Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Foncsorozás, fényszóró betét felújítás

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    Komlóiakkal foncsoroztattam(több mindent csináltattam már velük)
    eddig nem ért csalódás igy hát bátran tudom ajánlani őket
    van honlapjuk: http://www.chromedesign.hu/foncsoroz%C3%A1s
    Utoljára szerkesztve a következő által: soveny; 2014 szept. 26, 11:53. Oka: Lin

    Komment


      #17
      van honlapjuk rákerestek google-be chromedesign. első találat! (y)
      Már megnéztem régebben, meg most is. Egy dolog nem változott. A horror ár !
      kollarg kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        A horror ár !
        Írtam talán az ajánlott műhelyek/boltok témában, nekem 3500-ért foncsorozták újra a 160-as Pannonia foncsort. Az a 10x10-es ködlámpához képest nagyobb, pedig azért is 4500-at kérnek... Szóval nem a legolcsóbb hely, az biztos.
        soveny kedvelte ezt.
        There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

        Komment


          #19
          A Garancia Autólámpabolt (Üllői út 561., amiről korábban is szó volt), nekem eddig még szépen dolgozott, csináltattam már velük autólámpát, biciklilámpát. Egyszer fordult elő, hogy az autólámpa helyzetjelző-foglalata mellett elkezdett elszíneződni a foncsor úgy egy héten belül (gondolom, nem száradt meg rendesen maratás után), de megcsinálták garanciálisan). És nem volt drága; az autólámpámat kb. 15 éve csinálták (akkori áron 1000 Ft. volt darabja, FIAT 850L, Zsiguli-, Skoda-méret) és még mindig hibátlan.
          sepy, soveny és Che kedvelte ezt.

          Komment


            #20
            A Garancia Autólámpabolt (Üllői út 561., amiről korábban is szó volt), nekem eddig még szépen dolgozott, csináltattam már velük autólámpát, biciklilámpát.
            Én is ajánlom őket, szépen dolgoznak, és javítanak garanciában, ha indokolható a kérés. Azt hiszem, 3500 Ft-ért csináltattam a 180-as, rozsdás foncsort.

            Oldaluk: http://www.garancia2000.hu/
            sepy és CZsolti kedvelte ezt.

            Komment


              #21
              xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

              - - - Updated - - -

              Ez az ember hazudik ilyen eset nem fordult még elő nálunk. GT Reflect Bt. a gyömrői foncsorozó.
              A komlói cég nem fémgőzöléssel foglalkozik.
              Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2016 ápr. 04, 16:21.

              Komment


                #22
                Reklám jellegű fotókat sajnos törölnöm kell. Ha "saccolt" összeget írsz ki, mint ahogy Sövény is tette, úgy mehet az infó.
                Lemezjáték és sepy kedvelte ezt.

                Komment


                  #23
                  Hozzánk fordulhattok, foncsorozással kapcsolatban.

                  - - - Updated - - -

                  Érdekes módon Konsol maga a komlói Chromdesign vezetője, csak tudnám miért talál ki rólunk meséket? Ők nem fémgőzöléses eljárással dolgoznak.

                  Komment


                    #24
                    Érdekes módon Konsol maga a komlói Chromdesign vezetője
                    Ha ez tényleg így van, az tuti. Regisztrálás után saját magát dicséri, mintha egy harmadik személy lenne. Kutya legyek, ha értem.

                    Fórumtársi javaslatként: ti is lehetnétek kicsit aktívabbak. Képek az aktuális munkákról, szakmai fogások, egyebek. Jobb reklám lenne, mint egy odabiggyesztett telefonszám és bővülne az ismeretanyag. Elvégre ez egy fórum. Nem hiszem, hogy valaki csak azért csinál egy komplett technológiát, mert megtud valami "titkot". Aki meg képes erre, az úgysem menne hozzátok.
                    Gyömrői FONCSOROZÓ, sinter és 5 további látogató kedvelte ezt.
                    Everything is better when you decide you don't care.

                    Komment


                      #25
                      Üdvözletem!

                      Mostanság, így 2018-ban kit tudtok ajánlani pest megyében?
                      Akadnak esetleg új nevek?

                      Csomó úr már visszavonult. Ismerem még a gyömrői céget.

                      Lett esetleg új cég?

                      Válaszotokat előre is köszönöm!

                      Komment


                        #26
                        Írd be a keresőbe,hogy vákumgőzölés,foncsorozás és a kapott találatokból biztosan tudni fogsz választani!

                        Komment


                          #27
                          Ha ismered a gyömrői céget,akkor felesleges keresgélni,legalábbis szerintem...
                          Nekem w126 mercit fémgőzöltek kb.egy éve. Ránézésre is szép munka és azóta tartós a bevonat..

                          Komment


                            #28
                            Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Nekem w126 mercit fémgőzöltek kb.egy éve. Ránézésre is szép munka és azóta tartós a bevonat..
                            Ezt a tartósságot a 40. fórumtalálkozón tudnánk korrektül megbeszélni oszt ha közben vita alakulna ki békülhetünk is azonnal

                            Komment


                              #29
                              Köszönöm a válaszokat!

                              Szép sorban válaszolnék:
                              Che: Köszönöm. Google a kezdőoldalom, de sajnos nem találtam az általam emíltett szolgáltatókon kívül mást. Ezért is kérem segítséget.
                              Beagle: Gyömrőn foncsoroztattam, nagy reményekkel, de sajnos 2 hét után bemattult.
                              emu: Ha jól sejtem a tartossággal kapsolatban hasonló tapasztalatokkal rendelkezel. Neked végül hol oldódott meg a foncsorozás?

                              Mindemellett olvasba a ,,Gyömrői FONCSOROZÓ" üzeneteit, ha esetleg az írásomat lejáratásnak tekintené, akkor nagyon szívesen megmutatom számára a foncsorozást.

                              Komment


                                #30
                                Őrizgetek közel 90 éves foncsorokat.. Nekem a sárgulásuk az érték.. remélem egyszer felhasználom.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X