Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Siófoki veteránbörze

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Siófoki veteránbörze

    A Danuvia Motorbarátok Köre is részt vett a mai Siófoki veteránbörzén.
    A börzén készített fényképek megtekinthetők a honlapunkon, a Találkozók - programok topikban:
    Danuvia fórum

    #2
    Ag. 20. alkalmával pont siófok közelében jártam. Egyértelmű volt számomra, hogy a börzét kihagyni vétek. Bár sok reményt nem tápláltam... Biztos mint a környékbeli börzék. Hát megdöbbentem mikor a csordultig teli parkolót megláttam.
    A fejem céltudatosan vitt így körülbelül a fele nekem bóvli volt Végre amit akartam mostanában beszerezni meglett alkudozással

    Egy dolgot megtanultam az ott létem alatt. Nem minden jó ami szépnek néz ki. Még akkor is ha az adott körben neves ember árulja

    Komment


      #3
      BeniP10&P21 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ag. 20. alkalmával pont siófok közelében jártam. Egyértelmű volt számomra, hogy a börzét kihagyni vétek. Bár sok reményt nem tápláltam... Biztos mint a környékbeli börzék. Hát megdöbbentem mikor a csordultig teli parkolót megláttam.
      Nekem is nagyon nagy pozitív meglepetés volt, gondoltam majd árulnak páran, és lézeng néhány bámészkodó közöttük, de a tömeg a szigetszentmiklósihoz volt mérhető, az árusok száma is, sőt a veterán járművek száma talán még meg is haladta az ottanit!

      Komment


        #4
        Magam is ott voltam már többedszer. Általában jó börze szokott lenni, és hasonló méretben mint most. Különösebb cél nélkül mentem csak bámészkodni de ismételten megállapítottam hogy Jawa-hoz való alkatrész nemigen van. Viszont a nejem talált magának egy rézmozsarat

        Komment


          #5
          Tobbszor jartam mar ott en is.Valoban jo borzek szoktak lenni, sok arussal es sok szep kiallitott jarmuvel. Igaz hasznalhato alaktreszt csak ritkan talatam a motoromhoz, de nezelodni is megeri. sajnos a mostanira nem ertem oda
          Utoljára szerkesztve a következő által: littleszpett; 2012 aug. 22, 20:11.

          Komment


            #6
            Szevasztok! Ha már börzék, akkor ajánlom figyelmetekbe a pápai börzét, tizenegyedik éve működik. Nem szokott akkora lenni, mint a siófoki, de a résztvevők mindig dícsérik. Szeptember 2. vasárnap Celli úti Interspár parkoló. Rossz idő esetén lemehetünk az alagsori parkolóba. /Jó nagy./
            Intrepid kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              Ba701 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Viszont a nejem talált magának egy rézmozsarat
              Az én szívem csücske egy szekérkereket szeretett volna megvetetni, de akkorát, ami be se fért volna a kocsiba, volt is sértődés, hogy nemet mondtam!
              joker kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                eccer vót valami felhördülés ---hogy a sok lomis, meg minden most akkor hogy is van ?

                (én akkor is és most is örülök ha vannak )
                mátéapu kedvelte ezt.

                Komment


                  #9
                  Szombaton valószínűleg elmegyek a Siófoki börzére körülnézni. Tervezi még valaki ?

                  Komment


                    #10
                    Hali! Én megyek motorral, te a Californian-nal jössz?

                    Komment


                      #11
                      A dolgaim másképp alakultak. Nem tudtam menni. amúgy sem motorral mentem volna hanem kocsival. A nejem délbalatoni , rokonlátogatással lett volna egybekötve a dolog. A Calif-al az agárdi Old Motors talira megyek a terveim szerint.
                      ptm004 kedvelte ezt.

                      Komment


                        #12
                        Na én elmentem a Hondával... Reggel 4-kor felébredtem és nem tudtam visszaaludni, ezért a napfelkelte után, reggel 6-kor elindultam. Hát nem volt melegem...Érdekes, mennyire érezni, hogy a völgyekben sokkal hidegebb a levegő... Egy jó 300 km-t motoroztam és jól esett...
                        kvaga és mátéapu kedvelte ezt.

                        Komment


                          #13
                          Holnap jön valaki Siófokra?

                          Komment


                            #14

                            Komment


                              #15
                              Augusztus 20 - Siófok

                              Ki jön innen?

                              Komment

                              Ugrás az oldal tetejére
                              Working...
                              X