Közlemény

Collapse
No announcement yet.

aluminium vagy műanyag krómozása

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    aluminium vagy műanyag krómozása

    Ha valakit érdekel rábukkantam egy műanyagot is krómozni tudó céggel . Hihetetlennek tünt de kipróbáltam , a púpos volgám visszapillantó tükreit csináltattam meg velük ,pedig lukacsossan rozsdás volt.

    #2
    zszaki1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valakit érdekel rábukkantam egy műanyagot is krómozni tudó céggel . Hihetetlennek tünt de kipróbáltam , a púpos volgám visszapillantó tükreit csináltattam meg velük ,pedig lukacsossan rozsdás volt.
    Szia zszaki1
    Na most frankon elhúztad a mézes madzagot ! Ha megtaláltad a tutit oszd meg velünk.
    Persze hogy kíváncsiak vagyunk. Szeretnénk látni fényképeket, meg megtudni hol található, és a te esetedben mennyibe került ez a mester.

    Komment


      #3
      mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Szia zszaki1
      Na most frankon elhúztad a mézes madzagot ! Ha megtaláltad a tutit oszd meg velünk.
      Persze hogy kíváncsiak vagyunk. Szeretnénk látni fényképeket, meg megtudni hol található, és a te esetedben mennyibe került ez a mester.
      Jó rakok fel képet de addig azt tudom mondani hogy mivel szinte menthetetlen vóltak a visszapilantóim így ateljes kőltségem 5500Ft/Db volt + PK volt ja és nem kellet semmit sem csinálnom úgy ahogy volt rozsdássan kűldtem el nekik és készen kaptam vissza. Aluminium felniket is krómoznak és sokkal tartóssabbak mint ha polírozva lennének . A barátom most kűldte el a felnigarnitúráját mert elege volt abból hogy a polírozás után pár mosás alkalmával elkezdtek opálosodni a felnik .Már nagyon kíváncsiak vagyunk a végeredményre .Bp-i acég de van egy másik telepük is Kecskeméten .

      Komment


        #4
        Most már csak valami konkrét elérhetőséget szeretnénk látni

        Komment


          #5
          A tel száma 0036702614920 ha kérdésetek van hívjátok de a zaj miatt nem mindig halja a csőrgést én is töbszőr hívtam . érdemes szerintem 12-13h között vagy délután hívni, persze ez csak az én véleményem .
          korompaiistvan kedvelte ezt.

          Komment


            #6
            Valaki felkereste már ezt a műhelyt? Van valami konkrét képetek a munkájáról stb?
            You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

            Komment


              #7
              Ez a dolog engem is érdekelne, de valami tuti infó kéne..-)))

              Komment


                #8
                Na szóval, most beszéltem a sráccal: A hagyományostól eltérő a technológiájuk amivel krómozik, az eredmény ugyan az alu és műanyagot is (akár bakelitet) tud krómozni. Elmondása szerint pl sebváltó gombokat tükröket stb. A nagyobb hőhatásnak kitett alkatrészekre pl blokk, fékdob stb, nem javasolja. Adott egy mail címet ahova a lefotózott cuccokról lehet képet küldeni és visszaírja az árat. Ha van sérülés azt közelről is le kell fotózni.
                Nem tudom mennyire lehet, de beleegyezett hogy közzé tegyem a mail címét itt.
                You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                Komment


                  #9
                  Tudod mire emlékeztet A céllővőldébe, a kétpálcikás tükrös szívecske keretére. Ha megkaparod a szélét lejön a bevonat, mint a banánról a héja.
                  , OdinHEM és dino125ad kedvelte ezt.

                  Komment


                    #10
                    Érdekes az biztos, de csak nem lehet annyira gagyi mert akkor nem élne meg +4hétre vállalta mert tele van munkával
                    You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                    Komment


                      #11
                      Osztán , hunn is van az a E-mail cím????:-)))

                      Komment


                        #12
                        Ehun van e:
                        zubornyak.attila kukac t-online.hu
                        You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                        Komment


                          #13
                          Köszönöm, alkalom adtán írok neki.:-))))

                          Komment


                            #14
                            szép napot.
                            ha minőségi munkát szeretnétek a Komloi céget tudnám ajánlani!
                            chromedesign.hu/
                            szép munkát csinálnak.
                            nézzetek fel az oldalukra ott találtoknagyon sok képet.

                            Komment

                            Ugrás az oldal tetejére
                            Working...
                            X