Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Pestlőrinci veteránbörze

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pestlőrinci veteránbörze

    Nem tudtam hova tegyem ezt az információt, remélem jó helyre írom...
    Most kaptam a hírlevelet, mely szerint a 09.14. vasárnapra tervezett Pestlőrinci veterán börze elmarad a várható rossz idő miatt.
    (oldmotors.hu)

    #2
    09.14. vasárnapra tervezett Pestlőrinci veterán börze elmarad a várható rossz idő miatt
    Ne máááá!! Pedig készültem rá...
    Addig is köszi az infót, remélem még javul az idő!!!
    "Akaraterő és szorgalom, ez a két tulajdonság az, amellyel bármilyen célt el lehet érni."

    Komment


      #3
      dongos78 kedvelte ezt.

      Komment


        #4
        I did so not really realize best places to submit these records, I'm hoping to create an excellent area...
        I just now bought a new news letter which the 9. 18. timetabled pertaining to Sunday Pestlőrinc frequent bourse less than the particular anticipated poor climate by simply Clarke
        Hello! That looks like the translation of what dongos78 wrote, but not quite exact. Can we help you somehow?

        (Hello! Ez úgy néz ki, mint dongos78 írásának fordítása, csak nem éppen pontos/helyes. Tudunk valamiben segíteni?)

        Közben észrevettem, hogy én megint próbálok segítőkészkedni, erre más témában is előfordul ilyen tükörfordítás... Önálló életre keltek a fordítóprogramok és regisztrálnak az oldalunkra?
        There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

        Komment


          #5
          Intézkedem már. Ez is egy spammer. Sajnos a "felhasználót" nem tudom törölni.
          kollarg kedvelte ezt.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            #6
            Intézkedem már
            Oké, köszi - szerintem a mi hozzászólásainkat is szanálhatod: se semmi hasznos nincs bennük, se semmi értelmük így.
            There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

            Komment


              #7
              Hölgyek, Urak! 2020.10.18-án lesz Lőrincen börze, ha minden jól megy. Még sosem voltam ilyen vásáron, ezért ideje ezt a hagyományt felrúgnom. Ismertek olyat, aki kint szokott árusítani, és különösen ajánlott őt megkeresni? A téöthá felújítása igényel majd némi friss alkatrészt, ezért ilyen irányban orientálódnék... Felni, küllő, gumiköpeny, illetve gumi alkatrészek biztosan fognak kelleni.
              sepy és mátéapu kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Heinau vagy hasonlónevűt ne végy alig ment fel a felnire és nehéz volt centírozni,amúgy jól fogja a kanyarokat.Régebben Mitas ésBarum volt:az jobb,a márkásak négy öt év után elkezdenek berepedezni,keményedni,az nekem nem oké...
                Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2020 okt. 15, 19:05.
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  #9
                  mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Heinau vagy hasonlónevűt ne végy
                  Gondolom a Heidenau volt akkor ami nem tetszett. Köszönöm a tanácsot! Mielőtt választok, pláne ha ismeretlen a termék, mindig körbejárom a kérdést. Ezért is olvasok utána, és kérdezek meg tapasztaltakat. :-)

                  mátéapu kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    Mátéapu faszságokat irogat! Majd kibéküljük! Mindenféle gumi elmegy a lecsóba 4-5 év alatt. a gumi kétféleképpen semmisül meg: elkopik és elöregszik! a motorgumik általában igen puha gumk és ezért 5-7 ezer km alatt elkopnak. ha tovább bírják akor viszont idővel megkeményednek. ennek biztos jele hogy az első két esőcsepptől csúszik mint a korcsolya, illetve a TESCO parkolóban nyikorog mintha nem lenne jó a kerékösszetartás.

                    Komment


                      #11
                      Gumival kapcsolatban van észrevételem nekem is. A Guzzira mikor hozzám került hátra gumit kellett venni. Kapott egy Bristont ez egy szezon alatt elfogyott és nem voltam elégedett a tapadásával. Következő szezont egy pár Continentállal kezdtük. Sajnos a hátulja mászkált a felfestéseken is. Mivel tavaly Gabiékhoz készülve körbe néztem a gépet és szomorúan vettem tudomásul elfogyott a hátsó gumi. Ekkor mivel egy hét volt hátra senki nem tudott a méretben gumit szállítani csak egy Mitast sikerült venni. Nem bántam meg számomra meglepöen jól viselkedik nem mászkál a felfestésen stabilan tartja az irányt akár kanyarban is. Biztos vannak sokkal jobb gumik is de az árához képest jól motorozható. Nem új mintázat hol van hol nincs. Lehet az lesz a vége mint Emu is írt / megkeményedik/ eddig jó. Kevés kopás jó útfekvés.
                      Jankó51, zahi és mátéapu kedvelte ezt.

                      Komment


                        #12
                        emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Mátéapu faszságokat irogat! Majd kibéküljük! Mindenféle gumi elmegy a lecsóba 4-5 év alatt.
                        A harminc évéves orosz gumit :bekentem szilikonzsírral átment műszakin és hazafele a kanyarokban lábtartóval karistoltam a kanyarokat,esőben otthagytam az összes sportmotort mert nem csúszott ,egy defektszerelés miatt kitört a perem,azért cseréltem le,köszöni a kézikocsiban még kihúz néhány évet,ennyit az öreg kemény gumikról . (Húúúú,de békülnék most!)
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          #13
                          Ha vslakit erddkel nekem meg krll hogy legyenek a raktarban uj gumik amik meg motort nemmlattak de vannak legalabb 25 evesek .A kozaljovoben ki akarom uriteni a helyseget legfoljebb felirom a mereteket ha kell valakinek a legkozelebbi vf talalkozora elviszem

                          Komment


                            #14
                            Sziasztok!

                            Kilátogattam a börzére, ahol gyakorlatilag azonnal belebotlottam Fóti Gyulába. :-) Mentem egy kört, hogy lássam a felhozatalt, de végül hozzá mentem vissza némi alkatrészért. Mit mondjak, jól bevásároltam vele :-)

                            Komment


                              #15
                              Van még több gumi , gumi jellegű alkatrész a pannoniában ?

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X