Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Győri Veteránbörze

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Győri Veteránbörze

    Vasárnapi börze hánytól lesz?

    #2
    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vasárnapi börze hánytól lesz?
    Gondolom lesz akik hatkor már kipakolt holmival ácsorognak, aztán délre elfogyogatnak az érdeklődésre számot tartó dolgok és elpakolgatnak akik árultak. Beszéltem a rendezővel akinek a telefonszáma fent van a neten, ő mondta hogy az ETO-park zsibvásárral szemközti sarkában lesz, árusok a helyet érkezési sorrendben foglalhatnak, ugye ingyenes rendezvény = helypénz nincs.
    -t5- kedvelte ezt.
    There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

    Komment


      #3
      Na akk kelhetek korán ha jó cucc kell, köszi az infot .

      Komment


        #4
        Hali!

        A börzén "véletlenül" találkozhatnánk?

        Komment


          #5
          Szívesen, bár már most mondom a vasam eléggé le van pukkanva még, szakmunkás vizsga miatt sajnos nincs időm helyrepofozni . (Az indexem is bemondta az unalmast -.-' )

          Komment


            #6
            St.Z.350 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A börzén „véletlenül” találkozhatnánk?
            Ha odaérek akkor én benne lennék.

            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            szakmunkás vizsga miatt sajnos nincs időm helyrepofozni
            Végülis nem kell kétkerekűvel jönni, én is valószínűleg autózni fogok. Egy kis sétálás, a holmik átnézegetése meg aktív pihenés, arra úgyis szükséged van hogy jobban menjen a tanulás.
            Ha találsz egy jó állapotú, nem szétberhelt kipufogót úgysem tudod motoron hazavinni..
            Utoljára szerkesztve a következő által: kollarg; 2012 máj. 08, 20:41.
            There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

            Komment


              #7
              kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Végülis nem kell kétkerekűvel jönni, én is valószínűleg autózni fogok. Egy kis sétálás, a holmik átnézegetése meg aktív pihenés, arra úgyis szükséged van hogy jobban menjen a tanulás.
              Autó az már foglalt úgyhogy csak az maradt .

              Komment


                #8
                Csak nézelődni megyek,ezért motorral megyek,a parkolás is könnyebb lesz.Jawa 638,nem lesz nehéz felismerni.

                Komment


                  #9
                  jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  csak az maradt
                  Képzeld milyen érdekes-mulatságos volt, amikor Bp-en tanultam és az 1-es villamos majdnem teljes vonalán, a csepeli héven és még 800 méteren át cipeltünk 3-an kettesével felváltva egy Fiat 126 BIS váltót. Beszerelt féltengelyekkel hogy nehezítsük a dolgot...
                  (A harmadik tiszte pedig a sör hordozása volt, hogy jobban teljen az idő)

                  St.Z.350 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Csak nézelődni megyek,ezért motorral megyek,a parkolás is könnyebb lesz.Jawa 638,nem lesz nehéz felismerni
                  Szerintem próbállak majd megkeresni. Én vagy kék Focus-szal vagy T5H-val megyek, előbbi esélyesebb, utóbbi akkor lenne ha az éjszakát Győrújbaráton tölteném véletlenül.
                  Utoljára szerkesztve a következő által: kollarg; 2012 máj. 08, 22:04.
                  There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                  Komment


                    #10
                    kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Képzeld milyen érdekes-mulatságos volt, amikor Bp-en tanultam és az 1-es villamos majdnem teljes vonalán, a csepeli héven és még 800 méteren át cipeltünk 3-an kettesével felváltva egy Fiat 126 BIS váltót. Beszerelt féltengelyekkel hogy nehezítsük a dolgot...
                    (A harmadik tiszte pedig a sör hordozása volt, hogy jobban teljen az idő)
                    Hát én a szemöldökömet befontam volna az út végére kb . Amúgy max kipuffot veszek, az áraktól függően vagy csak síp vagy hátsó dob is lesz(mindkettő igen ramaty állapotba van boltba meg aranyárba adják :/ ).

                    Komment


                      #11
                      Remélem ,hogy nem kerüljük el egymást.




                      Nem lesz nehéz felismerni engem.Fekete sisakkal leszek,zöld színű dzseki, farmer ,szemüveges ősz rövid hajú átlagos ember vagyok.
                      -t5- kedvelte ezt.

                      Komment


                        #12
                        Rendben, akkor majd keressük egymást.

                        Nem tudom miben leszek, sőt a tömegből sem tűnök ki. Esetleg az árulkodó lehet, hogy 180 magas, rövidhajú, szemüveges vagyok és régi cuccok nézegetése közben különösebb ok nélkül vigyorogni szoktam. És képes vagyok 15-ször végigsétálni ugyanazon "stand" előtt.
                        -t5- kedvelte ezt.
                        There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                        Komment


                          #13
                          St.Z.350 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nem lesz nehéz felismerni engem.Fekete sisakkal leszek,zöld színű dzseki, farmer ,szemüveges ősz rövid hajú átlagos ember vagyok.
                          kollarg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nem tudom miben leszek, sőt a tömegből sem tűnök ki. Esetleg az árulkodó lehet, hogy 180 magas, rövidhajú, szemüveges vagyok és régi cuccok nézegetése közben különösebb ok nélkül vigyorogni szoktam.
                          Még mielőtt piros rózsát tűznétek ősz hajatokba ismertetőjelnek, szerintem privát üzenetben cseréljetek telefonszámot, nehogy a "régiségek" helyett egymást keressétek egész nap!
                          UK, OdinHEM és 3 további látogató kedvelte ezt.
                          A boldogság emléke már nem boldogság, de a fájdalom emléke még fájdalom./Byron/

                          Komment


                            #14
                            -t5- eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Még mielőtt piros rózsát tűznétek ősz hajatokba ismertetőjelnek, szerintem privát üzenetben cseréljetek telefonszámot, nehogy a „régiségek” helyett egymást keressétek egész nap!
                            A piros rózsa sem rossz ötlet, de lehet hogy az általad javasolt megoldással kevesebben kérdőjeleznék meg az épelméjűségemet...
                            There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

                            Komment


                              #15
                              Akkor már nem lenne egyszerűbb ETO park főbejáratánál összeverődni?

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X