Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Krómozó műhelyek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amit úgy gondoltam nem kell külön kiemelnem, hogy a keréktengelyeknek csak a végei legyenek krómozva...hát kellett volna, mert telibe lett.
    Köszönjük, várni fogjuk a képeket! Ne idegeskedj, csak jó lesz az! Vagy ha nem, hát vissza kell menni, hogy találjanak valami megoldást.

    Ha már szóba került a szorgalom: mik a tapasztalataitok az alkatrészek fonákjának krómozásáról? A nem látszó, és gyakran nehezen hozzáférhető helyekre gondolok, mint például a ráfok tömlő felőli, vagy épp a lemezből préselt kezelőkarok belső oldala. Szokás-e, hogy csak "a szemnek" krómoznak a műhelyek, vagy csak én voltam zöldfülű megrendelő, hogy külön nem hívtam fel erre a figyelmüket? Sajnos az én motoromon ezt eléggé elnagyolva kezelték, és így nem csak csúnyán elüt a "telibe polírozott" külső oldaltól, hanem a rozsda is jóval előbb megjelenik a nem megfelelően előkészített felületen - vagyis a krómozás számomra fontosabb célja nem valósul meg.

    Komment


      demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      keréktengelyeknek csak a végei legyenek krómozva
      Egyébként ez akkora baj? Én is most várom vissza a cuccokat és lehet lesz közte ilyen meglepi is
      You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

      Komment


        Aries88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Egyébként ez akkora baj? Én is most várom vissza a cuccokat és lehet lesz közte ilyen meglepi is
        Könnyen lóghat rajta a csapágy, ha csiszolgatják...

        Komment


          14,95-öt mértem a tengelyeken, szerintem csiszolva nem voltak középen, bár nem túl szorosan csúsznak be a kerékcsapágyakba. Képet csináltam, csak kár feltölteni, sajnos hülyén sikerültek...még próbálkozom.

          Komment


            ---sövény ----itt a válasz :
            ApaE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Pontosan.
            Tagolt, nagy kiterjedésű felületeknél az anódnak 'követnie' kell a munkadarab felületét, máskülönben a galvanizált réteg az anódhoz közelebb eső részeken vastagabb, máshol vékonyabb lesz, sőt, az is előfordulhat, hogy egy nagyobb kidomborodás 'leárnyékolja' a mellette mélyebben fekvő részeket.



            demeter eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Amit úgy gondoltam nem kell külön kiemelnem, hogy a keréktengelyeknek csak a végei legyenek krómozva...hát kellett volna, mert telibe lett.
            ----

            apró tanács :ha valamit , pl. a fent említett részt nem akarjuk krómozni akkor tessék 3-4 rétegü , nagyon jó minőségü szigetelőszalaggal betekerni ----ha pedig lyukat akarunk levédeni , akkor tökéletes az FBS ..
            OdinHEM, korompaiistvan és soveny kedvelte ezt.

            Komment


              Nah kérem szépen, megjöttek a cuccok a Chrome kontakttól, ráfokon kívül mindent elküldtem a T1 ről....hát szerencsétlenségemre pont almát ettem amikor beszólt a postás hogy a kis csomag 80 ezer forintocska majdnem megfulladtam. Mondtam neki hogy majd érte megyek mert kicsit szolidabb árral számoltam.
              A legszebb hogy 08.28 án küldtem el a dolgokat, és 2hetente felhívtam őket hogy mizu és mindig megkérdeztem hogy mennyibe fog kerülni. A válasz pedig: nem tudjuk majd ha kész lesz csak akkor ÉS egy kb árat sem voltak hajlandóak mondani. Semmi baj vele, de ha tudom akkor lett volna itthon pénz és nem vágódok el az ártól.

              Ennyi pénzért már az lenne az alap hogy kicsapjam a pisztolyt ha meglátom.

              Képek 7főn
              OdinHEM, Intrepid és 2 további látogató kedvelte ezt.
              You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

              Komment


                Aries88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ÉS egy kb árat sem voltak hajlandóak mondani.
                Ilyen nincs ! Erről törvény van, hogy mindennek fel kell tüntetni az árát. Legyen az késztermék, vagy szolgáltatás. Ilyen nincs hogy majd meglátod ! Kérjél tételes számlát, és pengesd meg, hogy elmész a fogyasztóvédelemhez. Lehet hogy még számlát sem adnak ennyiért ??
                Egyébként te is lökött voltál, hogy hagytad magad megvezetni. Nem arról beszélünk ,hogy 100, vagy 200 forint
                OdinHEM, joker és 4 további látogató kedvelte ezt.

