Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Motorkerékpár lemezalkatrész lakatolás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Motorkerékpár lemezalkatrész lakatolás

    Sziasztok!

    Szeretném kilakatoltatni a motorom sárvédőit, de sem hegesztőm, sem szaktudásom nincs ahhoz, hogy magam csináljam. Ismertek-e olyan karosszérialakatost Budapesten (vagy esetleg valamelyikőtök elvállalná-e), aki ilyen kisebb feladatot is korrekt áron, és elvárható minőségben megold?

    A feladat egy szegecselt (a sárvédő közepén futó) merevítő gerinc lefúrása, a sárvédőlemez kilakatolása, a gerinc visszaszegecselése (az eredetivel lehetőleg megegyező fejű szegeccsel) és kisebb egyengetések elvégzése, hogy végül az egész szépen álljon a motoron. Mielőtt ismeretlenül nekiállok kilincselni, kikérném a véleményeteket, hátha mehetek célirányosan is. Szívesen veszem a tanácsaitokat!

    #2
    soveny eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és elvárható minőségben megold?
    ...erre garanciát adok ,de hogy mennyiért csinálja azt nem tudom .De inkább a drágább kategória . Ha nincs jobb , összehozlak vele . (volt már akit a fórumról odavittem --kérdezd mit látott
    Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2013 ápr. 13, 18:46.
    wsievers kedvelte ezt.

    Komment


      #3
      Köszi! Valamilyen szinten persze árérzékeny vagyok, de legalább kiindulópontnak jó lenne. Feltéve, ha nem sértődik meg, ha végül mégsem hozzá viszem. Publikus, vagy írjak magánba? Tudok küldeni fotót, ha az segít.

      Komment


        #4
        Nem -hozd ide azt a s@rt aztán ,vagy átmegyünk ,vagy átviszem ------tudod hogy rühelem a virtuális szerelést ,tanácsadást...
        soveny kedvelte ezt.

        Komment


          #5
          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nem -hozd ide azt a s@rt
          Ezt elirtad.Nem SÖRT akartál irni??
          sepy és CZsolti kedvelte ezt.
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            #6
            Bárki másról lenne szó --ez lenne a protokol--de mivel a kolléga tartja rendben az egyesületem honlapját ,így még ha el is jön ,én kedveskedhetek -kávé,sör....


            (már majdnem :kofidiszes )
            Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2013 ápr. 15, 11:20.
            sepy, soveny és CZsolti kedvelte ezt.

            Komment


              #7
              joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              én kedveskedhetek -kávé,sör...
              Mindezeket természetesen nem várom el, de kétségtelenül nagyon jól esik. Például a legutóbbi alkalommal, a paprikás hagymás zsírosdeszka, az valami igazán tízpontos volt! DD
              sepy és CZsolti kedvelte ezt.

              Komment


                #8
                Sziasztok,

                teljesen kezdő vagyok a veteránozásban, ezért a segítségeteket kérném sárvédő lakatolásban: egy 82-es Honda VF 750S krómozott első sárvédőjén lévő kissebb horpadást (kb. 7-8cm hosszú, keresztirányú) kellene kijavítani, de olyan minőségben hogy utána újra lehessen krómozni, tehát az alap karosszérilakatos-gittelős szakik kiesnek szerintem.
                Tudtok ajánlani valakit Budapesten aki vállal ilyen munkát?

                Előre is köszönöm.

                Komment


                  #9
                  w-ray eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  de olyan minőségben hogy utána újra lehessen krómozni
                  A jelszó,angolkerék hibátlanra görgőzött felület!Ha ismeröseid közül valakinek van magad is kisimithatod.
                  soveny kedvelte ezt.
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    #10
                    köszi az infót, de nincs ismeretségi körben semmi hasonló szerszám, sem szakember aki tudna ilyet használni, ezért is kérdeztem hogy szakembert tudtok-e aki ilyesmit vállal?

                    Komment


                      #11
                      Menj el a Sima Bélához -ős zuglói motorműhely .
                      w-ray és kedvelte ezt.

                      Komment


                        #12
                        w-ray eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        nincs ismeretségi körben semmi hasonló szerszám,
                        Akkor marad az INTERSITI

                        Komment


                          #13
                          Nagyon köszönöm. Rákerestem neten és meg is találtam Őket, itt vannak tőlem 20 percnyire.

                          Köszi a segítséget.

                          Komment

                          Ugrás az oldal tetejére
                          Working...
                          X