Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Oldtimer Show 2010 Budapest, SYMA Nagycsarnok

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Oldtimer Show 2010 Budapest, SYMA Nagycsarnok

    Még nem voltam ilyen rendezvényen, érdemes kimenni, mire számíthatnak látogatók?
    Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

    #2
    Mindenképpen gyere ki, én tavaly voltam, hihetetlen dolgokat lehet látni. Persze van ennél még nagyobb motivációm is, ott lesz két motorom, amit élőben megcsodálhatsz!

    Komment


      #3
      Micibá eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mindenképpen gyere ki, én tavaly voltam, hihetetlen dolgokat lehet látni. Persze van ennél még nagyobb motivációm is, ott lesz két motorom, amit élőben megcsodálhatsz!
      A saját motorjaid milyen formában lesznek kiállítva? Magán személyként, vagy egy klubon keresztül?
      Zen3D: bolg a 3D nyomtató építésről

      Komment


        #4
        A Pannonia MGTSZ nek is lesz egy standja az Old Motors-szal eggyütt.
        Várunk mindenkit szeretettel.

        Komment


          #5
          TZ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          A saját motorjaid milyen formában lesznek kiállítva? Magán személyként, vagy egy klubon keresztül?
          Saját "jogon" veszek részt a kiállításon!

          Komment


            #6
            Oldtimer Show-n a motorjaim:

            Click image for larger version

Name:	oltimer_show_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Views:	1
Size:	96.8 KB
ID:	128596

            Komment


              #7
              Micibá!
              Gratulálok a motorjaihoz!Legalább megköszönték hogy kiállított,mert azt a végén elszokták felejteni!

              Komment


                #8
                Micibá eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Saját "jogon" veszek részt a kiállításon!
                Szépek a motorok, gratulálok hozzá. Emlékeim szerint már láttam őket kiállítva, vagy tévedek?
                Üdv!

                Komment


                  #9
                  Megköszönték, de amit hiányolok, hogy volt ott kb 270-280 jármű, mind szépek, meg volt ott valami eszement mennyiségű látogató potom 3000 Ft belépővel. Szerintem kijönne a bevételből egy egyszerű emléklap, hogy ott voltam....
                  Ezen még lehetne fejleszteni kicsit!

                  A mocikat már láthattad, és még látni is fogod remélem, találkozunk tavasszal a túrákon!

                  Komment


                    #10
                    Micibá eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Megköszönték, de amit hiányolok, hogy volt ott kb 270-280 jármű, mind szépek, meg volt ott valami eszement mennyiségű látogató potom 3000 Ft belépővel. Szerintem kijönne a bevételből egy egyszerű emléklap, hogy ott voltam....
                    Ezen még lehetne fejleszteni kicsit!

                    A mocikat már láthattad, és még látni is fogod remélem, találkozunk tavasszal a túrákon!
                    Érdekes, a hozzászólásodban 300-nak látszik az általad leírt 3000 Ft-os belépő...

                    Komment


                      #11
                      javítottam már......

                      Komment


                        #12
                        2013. OT . Szerintem nem igazán jól sikerült . Főleg a belépő árak végett nem jöttek el sokan. Mi is ki raktunk 9 autót. Idén nem járt semmi érte. Még egy kis Plakett sem. Hogy kint voltál. Csak a fotók bizonyítják. Elgondolkodtat az ,hogy egyáltalán meg -e éri a járműveket kiállítani. Talán a szervezőnek megéri a fáradozása.
                        Üdv Mindenkinek..

                        Komment


                          #13
                          Van számszerű infod, vagy csak tippeled, hogy kevesen voltak?
                          en is sajnálom, hogy nincs egy kis plakett vagy fecni ami igazolná hogy a gép ott járt. Ezt nem panaszkent irom, mert egyáltalán örüljünk, hogy van hol megmutatni annak a kevés érdeklődőnek

                          Komment


                            #14
                            Szia.
                            Igazából számszerűleg nem. De mivel kint voltam mind a 3 nap. (gondolom azért te is egy -két nap) az eddigi látottak alapján szerintem 2 évvel ez előtt jóval többen mentek a sorokban. Szinte majdnem össze értek az emberek. Alig lehetett fotózni.
                            Idén a Péntek volt az a nap amikor jó fotókat lehetett készíteni.
                            Plakett: Hát igen. kaphattunk volna egy kis emléket. Igaz ott vannak a fotók.
                            Tamást kérdeztem,hogy mi az oka ennek. Azt a választ kaptam,hogy mikor kaptuk a Plakettet akkor az 5. éves show ot ünnepelte. Na mindegy. Ez van..
                            Kiállítások jók,mert tényleg jó látni ezeket a szépen felújított , Motorokat / Autókat.. Amik kicsit költségesek is lehetnek..
                            Amúgy nagyon szép motorokat állítottatok ki..... Gratula hozzá...
                            Attached Files

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X