                Komment


                  mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Erről törvény van, hogy mindennek fel kell tüntetni az árát
                  Ez engem is nagyon zavart végig, de gondoltam ez így megy(bár hihetetlen volt), meg most kérjem vissza a cuccokat és akkor fizessem ki mégegyszer a postát az már 2x2000Ft


                  mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Kérjél tételes számlát
                  Az lehet benne van a dobozba, majd hétfőn kiderül.
                  You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                  Komment


                    Jól megdrágultak tavalyhoz képest (bár nem értek a Pannóniákhoz, és nem tudom mekkora volt a motyó), ja és nekem két hét alatt kész volt, én személyesen vittem be és egyből kértem egy árat rá, és annyi is lett a vége, itt azért pofátlanul kihasználták a köztetek lévő távolságot is.
                    Mondjuk úgy én sem dolgoztatok senkivel, hogy legalább egy "sacperkábé" árat ki ne nyögjön rá.
                    dino125ad kedvelte ezt.

                    Komment


                      Én végig kérdeztem mindig az sacc árat is, mondom de mégis 50-70-90 ezer valamit mondjon már, nem baj ha nem pont annyi, de legalább a nagyságrend meg lesz. Na mind1, már csak a minőség mentheti ki őket mert eddig eléggé csehül állnak hogy szebbet ne írjak
                      azt is kértem tőlük egy hete hogy amikor kész van legalább egy mailt írjon már hogy mennyi, és akkor úgy várom a postást én is, de semmi. Ma akartam rákérdezni hogy mivan már, 3x hívtam reggel, délben, délután de nem vették fel.
                      OdinHEM és supermax kedvelte ezt.
                      You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                      Komment


                        No akkor már ezek is elk*rvultak sajnos, kár pedig nagyon szimpatikusak voltak tavaly....

                        Komment


                          Ez nagyon pimasz dolog!
                          Én szintén a szolgáltatásban dolgozom. Ha a megbeszélt ár és a végleges között 10%-nál nagyobb eltérés mutatkozik (rejtett hiba, plusz alkatrész) kötelesek vagyunk azonnal jelezni az ügyfélnek. Sőt előfordult olyan eset, hogy a munkalapra egy alacsony összeg lett felírva - mint várható javítási költség-, a kollégám nem jelezte az ügyfélnek, hogy növekedett az előzetesen kalkulált összeg, így mikor jött az ügyfél, hivatkozott a kalkulációra és arra, hogy nem értesítettük. Mit gondoltok mi lett a vége? Természetesen azt az összeget kellet fizetnie ami a munkalapon szerepelt, még akkor is ha a javítás a többszöröse volt a kalkulációnak!

                          p.s.: én sem fizetnék többet, ha nem kapnék kellő időben tájékoztatást!
                          sepy, OdinHEM és 2 további látogató kedvelte ezt.

                          Komment


                            Aries88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            mondom de mégis 50-70-90 ezer valamit mondjon már, nem baj ha nem pont annyi,
                            Most miért háborogtok -- tök rendessek, hisz az álltalad felsrófolt ár alatt van rendesen ----miért nem ugy kezdted :15-25-35 ? ha nem mond semmit ,rögtön életbe lép dino125 említett gyakorlata , vagy felháborodik és kivágja a frankót , te pedig eldöntheted ....
                            Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2012 okt. 28, 17:49.

                            Komment


                              Már mind1, legközelebb annyi hogy velük tuti nem, mással meg csak akkor csináltatom ha fotók alapján mond egy árat.
                              You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                              Komment


                                Na kérem, megvan a cucc...hát nekem ez az első krómozásom de láttam már krómozott dolgokat és azok nem ilyenek ez csak krómozgatva lett! Tele van ilyen kis zárványokkal vagy nem tudom az mi lehet.
                                Click image for larger version

Name:	IMG279.jpg
Views:	1
Size:	180.9 KB
ID:	133223Click image for larger version

Name:	IMG278.jpg
Views:	1
Size:	192.7 KB
ID:	133224
                                Ez az egyik, és most nézzük a legszebb darabot ami úgy megfogott elsőre:
                                Click image for larger version

Name:	IMG274.jpg
Views:	1
Size:	195.7 KB
ID:	133225Click image for larger version

Name:	IMG277.jpg
Views:	1
Size:	193.5 KB
ID:	133226
                                Ez pedig össze lett krómozva alátétestől úgy ahogy a jóisten megadta:
                                Click image for larger version

Name:	IMG280.jpg
Views:	1
Size:	193.8 KB
ID:	133227Click image for larger version

Name:	IMG282.jpg
Views:	1
Size:	182.8 KB
ID:	133228
                                eddig csak kézzel próbáltam szétszedni de esélytelen volt, mind a 3!!!! nál, mert ugye 4et küldtem el és csak 3at találok
                                A dobok meg olyan fénytelenek mint most a tekintetem lehet.

                                Összefoglalva:
                                0 kommunikáció
                                Az ügyfél kérése le van tojva
                                Semmi tájékoztatás
                                Számomra nem kielégítő minőségű munka
                                minderre 2 hónapot kellett várni
                                drága

                                Én határozottan nem ajánlom őket senkinek aki valamit is ad a külalakra
                                You can't buy happiness, but you can buy a bike and that's pretty close

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X