Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Krómozó műhelyek

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mivel , szerencsére , sokan olvassák a fórumot ----gondolom nagy részben azért mert ami itt elhangzik , az nem hülyeség !

    akkor most a pontos tájékoztatás érdekében miért nem mondod pontosan és szabatosan ?

    ...hogy az a ......... aki .... olyan szarul csinálta , hogy....... és az a ........ is .........!!!!!!


    Szóval olvasva a bejegyzésed , szeríntem neked alacsony a vérnyomásod .....
    mátéapu kedvelte ezt.

    Komment


      Először így gondoltam.. de nálam gyorsan elmúlik. A többi meg ott van pár hsz föntebb.. Témához: Nemsoká viszek Méntelekre tesztcuccokat.. a horganyt kifejezetten szépre csinálták.
      mátéapu kedvelte ezt.

      Komment


        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Én ezen tulajdonságok híján a továbbiakban kikerűlöm nagy ívben..
        Melyik mester aki így dolgozik?

        A 80-as évek elején kijártam Csepelre a Trafógyárba meozni. Volt a közelében egy méh telep és mindig benéztem valamit guberálni, mert tele volt motor darabokkal, alkatrészekkel esztergakésekkel stb.
        Többek közt vettem egy pár kupufogó véget, még a gyári zsír is rajta volt. Hányódott rendesen az évek alatt, de ha megdörgölöm, mint a csodalámpát Aladdin, ma is tökéletesen fényes

        Jár is az agyam hogy késziteni kellene hozzá egy pár rozsdamentes dobot. Olcsóbb lenne elkésziteni az egy pár dobot, mint krómoztatni, és akkor van minőség egy életre
        mátéapu és Che kedvelte ezt.

        Komment


          horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Melyik mester aki így dolgozik?
          Nem tudom a mesteren múlott-e,vagy máson.. Gyömrőn készült a krómozás.

          Komment


            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Gyömrőn
            Én is ott, de nem volt energiám messzebb autózni
            A pesti/csepeli mindkét krómozó a felnire sokkal nagyobb árat mondott mint ő
            Fel is hívtam utána a mestert és elmondtam mik a kifogásaim és hogy egyre rosszabb a hírük a neten
            Nem gondolom hogy belőlünk élnek

            A guberát kipuf vég
            Előkotortam a sufnibol, nem is kettőt hanem 3+1-et vettem a méh telepen
            Az egyik talán JAWA végződés volt, el vagy odaadtam asszem itt a fórumon valakinek
            3 valami más végződés van még, rohadás semmi, de kis mattulás igen, ami így 35-40 év távlatban megengedhető
            Click image for larger version

Name:	veg0.jpg
Views:	398
Size:	24.2 KB
ID:	213847Click image for larger version

Name:	veg_belso.jpg
Views:	387
Size:	106.2 KB
ID:	213848

            mátéapu kedvelte ezt.

            Komment


              horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A pesti/csepeli mindkét krómozó a felnire sokkal nagyobb árat mondott mint ő
              Táborfalván azért adták vissza mert festett volt a belseje. Kényszerűségből vittem Gyömrőre, de amikor átadtam,megbeszéltük az elvárt minőséget. Csak azért tértem ki rá,mert volt már elcseszett munkájuk amin bosszankodtam eleget. A gond csak az, hogy nem a megbeszéltek szerint készült... s szr. Remélem Te szerencsésebb leszel a felnikkel.

              Komment


                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                mert festett volt a belseje
                Érdekes, mert a gyömröi első kérdése volt a felnire hogy festett-e, mert akkor nem. Krómozott volt, így elvállalta
                Az én felnim bírni fogja mert max pár kört fogok menni a ház körül és marad a szobában. Nehezen megy már a Simsonnal is a motorozás, nem hajlanak és fájnak a lábaim

                Komment


                  Hát emberek, eddig csillogó szemmel gondoltam a krómozásra, milyen szép lesz az élet majd ha fényesek lesznek az alkatrészeim, de miután vissza olvastam pár oldalt eléggé elbizonytalanodtam. Budapesten szerettem volna elvégeztetni a krómozást, de a leírásaitok alapján szenvedés megfelelő szakembert találni. Akiről legutóbb hallottam az a JanikGalván. Nem tudom van e információtok róla.
                  Ha Budapest ennyire "veszélyes" környék esetleg Szombathely közelében tudtok ajánlani valakit mit alternatíva?
                  Kis alkatrészekről van szó, egy berugókar illetve csomagtartó.

                  Komment

                  Ugrás az oldal tetejére
                  Working...
                  X