szerpentinen ( a rally rajongók ismerik ) ....vállig ért a koromfekete hajam .... ..stb .

            Szóval erről a Tiszacsege dologról igazából itt a fórumon nem is tudok mit mesélni ,mert annyi és olyan hosszú .......
            Talán csak annyit : mentem már néhány nagy hírü külföldi pályán , Hungaro ringen , Rába ringen ,

            de amikor egy egész falu le van zárva , idősek kendőben , kalapban -fiatalok szurkoló rajtszámos táblákat lengetve , ülnek egész nap a kertkapuban ,kispadon , a nyitott nagykapuban asztallal -székkel napernyővel ............
            Süpi, és 8 további látogató kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              vállig ért a koromfekete hajam
              Na én is akkor húztam utoljára.
              amikor egy egész falu le van zárva
              A fótinak is volt varázsa.. Na egy ilyenre benevezek..addigra lesz mivel..

              Komment


                #8
                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A fótinak is volt varázsa..
                ...a skálán az -1- ez meg -10-

                Komment


                  #9
                  Legyetek szivesek ezekről az eseményekről tájékoztassatok bennünket is " nagyérdeműt" ha másért nem drukkernek elmennénk!

                  Komment


                    #10
                    aki megrestaurál gyönyörüre egy 80 éves motort , aztán a versenyen meg kitekeri a nyakát .
                    Csak a logót tedd föl arra a motorra! Hadd virítson ki a tömegből!

                    Komment


                      #11
                      Szeptember 5.-én lesz Nógrádsipeken egy hegyi felfutó. Átlagtartós. Részleteket nem tudok.

                      Komment

                      Ugrás az oldal tetejére
                      Working...
                      X