Közlemény

Collapse
No announcement yet.

3D modellezés, CAD

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    #16
    CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát az ilyen dolgokra csak utólag jössz rá. Szóval fogadd el egy középkorú gépészróka tanácsát: rajzolj skiccet. A térlátásod is fejlődik, meg a kézügyességed is.
    Térlátással nincs gond, a kézügyességgel annál inkább
    Na de majd megoldom valahogy. Egy skiccet lehet összedobok, aztán akkor nem kell minden mérethez a vázzal vacakolni később.
    CZsolti kedvelte ezt.

    Komment


      #17
      Lassacskán bár, de készülget.
      kb 20 óra munka van eddig benne.

      Click image for larger version

Name:	osszerakott1.jpg
Views:	2
Size:	132.1 KB
ID:	138658Click image for larger version

Name:	osszerakott2.jpg
Views:	2
Size:	133.0 KB
ID:	138659Click image for larger version

Name:	osszerakott3.jpg
Views:	1
Size:	135.5 KB
ID:	138660Click image for larger version

Name:	osszerakott4.jpg
Views:	1
Size:	127.8 KB
ID:	138661
      mátéapu, zahi és kvaga kedvelte ezt.

      Komment


        #18
        Kedves heeegany!
        Először is gratulálok a minőségi munkához! Másodszor, amennyiben örülnél a segítségnek, szívesen segítek a munkában, nekem is vannak hasonló perverzióim. Pl. a motorblokból szívesen megcsinálom a főtengelyt, a dugattyút, és az ezekhez tartozó kisebb alkatrészeket (ezekhez találtam műszaki rajzot)

        Komment


          #19
          rimi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Kedves heeegany!
          Először is gratulálok a minőségi munkához! Másodszor, amennyiben örülnél a segítségnek, szívesen segítek a munkában, nekem is vannak hasonló perverzióim. Pl. a motorblokból szívesen megcsinálom a főtengelyt, a dugattyút, és az ezekhez tartozó kisebb alkatrészeket (ezekhez találtam műszaki rajzot)
          Szia!

          Köszönöm. Nos, én egy ideje már nem igazán haladok vele. Mostanában csak pár gumialkatrészt mintáztam le(amikhez csináltam sütőformát is). De szívesen veszem a segítséget. Ha egyszer lesz belőle valami akkor legalább annyival is kevesebbet kell megtervezni

          Komment

          Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X