Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Covid 19 kontra Veteránbörzék

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Covid 19 kontra Veteránbörzék

    Sziasztok, jól gondolom hogy a börzék nincsenek megtartva? Mert hogy az eseménynaptárban erről egy szó sincs..

    #2
    Szervusztok! Szerintem marginális a dolog, de a járvány veszély miatt saját és mások egészsége érdekében mellőzni kell a csoportos rendezvényeket. Az üzletek is rövidítik a nyitvatartási idejüket ( 4,02-től TESCO 20,00-ig tart nyitva országosan) és törlik az állami, önkormányzati rendezvényeket is. Ez jelent valamit...
    jagdtigger, sepy és 2 további látogató kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szervusztok! Szerintem marginális a dolog, de a járvány veszély miatt saját és mások egészsége érdekében mellőzni kell a csoportos rendezvényeket. Az üzletek is rövidítik a nyitvatartási idejüket ( 4,02-től TESCO 20,00-ig tart nyitva országosan) és törlik az állami, önkormányzati rendezvényeket is. Ez jelent valamit...
      Köszi, csak kíváncsi lettem volna, hátha valaki tud konkrétumot is

      Komment


        #4
        Kell ennél több?

        Komment


          #5
          Egészen konkrétan minden börze valahol van, ami valakié, Tesco parkoló, vagy bármilyen közterület, amelynek a pl börze célú felhasználására kell engedélyt kéni.
          Na és azt nem kaphat senki, de Kaposváron pl március 22-én lett volna és a meglévő engedélyt is visszavonták.
          De pl krosszpályákat is bezárták pedig azok magántulajdonban vannak, de a MAMSZ megvonja az engedélyét ha használják
          Che kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            ritt74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

            Köszi, csak kíváncsi lettem volna, hátha valaki tud konkrétumot is
            A visontairól tudom hogy nem lesz megtartva egyik időpontban sem,de meghagyták az időpontokat és amint a kormány bejelenti a veszélyhelyzet végét indul a börze.

            Komment


              #7
              És higgyétek el nem az a lényeg hogy melyik börze marad el , meg hogy mikor lesz megtartva , hanem hogy ne betegedjetek meg , zovábbá ne adjátok át a fertőzést senkinek pl szeretteiteknek , esetleg szüleiteknek .
              A többi mind smafu , most ez a lényeg . Én már csak a védőoltásban , vagy a gyógyszerben reménykedem . Borzalmas ami a mediterrán országokban zajlik , Isten ne adja hogy itt is ilyen legyen ....

              https://www.youtube.com/watch?v=nyqPPqU78p8

              Mert semmi más nem számít ....
              Utoljára szerkesztve a következő által: zahi; 2020 ápr. 05, 19:27.
              sepy, emu és 4 további látogató kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                A lőrinciek elmaradnak
                oldmotors.hu

                Komment


                  #9
                  Erősen gondolkodok , hogy garázsvásárt tartok . Kihasználva a kiéheztetett vevők agyalapi ösztöneit ...
                  Persze szigorú szabályokkal !
                  Csak még nem sikerült engedélyeztetni a felettes szervemmel

                  Komment


                    #10
                    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Erősen gondolkodok , hogy garázsvásárt tartok . Kihasználva a kiéheztetett vevők agyalapi ösztöneit ...
                    Persze szigorú szabályokkal !
                    Csak még nem sikerült engedélyeztetni a felettes szervemmel
                    Szóljál mindenképp

                    Komment

                    Ugrás az oldal tetejére
                    Working...
                    X